Forest od Radgost - hra se slovanskou mytologií


Ahoj. Během brouzdání po internetu jsem narazil na tuto zajímavou hru, která se brzy objeví na Kickstarter. Jedná se o stolní kooperativní hru s tématikou slovanské mytologie. V rámci probíhající kampaně (po registraci na domovské webové stránce) můžete hlasovat pro jazykovou mutaci, třeba se podaří jí vydat v češtině. https://radgostforest.com
15.1.2021 00:26:17

SG
Podle mne mají základní obsah krabice silně podstřelený. Srovnej to s nějakým CMON figurkovým projektem.

11.2.2021 15:36:04

SG
jj stopro je ted zakladni cena napalena... a jeste ocekavam nejaky rozdil mezi Divine a Oak pledge , protoze jinak by to byl celkem nepomer... 30 USD navic a obsahove 2 postavy a lepsi kostky...

11.2.2021 16:18:41

SG
S CMON bych to nesrovnával. Spíš bych to přikládal tomu, že to je jejich první projekt nebo se pletu? Vsadil bych se, že tam ty SG prostě nějak nasázeli, ale třeba si netroufali dát větší rozestupy aby se toho vůbec dosáhlo.

11.2.2021 19:07:27

Asi do toho půjdu

Nesnáším se, ale asi do toho půjdu. Přidáte se teda taky někdo, ať ušetříme za poštovné? Ale ta cena je fakt strašná. Petr

11.2.2021 20:05:28

Asi do toho půjdu
Ahoj Petře,
jelikož nemám žádné zkušenosti s KS, rád bych se přidal s Divine Pledge. Díky Aleš

11.2.2021 20:17:15

petrdudek
jj má to své kouzlo. V ceně nezapomínej na VAT +19%. Myslím, že by to tam měli mít uvedeno viditelněji, spousta lidí to přehlédne.

11.2.2021 20:47:33

multipledge

Ptal jsem se na multipledge., prý si to musí rozmyslet a moc tomu nakloněni nejsou.
Je to jejich první projekt a zrovna na poštovném a VAT by se jim mohlo stát že by to špatně odhadli a nakonec by museli dodat zboží tak že by na tom nevydělali nebo dokonce prodělali . (to se už u mnoha projektů stalo)

11.2.2021 20:52:17

PMSGCZ

Chápu to správně, že to do mého návrhu háže dost podstatné vidle? :-)

11.2.2021 22:11:19

chubbop
S CMON bych to opravdu nesrovnával. Na rozdíl od CMON je totiž tato kampaň naprosto profesionálně připravená (přestože je to jejich první projekt) včetně rulebooku, reviews, playthroughs, takže bych se moc divil, kdyby tam ty SGs "prostě nějak nasázeli".. :) To ovšem nic nemění na tom, že je to vylepšený člověče nezlob se.. :)

12.2.2021 08:18:16

PetrDudek
Prakticky ANO, teoreticky.....jsou dost komunikativní a individuální dohodě by se asi nebránili, avšak za předpokladu že jakékoliv zvýšení přepravného, cla, daní, atd. by na sebe vzal kupující.

Já osobně jsem tam hodil 5USD a teď čekám co se bude dít v našich luzích a hájích :-D

12.2.2021 09:20:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Člověče nečlověče
Já do toho šel. Vypadá to pěkně, a koneckonců od toho kickstarter je. Jestli je to člověče nebo Karak... To téma mě láká a chci podpořit začínající Srby (nebo odkud jsou) :-).

12.2.2021 11:53:23

od člověče po RPG
JJ základní principy jsou "člověče" ale s postupujcíma SG se otvírají možnosti že jakmile se "vlastní" příběh ohraje tak budete mít základ pro tvorbu vlastních RPG

12.2.2021 12:34:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Pitz

Ahoj, jdu do toho nakonec sám, poslal jsem Ti zprávu. Omlouvám se, myslel jsem, že to bude jednodušší a teď bohužel nemám tolik času to řešit. Díky a dej vědět, jestli jsi do toho taky šel :-)

16.2.2021 13:31:14

Pledge + VAT & Sh.
Ahojte,
jelikož slovanskou mytologii zbožňuji, je tato hra pro mě jasnou volnou i přes podezření na charakter "Člověče". Rád bych se proto zeptal zkušenějších, neboť je to stejně jako u vývojářů moje první zkušenost na KS - v případě pledge za 99 USD, kdy je uvedeno, že shipping a vat není součástí ceny a bude vyúčtován v pledge manageru, musím u pledge zadat 99 USD + ten zbytek, tedy cca 140 USD nebo stačí dát klasický backup za 99 a o zbytek poté zvýším pledge po uplynutí dané lhůty (2.3.)? Nebo je ještě jiný postup?
Díky moc za rady
A.

18.2.2021 13:05:59

Imperial06
Dokonce můžeš dát pledge jen za $5. Důležitý je zvolit nějaký pledge, aby o tobě systém věděl a přišlo ti pozvání do pledge manageru. Tam už si navolíš konkrétní objednávku a bude ti vyúčtováno přesné poštovné a DPH.
Určit přesnou částku na KS má smysl, pokud chceš projektu pomoci vybrat vyšší částku, což zvýší jeho viditelnost a tvůrcům pomůže v odhadu, co si ještě mohou dovolit nabídnout. Na druhou stranu KS si od nich vezme 10%, v PM to dostanou "celé" (PM si možná také bere nějaké procento).

18.2.2021 14:25:18

UmmA
Díky, takže 99 USD se po dané lhůtě započítá na daný obsah a mě bude dodatečně určeno poštovné a VAT, resp. dojde mi k doručení platebních podmínek snížených o pledge (tedy 99 USD). Je tak?

Díky

18.2.2021 14:39:27

Imperial
ano. Prostě doplatíš rozdíl.

Umma,PM si bere taky něco stopro. Mrkni třeba na backerkit.. slušný bussines
https://www.backerkit.com/plans

18.2.2021 14:47:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Slovanská mytologie ve hrách

Ahoj, omlouvám se za trochu OT, ale hráli jste nějakou další hru se slovanskou mytologií? Nebo odkud berete svoje znalosti o ní (knihy o slovanské mytologii)? Díky, Petr

20.2.2021 14:12:12

Design
Tak BackerKit je speciální tím, že pomáhá i s marketingem. Gamefound je ale třeba zdarma. Další větší PM je CrowdOX, ale ten se teď spojil s BackerKitem, takže podmínky budou stejné.

22.2.2021 14:39:59

Pravidla

Ahojte,

tak je dosť možné, že niektorí z vás čakali práve na toto:

https://www.kickstarter.com/projects/radgostforest/forest-of-radgost/posts/3110999?ref=ksr_email_backer_project_update_registered_users


update, kde sú k dispozícii už aj české pravidlá. Tak a teraz budem zvedavý na nejakú hĺbavú analýzu. :D

25.2.2021 10:38:27

Zdravim , 

ma někdo ještě neuzavřený pladge? Že bych se přifařil..:)

21.5.2021 16:31:38 | Upraveno autorem (porovnej)

čau,

beru pár ks navíc stačí napsat do zprávy..

21.5.2021 18:40:44

Vypada to zajimave, ale trosku se bojim ceny, ale slovanskou mytologii mam docela rada. Takze hra me laka, jenze  ta mapa vypada tak nejak nevim, nevim.  Figurky bych brala hned i ty karty, aůe s ostantiho nemam pocit dobrej.
Vite nekdo neco vic o to jakym stylem se to bude hrat?

 

23.5.2021 16:16:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak jsem zjistila, ze na Tlame uz se daji predobjedna i samostante figurky i cela hra :) S ceksou lokalizaci :)  Takze vyreseno, bude to muj vanocni darek :D snad to bude stat za to :)

27.5.2021 07:33:22

Vtipné je, že na Tlamě vychází individuální pledge lépe než během kampaně.

27.5.2021 09:20:47

Vybíráme z Bazaru

Královské rošády
Královské rošády
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas