DCeased - A Zombicide Game

Tak, další zombicide se superhrdiny, tentokrát ze stáje DC. Jde do toho někdo? Docela mě odrazuje cena a poštovné, jen nevím jestli s tímhle nebude problém na celnici. Lokalizaci od Blackfire nepředpokládám, vzhledem k tomu že nebyly ani plnohodnotné Marvel Zombies. Jestli tam naskáče podobné množství stretch goals jako u Marvel Zombies tak do toho půjdu, tam mě dost mrzel ten malý počet zombie superhrdinů v heroes resistance.

 

https://www.kickstarter.com/projects/cmon/dceased-zombicide

PS: Prý bude i menší retailový box jako Heroes Resistance

15.11.2023 08:37:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Žádný problém na celnici nebude, nechává to proclit CMON už v přístavu.

15.11.2023 08:54:58

Byl jsem na to zvědavý, ale po odhalení už to jenom sleduju. Polovinu postav neznám. 

Cena je docela standartní. U poštovného počítej spíš tu vyšší částku a nezapomínat na VAT 21% z celkové ceny. Jak už bylo řečeno s celníci problém nebude.

15.11.2023 19:52:02

hm, podle toho co zatím dali do stretch goals, mám takový pocit že většinu známějších hrdinů dají do samostatných balíčků, např. všichni od Batmana, Teen Titans, přijde mi to takové zvláštní oproti Zombies kde byly ve stretch goals snad všechny známější postavy. 

PS: Pokud počítám správně, tak standard pledge vychází na cca 4600? To je fakt hodně……no, co jsem počítal u M:Z tak tam bylo cca 50 postav navíc, tak uvidíme kolik bude tady. 

16.11.2023 08:57:09 | Upraveno autorem (porovnej)

@MortZ S tím množstvím postav to bude nakonec podobné. A troufám si říct, že u Marvel Zombies tam byly známější postavy protože jsou prostě známější. Marvel skrze filmy rozšiřuje svůj vesmír. DC točilo pořád to stejné dokola.

16.11.2023 21:18:33

Vybíráme z Bazaru

Shifting Stones v aj
Shifting Stones v aj
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas