Dark Tomb Bloodthorn Island Game

Objevil jsem zajimavou kampan na kapesni dungeon crawler.

https://www.kickstarter.com/projects/kozz/dark-tomb-bloodthorn-island/description

 

Kdyz jsem se podival na pocet backeru, na videa a na pozitivni komentare, nejde mi do hlavy, ze se o teto hre v ceske komunite nemluvi ba co vic, prvni dil nema svoji stranku ani tady na zatrolenkach.

Ale proc pisu - zajimalo by me, jestli se tu najde nekdo, kdo hru zna a pripadne ji prirovnal k necemu, co najdeme i na ceskem trhu.

Diky za tipy.

17.10.2023 20:54:15

Neznám, ale mám backnuto včetně prvního dílu ;-)

EDIT:

jen doplním, že 1. díl lze přidat pouze formou Add-onu k backnuté hře z kampaně.

Odkaz na první díl:

https://darktomb.com/games/the-crypts-of-aurelian/

 

17.10.2023 22:38:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Taky to vezmu i s prvnim dilem.. Male baleni, jednoduchost, rychlost, snadna pravidla, takticke prvky…. Opravdu nechapu ze nas to minulo :) 

17.10.2023 22:56:23

@Corvus @Bandy75 Ahoj oba, hele, to na sebe nějak navazuje, když píšete o “dílech”? Já jsem vzal jen tu novou v domnění, že je to zcela samostatná hra.

23.10.2023 08:58:48 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kadylek 

Je to samostatna hra, takze to co sis objednal ke hrani staci.

Ale jako addon si clovek mohl pridat prvni dil, ktery je jiz vyprodany

Kazdy dil lze hrat samostatne.

23.10.2023 11:32:46

@Corvus Super, díky za zprávu!

23.10.2023 19:25:10

@Corvus @Kadylek Oběma pánové díky za připomenutí. Já tuhle hru původně zkouknul, jakože proč ne…a pak, když jsem viděl takové průměrnější hodnocení na BGG, tak to vypustil.

Ale je to fakt super někam na dovolenou (když nechci tahat krabici), kompaktní rozměry, vytáhnout, chvíli zahrát, místa na stole to nezabere moc, trvá to akorát, dá se hrát i ve víc lidech jako nějaká výplňovka.

Podle review to vypadá zajímavě, i když jasně, placení tvítrubkaři to vždy vychválí a zápory neřeknou. 

První díl mi přijde klasika kobky, druhý je vlastně na lodi/s lodí a zas by mohl mít více odladěná pravidla. Určitě nebudu brát dvě, přijde Vám jeden v něčem lepší, než druhý, respektive pokud jste koukali blíže, kterou byste doporučili?

23.10.2023 19:43:00

@Fleder Ja hru osobne neznam. Jen jsem se podival na gameplay a hodne me to zaujalo, takze jsem do toho sel a protoze mam vzdy rad vsechno pohromade, tak jsem vzal i prvni dil.

Nicmene, pokud bych se mel rozhodnout, asi bych sel do druheho dilu. U jednicky mi prijde, ze kazda stage je jen prochazeni podzemim. U dvojky si muzete nasimulovat urcitou “kampan” -  Zachranit lod, uspesne proplout po rece a nakonec na ostrove celit finalnim vyzvam. 

23.10.2023 22:00:56

@Fleder @Corvus Já o tom vím prd, jen mě to zaujalo právě z důvodů ultra-skladnosti, zajímavě vypadajícího obsahu / řešení a ceny - cestovní hra “za dvacku” je fajn :) Takže díky moc za ujištění, že “druhý díl” je zřejmě lepší volba, takhle daleko jsem se nedostal. Tedy upřímně mě trochu štve, že jsem tak trochu na autopilota add-on skipnul s tím, že to tam kdyžtak hodím v pledge manageru, což tedy na 99 % nepůjde :( Jsem totiž taky kompletionista ;)

24.10.2023 08:39:35

@Kadylek  sice už 1.díl nepřidáš do stávajícího závazku, ale můžeš si ho koupit samostatně ;-)

https://darktomb.com/late-pledge/

Nebo i v kombinaci s 2. dílem, jen to přidání do košíku je zmateční. Nejdřív přidat jednu položku, pak zpět a přidat druhou.

Poštovné a VAT se platí později.

24.10.2023 14:59:23 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bandy75 Ahoj, díky za zprávu, to je prima, asi to tedy ještě přikoupím. Hodil jsem do košíku jen jedničku a normálně mě to přesměrovalo na platební bránu s cenou $20 :)

25.10.2023 08:24:29

Vybíráme z Bazaru

Únikovka: zkáza Londýna
Únikovka: zkáza Londýna
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas