DANTE: Inferno (možná bude česky)

Odkaz na kampaň

DANTE: Inferno možná bude česky!..:O

Toto mi napsali na dotaz, zda je potencionální možnost, že to bude česky:

  • Hey CzechWin, yes, LDG is currently in negotiations with a Czech company, so there's a possibility of having some localization for the PM.
24.2.2024 17:06:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám podpořeno, vypadá to skvělě…

24.2.2024 21:58:09

Asi bych počkal jak bude vypadat Diablo, kdyby nebylo oznámené tak bych neváhal, takto asi raději zkusim počkat jak to diablo bude vypadat

25.2.2024 03:06:24

Čeština, to by byl mazec. Každopádně mám podpořeno od prvního dne standee verzi.

25.2.2024 09:04:41

Taky mám nahozeno, verzi s plastem (ach to barvení :)). Ale uvažuji, jestli to nepassnu. Příběhovek teď mám plno a nevím, nepřijde mi to výjimečné. Mě zaujalo hlavně téma. Co na tom zaujalo vás? 

Honza z F-M city

25.2.2024 22:56:39

Určitě je zajímavé a neobvyklé téma Danteho komedie, i když ho v tuto chvíli mají další dvě hry. Dále se mi líbí krásně udělané prostředí a figurky, tedy vizuál hry, že je to příběhovka - není to euro - a že budu mít skvělou, exkluzivní ( Eternal All-In pledge ) alternativu k fantastické Euthii. Hru jsem chtěl podpořit už když byla ohlášena jen jako nadcházející kampaň, právě kvůli devíti kruhům pekla z Danteho díla.

26.2.2024 08:48:45

stojí to dost uvažoval jsem nad tím ale mám oathsworn atd….takže toto bude asi pass kvůli VAT a shippingu hlavně….

26.2.2024 10:00:32

A nakolik je to Oathsworn odlišné? Kampaň jsem rychle projel a nějak jsem nezaznamenal popis jak se to hraje. 

26.2.2024 12:27:01

Taky sem nad tím chvilku uvažoval, ale nakonec mě to úplně nepřesvědčilo. To už případně radši naskočím do Kingdoms Forlorn late pledge…

@OUTbrain porovnání s Oathsworn je asi na místě, páč je to podle mě dost podobná hra (boss battler + story line). Největší rozdíl bude asi v rozsahu kampaně.

  1. Rozdíl v délce. 9+1 kapitol Dante vs 21+1 v Oathswornu. Když vezmeme v úvahu, že replayibilita je u těhle her menší (boss je furt stejnej a má omezenej deck karet, který většinou už v prvním hraní poznáme celý (alespoň v Oathswornu)), tak je víc bossů asi pozitivum. 
  2. Rozdíl v počtu herních postav. Oathsworn má v základu 12 (neexistují žádné mimo základ), Dante aktuálně 8 + 9 (placené expanze).
  3. Rozvoj postavy bude zřejmě podobný, ačkoli v Dante probíhá po každém scénáři (7karet na začátku + 21 rozvojových (12 unikatních+9 společných pro archetyp), kdy si po každém scénáři hráč nahrazuje jednu kartu nějakou lepší, takže asi podobně jako např. v Gloomhavenu), v Oathswornu je výrazný rozvoj postavy jen po některých scénářích (nové karty lvl. 2,5,10,15, občas perky), loot se sice po každém scénáři, ale loot bývá dost často hodně podobný, takže hráč nemá úplně pocit “zlepšení”. 
  4. Podobnost v pravidle: "adventure” část lze přeskočit a jít rovnou na “boss battle” část, což znamená, že adveture část kromě příběhu a nějakejch mini bonusů/postihů zas takovej vliv nemá.
  5. K porovnání příběhových částí zatím asi není úplně moc informací. Oathsworn má zajímavou příběhovou část v relativně unikátním zasazení (i když jsou i tam hluchý, nebo nudný místa). Ja to bude v Dante, kdo ví…  

26.2.2024 15:05:26

@Frozenstain moc děkuji, parádní srovnání a stačí tedy jedna.

26.2.2024 15:41:01

Silně mě zaujalo mě taky téma, pak to procházení světem a nakonec 3D bitvy. Figurky už mě fakt nebaví malovat (stalo se to pro mě více dřinou než zábavou) a jsem rád, že ušetřím 100+ dolarů.

Jinak příběhovek mám už taky hodně, ale je to jediná hra tohoto typu, kterou mám v plánu letos koupit, tak snad budu mít už něco dohráno, než Dante přijde. V nejhorším budu mít co dělat v důchodu ;)

26.2.2024 18:06:33

Přemýšlím o late pledge a čestina by byla velkým argumentem pro. Nemáte někdo nějakou informaci, zda se "negotiations with a Czech company" někam posunulo?

26.4.2024 22:33:20

@duse14 Tlama vydává česky https://www.tlamagames.com/deskove-hry/inferno/

https://www.tlamagames.com/deskove-hry/inferno-cz-bundle/

 

EDIT: koukám, že se fakt pletu, i když tahle hra je “inspirovaná Božskou komedií Danta Alighieriho” tak je to jiná hra

 

27.4.2024 07:15:35 | Upraveno autorem (porovnej)

@jirkau pleteš si hry:-) Dante: inferno a Inferno jsou dvě rozdílný hry.

27.4.2024 07:43:56 | Upraveno autorem (porovnej)

@duse14 prisla odpoved na dotaz. O prekladu se stale jedna a neni to jednani ukoncene.

Hey, everyone! We can't provide too many details at the moment, but we're closely collaborating with Lucky Duck Games to finalize all partnerships. We'll announce them as soon as they're confirmed. We don't have a specific date yet, but rest assured, progress is being made. Thanks for your patience and understanding!

30.4.2024 13:08:13

Vybíráme z Bazaru

Santorini Zeus edice (sběratelská, číslovaná)
Santorini Zeus edice (sběratelská, číslovaná)
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas