Castles of Burgundy (reprint) Special edition (AR)

Na GF je uz live kampan, aj “obycajna "specialna edicia vyzera fajn

https://gamefound.com/en/projects/awaken-realms/castles-of-burgundy-reprint

 

Osobne mam zatial pledge za 1 USD a rozhodnem sa - mam uz pomerne dost dice placement hier..

20.4.2024 20:05:40

Vezmi ju s playmatom, akrylovými hexami a tokenmi. Neoľutuješ. Je to jedna z najlepších hier v najluxusnejšom vyhotovení. 

20.4.2024 20:20:22

akoze viem ze je v TOP10 na BGG, ale so na vazkach zatial :D a vysolit nejakych 250 s DPH a postou sa mi nechce :D

20.4.2024 20:41:07

Pred par mesiacmi vysli tie akrylove tokeny a hexy na BGG markete tak na 300 €. Hru sme vtedy hrali u kamarata a zistili sme, ze ju velmi potrebujeme. Nebola sranda zohnat to. Teraz je ozdobou nasej zbierky. Dokupim uz len tie akryly. 🤣

20.4.2024 20:52:00

Ahoj, jen na ujištěnou - není tam nic navíc oproti té minulé kampani (tedy nic pro returning backers), že? Ptám se jen proto, jestli jsem něco nepřehlédnul. Díky moc za případnou odpověď.

23.4.2024 22:43:22

@Kadylek original kampan som nevidel, alw v texte pisu ze solo automa a vineyard su novinky.

This Special Edition offers ALL expansions ever created in one box, including the new Vineyard expansion and solo automa. All in an extremely polished, high-end special edition!

24.4.2024 07:44:44

Jsou to ale novinky, které už byly v té původní kampani. Prostě AR jen zkopírovali texty své předchozí kampaně, do názvu dali “Reprint” a bylo hotovo. Nic přidaného není, je to prostě 1 ku 1 jedné s předešlým tiskem.

24.4.2024 08:15:00

Můžeš si hru vyzkoušet na BGA, tam to je v základu bez rozšíření, na ozkoušení ideální. Já už vím, že tu hru chci, jen přemýšlím jestli základ, nebo ten splendid pledge. Určitě nechci modely, zabírá to pak už moc místa a navíc to není barevné (jen v těch základních barvách modrá/žlutá/béžová….). Ty akrylové žetony mají fakt hezké barvy.

24.4.2024 08:26:24

@no.vi89 @Edric @Silas Ahoj všichni, díky za diskuzi. V tom případě to ignoruji, protože jediné, co jsme z minulé kampaně nevzali, jsou terény (3d ovečky apod.); kvůli přehlednosti. Kdybych se teď rozhodoval, tak to neudělám jinak, tedy šel bych do Splendid pledge v sundropu - ta hra je naprosto boží a provedení komponent prvotřídní.

24.4.2024 10:15:28

@Edric aha, no to su lenivci :D

24.4.2024 11:28:52

Ahoj lidi, jestli někdo šel do reprintu a byl by ochotný mi přihodit nějaký ten akryl, tak se mi prosím ozvěte přes SZ. Předem díky!
Mamut

5.5.2024 00:36:01

Vybíráme z Bazaru

Příval Temnoty crossover s první edicí
Příval Temnoty crossover s první edicí
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas