Canvas

https://www.kickstarter.com/projects/roadtoinfamy/canvas-2/description

Preview od Rahdo
https://www.youtube.com/watch?v=S04yye7z3tE
23.4.2020 16:22:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Zaujimave
Rozhodne stoji za povsimnutie. Zatial to mam podporene ale neviem preco mam paniku ako budu vyzerat tie karty po par hrach (plne odtlackov) asi som divny :D

23.4.2020 16:27:18

Vypadá to dobře,
ale ten herní princip se zdá být dost chabý.

-------------------------------
Deskoherní inkvizitor

Laureát Brahmíního Vemene 2018

23.4.2020 16:46:08

Vizual
Tiez ma zaujala hlavne ta vizualna stranka. Rozhodne si to musim nechat ulezat.

23.4.2020 17:02:41

Praha
Hmm, to by byl moc hezký dárek, myslíte, že je to dodání v prosinci reálný? Případně někdo z Prahy na sdílení flat shipping?

24.4.2020 23:49:36

Společná objednávka
Najde se ještě někdo, kdo by chtěl tuhle hru podpořit? Ideálně v Praze, ale poštovný je 12 $ bez ohledu na počet kopií, tak se vyplatí spojit se, a pak si to poslat přes zásilkovnu i ve více lidech.
Navíc bych asi šel do té základní verze, 10 $ za 10 karet navíc mi přijde trochu dost, na druhou stranu, kdyby hra stála 35 a minirozšíření 3, tak na to koukám jinak, takže ještě uvidim.
Jinak píšou, že karty jsou normálně omyvatelné a že potisk drží i po stovce zahrání. (ale samozřejmě by nic negativního nepsali)

12.5.2020 22:05:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Backnuto
Já už mám backnuto, případně můžu přidat další kopii. Jsem z Prahy, ale pak bych preferoval osobní předání, nechce se mi to posílat :)

12.5.2020 22:37:37

M

Brno /nebo Zásilkovna ;)
Aktualizace: jsme dva, objednávat budu (po platbě předem) já. Pokud se chce někdo přidat: soupis uzavírám v neděli 17.5.

S někým bych se rád podělil o poštovné ;) Nemám problém to popř. vzít na sebe a zorganizovat - anebo se jen k někomu přidat.
Buď s předáním v Brně nebo doposláním Zásilkovnou.

13.5.2020 12:59:42 | Upraveno autorem (porovnej)

multipledge
udelame teda nejakou prazskou skupinu? urcite to chci, zatim mam backnutou tu drazsi verzi s plus kartama za 38 dolacu, na postovnym usetrim samo rad.

15.5.2020 15:29:13

A v čem je ta hra ... ?

Uplně jsem nepochopil v čem se skrývá hra, bude to asi jen o té radosti vytvořit obrázek. Hodně to bude meditativní asi jako Tokaido ...

15.5.2020 19:51:43

...
Nikde nevidím označení "EU Friendly"

V textu píšou, že na tom pracují....ale nikde žádné info novější nevidím, víte někdo něco více?

Jako řešit pro takový škvár ještě Celní řízení a doplácet CLO, DPH a poplatek poště za vyřízení se mi teda nechce.

Ale vizuál dobrý, něco jako Kanagawa pro hru s manželkou

16.5.2020 15:16:26

M

Korenar
Tak nehledej "EU friendly" ale "Customs friendly" ;)

16.5.2020 20:25:41

...
No to jsem nasel, ale jejich slova jsou...snazime se zajistit

16.5.2020 22:02:48

Customs Friendly
Píšou, že se to s každou zemi snaží dojednat, ale vhledem k neustále se měnícím dopravním mezinárodním podmínkám, to nemohou 100% zaručit.

Nicméně, pokud to půjde přes celní řízení, tak se jim má poslat zpráva s ofoceným dokladem a peníze pošlou na účet ;)

17.5.2020 18:38:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Group pledge
Ahoj,

taky bych se přidal do group pledge. Bral bych Complete Bundle. Jsem z Kolína. Pošlete mi prosím SZ. Dík :)

17.5.2020 18:51:30

skúsim
Ahoj,
nemá dakdo ešte miesto v group pledge?

15.2.2021 18:23:36

p0rtal
wut? shipping uz je v plnym proudu...

16.2.2021 23:46:29

PM

p0rtal

Podle mě ti nezbývá než počkat jestli tu KS verzi nebude prodávat někdo v bazaru. Na druhou stranu podle toho co je napsané tady na zatrolenkách, tak by měl vydat Blackfire českou verzi (zrovna tahle hra nemá moc textu, takže by to snad mohlo vyjít vbrzku), v té KS jsou navíc jen dřevěné komponenty a stojánky, což se mi pro hraní nezdá až tak důležité. Jediné co je škoda že v jiné než KS verzi nebude je asi 10 karet navíc, které jsou KS exclusive, tím pádem v té české verzi nebudou.

Obecně, i když jsem toho na KS backnul už docela dost, mi tohle vadí. Víc by mi vyhovovalo kdyby to backer dostal dřív, levněji, kdyby se to co je navíc oproti standard verzi dalo později v obchodech koupit jako přídavek za další peníze. Ale to že se člověk musí rozhodnout během měsíce zda tu hru backne, nebo se už nikdy (bazary nepočítám) nedostane k části pro hru důležitých komponentů (vizuály typu dřevěné vs papírové žetony nepočítám) mě moc nebaví. Ale to je spíš takový obecný povzdech a platí to u hodně KS kampaní, ne jen u té na Canvas.

17.2.2021 13:51:01

.
Díky za odpoveď.

18.2.2021 08:42:45

Vybíráme z Bazaru

Predam Massive Darkness 2 EN + expanzie
Predam Massive Darkness 2 EN + expanzie
Akt. cena: 400 €
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas