Beyond the Monolith Core System - Conan Universe

tohle vypadá celkem zajímavě - další možnost, jak vyvenčit figurky z jiných her (zombicide, Claustrophobia atp.)

https://www.kickstarter.com/projects/806316071/beyond-the-monolith-core-system-conan-universe/description
14.1.2020 08:11:45

Beyong the Monolith
Mám z minulého roku doma Claustrophobii, kterou mám hodně rád a klidně bych ji o nějaké mechanismy rozšířil, tak jsem se celý projekt snažil trochu sledovat, ale úplně jsem se v těch všech oznámeních a diskuzích ztratil.


14.1.2020 10:20:31

...
jsem na tom podobně - claustrophobie je fajn, dostává se na stůl často... Ale trochu nechápu ty "monster box", protože jak se dívám, jsou v nich vždy namixované nějaké figurky právě z claustrophobie. Úplně nemám potřebu mít dvě broodmother nebo 4x hellhoundy.... Zvláštní. Já si zřejmě nechám tenhle KS ujít, ale kdo ví, třeba za rok v březnu ulovím něco od místních dealerů :D
edit: aha - už to chápu. Můžu si za 11 USD dokoupit jen karty (tzn. za 33 USD komplet claustrophobia figurky)

14.1.2020 10:37:32 | Upraveno autorem (porovnej)

rychlej konec
Tak to vzalo rychlej konec - sice splnili KS cíl, ale nesplnili svůj cíl, tak to zrušili :D

20.1.2020 06:13:46

ad konec
Upřímně se moc nedivím. Celá ta kampaň a hlavně koncept byl absolutně zmatený a nepřehledný - nemám problém se přiznat, že jsem ten jejich systém (zcela) nepochopil.
Plus na můj vkus jednotlivé moduly neskutečně předražené.

Tak snad díky tomu skutečně přijdou s plnohodnotným novým Conanem, což je dle mého názoru to, co hlavně lidi očekávali..

20.1.2020 09:45:18

Vybíráme z Bazaru

Gaia Project - desky hráčů
Gaia Project - desky hráčů
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas