Beast KS

Nová hidden movement hra inšpirovaná známym filmom od Ghibli “Princezná Mononoke” je ďalší mesiac na ks, vyzerá perfektne aj po hernej aj vizuálnej stránke a už je plánovaných niekoľko jazykových prekladov ( tuším polština, nemčina, čínština a španielčina)  je  dostupné nejaké info či sa tohto chce ujať niekto zo slovenských či českých vydavateľov? Alebo si mám nechať svoju pledge :D

29.9.2021 15:32:00

Ocuj, link na ten ks by nebol odveci, keď už sa naň odkazuješ :) nech to nemusí každý guglit, o čom to vravíš :)

29.9.2021 15:44:57

Beast, via @Kickstarter https://www.kickstarter.com/projects/327718895/beast-4

29.9.2021 15:45:16

Jen si tu odlozim: v poslednim updatu kampane padlo, ze jednaji s nekym o ceske lokalizaci…koho tipujete? 

4.10.2021 19:52:25

do tohohle KS rozhodně neplánuju nastoupit a počkám na lokalizaci - i tak si moc s nákupem nefandím. Nicméně mi přijde zajímavá timeline, kdy v lednu končí pre-produkce, v únoru to budou mít vyrobený, v březnu to přepraví (do srpna)…. Na to, že mají uvedenou spolupráci s čínským cmonem mi přijde tristní, že produkci plánujou přes onen věhlasný “čínský nový rok”. To už jsme se dostali tak daleko, že apriori lže o doručení? Reálně si nemyslím, že by to bylo před Q1.2023.

Dále pozor - k ceně si připočtěte minimálně DPH - jen pro info při rozhodování.

5.10.2021 14:53:01

Tak zase mají 6 měsíců mezi koncem produkce a doručením, což je velká mezera i teď. Jestli ukončí design v prosinci a předprodukci v lednu, tak není důvod, aby to tu v srpnu nebylo. 

5.10.2021 15:40:29

budu jim držet palce, ale fakt bych na to nevsadil ani zlámanej grešl….

5.10.2021 15:44:01

@Kiky - nemůžu si pomoct, ale až na kance a humanoidního spirita s (pa)rohy připomínající větve tam tu spojitost s Princeznou Mononoke vůbec nevidím…

6.10.2021 03:08:17

@Ellenar  ak by sa ti mooc chcelo tak niekedy na začiatku komentov tam jeden písal všetko čo našiel ako spojitosť s mononoke a bolo tam toho o dosť viac :D nevie sa teda kto bude lokalizovať cz verziu? Lebo okrem akrylovych standees tam nic exkluzive nie je čo by stalo za postovne +dph…ale v update-och hovorili ze este pridaju nejake veci kedze su len na zaciatku kampane a necakali taky zaujem

6.10.2021 08:28:05

@G4nd4lf Všechno záleží, kdy skončí ten design a jestli nebude problém s předprodukcí. Ten odhad potom je ale v pohodě. Některé hry na KS jsou už víceméně hotové, namátkou Townsfolk Tussle. Měli doručit tento listopad, 15.10. jim končí výroba, takže to tu bude spíš po Vánocích, ale zase byl COVID. Předprodukci ukončili v půlce června, mají více backerů a hra je výrazně složitější.

6.10.2021 09:39:42

@UmmA já bych jim to přál, ta hra nevypadá zle, jen jsem z ks už tak trochu předem skeptik. Můžem se klidně vsadit o pivo, že delivery nebude do konce příštího roku… ;)

6.10.2021 12:29:06

Od včera je to oficiální. O český překlad se postará Tlama Games a podle všeho lze českou verzi získat už na KS. 

12.10.2021 20:37:18

Co jsem si dopisoval s Tlamou, tak si mám rozhodně počkat až to budou mít oni a nebackovat, protože jinak dostanu EN krabici. Přihodil jsem si jen ten 6$ pledge pro případný přístup do manažera.

Z toho tedy asi vyplývá, že z kampaně CZ verze nedorazí  

Netuším zda bude mít Tlama v krabici o KS exclusive věci nebo SG. 

19.10.2021 08:29:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Takto - 

Dobrý den,

ano, budeme samozřejmě oznamovat časem oficiálně a nabízet k předobjednání u nás. Určitě bych spíše doporučil počkat, protože nemusíte řešit dopravu a VAT v rámci KS kampaně a navíc u předobjednávky u nás ani nepožadujeme platbu předem jako na KS. Přes PM samozřejmě lze také objednat, ale bude to méně výhodné. Máme informace, že by v kampani neměly být žádné exklusivní SG, takže to bude 1:1 a i případné věci k dokoupení budeme nabízet.
 

Z emailu od Tlama games.

Takze pokud nepotrebujete add-ony, konkretne Art-book, kovove mince, custom obaly, acrylic standees, nebo relativne nove oznamene hezci “zasteny”, tak financne nema smysl backovat KS. 

19.10.2021 09:39:07

Písali, že sa pozrú či by vedeli niečo poriešiť s poštovným. Čo sa týka retail tak mne napríklad hra vyhovuje v originálnom jazyku keďže je jednoduchá a z obrázkov to nie je ťažko zrozumiteľné, taktiež by tie akrylové standees a 6ks skrytej steny urobiť svoje, nehovorím že to musíte podporiť, no neviem či uvidíme aj vylepšenia preložené ako sa to už pár krát stalo… ešte týždeň, dovtedy sa uvidí 

19.10.2021 15:26:28

Pár věcí mi z KS chodí i jinak z US a nikdy jsem clo neplatil. Takže toho se nebojím. Poslední Unsettled byla fakt bedna a nic.

21.10.2021 08:23:18

Manlyguy: ted se to dost změnilo a oni to často strhávají už při backingu….ale až v pozdější fázi…tady se tomu myslím nevyhneme.

 

Jinak já backnul tu top verzi dnes, moc se mi hra líbí, jazyk zatím vybrat nikde nešel, takže máme čas. 

26.10.2021 22:24:35

@ManlyGuy  u Unsettled to zatáhl Orange Nebula. Jinak když to jde z USA tak clo platíš. Třeba když jsem dostal Spirit Island…

31.10.2021 16:22:53

@Design - jo, já myslel dodatečný poplatek na celním úřadu. Se clem jako takovým se do KS už chodí rovnou. Loni jsem objednával od FFG US a tam to mají asi v rámci poštovného nebo to neposílali jako obchodní balík a nějakého navýšení jsem si nevšiml. Ale moc se v tom nevyznám.

1.11.2021 10:15:30

už si to moc nepamatuju ale zdá se mi, že to bylo 10% + celní poplatek ( myslím že 3 kila FEDEX).

ale asi jakto má kdo ošetřeno

1.11.2021 16:12:04

Ahoj. Tak co berete to někdo nakonec z KS? :)

22.2.2022 20:19:05

Já už to mám z KS, nechal jsem to běžet. Jsem línej to překlikávat a rušit.

6.3.2022 08:56:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj. Chtel bych se zeptat, kdo ma backnuto Beasts na KS a jestli je mozne si pres nekoho prihodit par polozek na backerkitu? Dekuji moc za pripadnou odpoved.

9.4.2022 23:43:37

Má někdo jasno, kolik ušetří objednáním z KS [EN] místo předobjednávky z TG [CZ]? 

https://www.tlamagames.com/vyhledavani/?string=Bestie

10.4.2022 01:38:12

To se sloziteji pocita, protoze kazdy ma na TG jinou vernostni slevu. Ale zkusil jsem to. Jinak na KS koupis i CZ verzi, ne jen EN.

KS
hra + mince + doprava = 515+122+170=807SEK=~1917Kc

TG

hra + mince + doprava = 1199+315+0=1514Kc (-BESTIALNISLEVA 10%, pokud jeste plati)=1363Kc

Ale tohle je jen zbruba, protoze tam neni ta vernostni sleva. Ale je to cca 550 Kc. U TG si ale neobjednas KSE obsah.

10.4.2022 06:39:11 | Upraveno autorem (porovnej)

celé to KS exlusive je také, nemám pocit, že by tam bolo obmezdenie na počty.

 

Takže, ak hru chceš, treba kúpiť na tlame za dobrú cenu a čo sa týka KS, tam ti stačí dohoda jedného hráča z ostatným a proste naberie tie akrylové beštie aj zo zástenami a obalmi vo väčšom počte a je vybavené. 

10.4.2022 09:57:15

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings TCG 2 balíčky
Lord of the Rings TCG 2 balíčky
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas