Anastyr

Kooperativní rubačka pro 1-4 hráče, na motivy Golden Axe kdo si to ještě pamatuje ;-) Skvělé miniatury, zasazení do podobného starého mytologického světa jako je Conan. V průběhu kampaně zdarma 1 miniatura.

https://www.kickstarter.com/projects/1162110258/anastyr/description

20.4.2022 07:12:24

@Azalin jako 2x větší v Pledge manageru, nebo něco doplácej při finální dodávce? To jsou Marvel zombie, nebo Wild west?

29.4.2022 10:57:42

@Azalin Hra vypadá rozporuplně. Jsou tam věci co se mi líbí jako základní krabice a expanze horalé. Mně třeba ta džungle přijde meh a ti nemrtváci mi nesedí. Větší modely jak které, nejsem si jist nutností stopadesáti druhů mountů a ty alternitivní scuplty jsou často natolik blízké originálu, že jsou tak nějak zbytečné. Některé věci zatím v kartonu, neví se jak pořeší terén apod. 

Gameplay za mně dobré, ale netuším jestli ty další figurky mění taktiku hraní, na level I mobech to poznat nejde a z gameplayů to patrné není. Včera jsem viděl kus gameplaye ze Samem, závěr hry byl pěkný. Aby náhodou ta hra neprobíhala +- pokaždé stejně s jinými kulisami a nebyla +- stejná jako by měl člověk jen základní krabici. Fakt bych ocenil ukázat víc minibosse, hru na těžší mód s kampanovými kartami apod. Podle mně je drtivá většina věcí v tomto směru jen na papíře. Je to v tomto směru zajíc v pytli. Na krámě za 3000+ by mně zajímala základní krabice jestli to stojí za ty peníze, ale tady nevím, proč bych těch 5000+měl do toho dát.

U poštovného bych se také bál, že to bude ve finále i víc než tam inzerují.  

Prostě se koukáme na drahou hru, která touto dobou měla být nacvaklá plastem až po strop, měla mít v základu několik prostředí a mohla mít lépe vysvětleno k čemu všech těch stopadesát figurek je. Silně se bojím toho, že projedeš mapou jak nůž máslem a zajímavé budou 2-3 situace za celou hru poté co to párkrát zahraješ. V zásadě i tohle může být vpoho, ale ne za 5000+ kč s tím co tam je. Vymyslet se v tom systému toho dá tuna. Od terénu přes magii k blbnutí s lootem.

CMON jsou prostě ohledně poštovného lháři. Ostatně tady rozhodne až závěr, jestli má smysl o tom vůbec uvažovat. Vhodil bych dolar a mrkl na poštovné ve více lidech a zjistil kolik to doopravdy stojí. Bůhví jestli se to zastaví na těch 5000 Kč.

29.4.2022 11:00:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Frozenstain: Marvel Zombies

29.4.2022 11:13:49

Nové updaty jsou solidní zlodějina. Část z toho se mohla odemknout jako SG k expanzím, něco málo v sg a ve zbytku to mohla být jedna expanze za 35-40 namísto 3 expanzí za dohromady 60. Ten backdrop podle mně bude fungovat jen ve hře 2 hráčů. Velmi silně pochybuji, že to budou posílat jako 80 cm desku vkuse. Jsem zvědavý co s tím udělá opakované nasazování na ten plastový stojánek. Vůbec bych se nedivil, kdyby to bylo ve finále ze dvou dílů nebo byl uprostřed ohyb. Výška 15 cm, no nevím, klidně bych nějaký cm přidal. Rozumím ještě, že ten backdrop daly zvlášt, ale dělit ten terén mezi dvě expanze a cpát tam věci z dalších odlišných expanzí je fakt výdrb.Takže pointa všeho bude asi jakoveliká sleva na all-in. Do retailu se to pravděpodobně nepodívá, dost bych se divil. Takže když vezemte základní peldge tak sice budete mít 2x v plastu huge rock, ale mass grave aspol v kartonu, pokud vezmete expanzi s terénem ,tak půlka něj bude do rozšíření.

30.4.2022 10:18:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak se objevila závěrečná expanze a all-in za 400$. Je to řachanda, ale já do něj s největší pravděpodobností půjdu. Zde jsou mé osobní důvody pro koupi:
- systém se mi docela líbí, je to jednoduché, má to spád, přesto člověk musí přemýšlet a kombinovat
- lehce rozšířitelné, určitě se objeví fanouškovské scénáře, nebo si člověk může vymyslet své vlastní
- prvotřídní figurky za dobré peníze - dejte mi odkaz na hru, kde si v expanzi za 55$ (jasně, ještě DPH + poměrná část poštovného -mínus nějaká sleva za allin) můžete koupit takovéto množství tematických figurek s takovou kvalitou a detailem (a větším 35mm měřítkem pro snadnější malování). + variabilní sculpty (sice ne 100%, jen většinou hlava a zbraň, ale i tak potěší…). Ve výsledku je to 269(+cca 37 za SG) figurek, což dělá 1.3$ na figurku (1.8$ s DPH a dopravou ?)
- začínám barvit a časem si chci pořídit 3D tiskárnu na terény, ideální a levné využití figurek na scenérie či skirmish hry s miniaturami (ala Rangers of Shadow Deep atd.) 
- barbarské prostředí mě láká, zatím od něj nic nemám. Přemýšlel jsem o Conanovi od Monolith, ale ty figurky v porovnání s Anastyrem jsou nemastné, neslané, v prkenných pozicích, bez alternativních skulptů, prostě o generaci pozadu. Anastyr mi paradoxně přijde barbarštější a věrnější conanovské předloze. Systém od Monolith si lidi pochvalují pro PvP, ale říkám si, co by mi bránilo zahrát si či upravit existující scénáře a použít figurky z Anastyru (sehnat či vyrobit si kostky, desky hrdinů a nepřátel jsem viděl ke stažení, pravidla a některé scénáře taky...)
- systém mountů s magnety se mi velice líbí, ještě jsem to nikde neviděl. A přesedlat hrdinu na draka mi prostě přijde epické. Zároveň jsem nikde neviděl takové množství osedlaných nepřátel. 
 

3.5.2022 08:24:36 | Upraveno autorem (porovnej)

zběžně jsem zkoukl poslední expanzi….vy můžete hrát za anastyr a zabít v core scénáři anastyr? :D

3.5.2022 15:21:34

@Skelos Já to chápu jako nějaký dějový zvrat v kampani (asi něco jako polepšená Xena, kdo si to ještě pamatuje ;-). Asi bude za hrdiny hratelná jen ve finálním rozšíření…

3.5.2022 15:56:13

Nakonec se odemklo dost SG a částka je přes 1M.

6.5.2022 21:14:36

Pieman: Nakonec se odemklo přesně tolik SGs, kolik bylo od začátku naplánováno.. ;) Díky nižším rozestupům a double SGs.. to nic nemění na tom, že 5500 backerů asi není nic, nad čím by skákali do stropu.. i když se snaží tvrdit, že to byl úspěšný kickstarter.. ;)

9.5.2022 16:59:57

Otevren PM na Gamefoundu:

Core pledge - shipping 50$

Caravan pledge (all-in) - 130$

8.6.2022 19:52:09

Jo tak to by bylo super.. ale je tady ještě jedna maličkost a sice VAT… ;)

8.6.2022 20:27:32 | Upraveno autorem (porovnej)

KS a Gamefound bude teď prostě pasé pro spoustu lidí……jste backer a ve výsledku máte hru dráž než kdokoliv jiný a možná měsíc dva dříve…..a strech goaly za ty pálky fakt nestojí

8.6.2022 21:06:47

@Azalin já psal jen o shippingu :)

8.6.2022 21:16:41

No a proto má větší smysl tam házet dolarové pledge na přístup do PM a nenechat se vyhypovat kvůli nějakému EB za pár peněz. A v klidu si rozmyslet i podle pošty a DPH. Protože pak se už s odectenymi penězi vystupuje dost špatně.

8.6.2022 22:18:42

Je nutno přiznat, že CMON prostě umí prorážet cestu. Udělal běžným přidávat DPH v PM (první myslím byli Greater Than Games), teď účtuje reálné ceny poštovného. Člověk se musí smát, jak se plno lidí mylně zaměřilo na účtovanou částku, že si z toho chce CMON nahrabat. V porovnání s Anastyrem je to dost v pohodě. Předpokládám, že ta vysoká cena pro All-in je kvůli tomu, že se nevyplatí to předbalit v Číně (a platit kvůli většímu objemu víc na lodích), tak to budou kompletovat lidi v Evropě, které je potřeba normálně zaplatit.

9.6.2022 13:42:17

No je to mazec. Kdybych měl pledge za 1$ tak to bez rozmýšlení zruším.

9.6.2022 21:07:31

Vybíráme z Bazaru

Na křídlech draků
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas