TLAMA GAMES: Soumrak (Evenfall) vyjde česky

Autor: Mirda-ta | 14.5.2024 | 3

TLAMA games v pátek 10. 5. oznámila chystanou lokalizaci a spustila předobjednávky strategického eura s čarodejnickou tématikou Evenfall, která vyjde česky pod názvem Soumrak. Jde o engine building worker placement, ve kterém hrají důležitou roli karty, jejich efekty a aktivace. Hra je zároveň poměrně interaktivní, i když je zde minimum přímého škození.

Nastal Soumrak! Čarodějnické klany se připravují na příchod nového věku. Za soumraku se rozpouští hranice mezi světem skutečnosti a nadpřirozena. Světový strom otevírá zářící brány vedoucí do dalekých oblastí. Vyšlete čarodějnice, aby pro váš klan objevily nová vřídla moci. Na těchto vřídlech provedete divotvorné rituály a budete bojovat o mocné runové kameny. Na Čarovném trůnu je ovšem místo jen pro jednoho vůdce! Zvládnete dovést čarodějný lid do nové éry?
 
 
Ve hře Soumrak ovládáte mocný klan čarodějnic v nelehkém čase velkých změn. Hra bude trvat tři kola a každé kolo je rozdělené na čtyři fáze. Po třetím kole hráč/ka s nejvyšším počtem vítězných bodů usedne na Čarovný trůn, z něhož bude vládnout nové éře čarodějnic. Ve hře se snažíte co nejefektivněji využít karty, vytvořit si pomocí nich co nejlépe fungující systém generující další zdroje a body. Musíte současně dobře volit akční políčka, kam vyšlete své čarodějnice a stařešiny.
 
 
  • Během fáze průzkumu budete získávat zdroje, manu a karty podle symbolů na desce klanu.
  • Ve fázi akcí pak budete provádět jednotlivé tahy v pořadí po směru hodinových ručiček. Ve svém tahu provedete 1 hlavní akci a libovolný počet volných akcí. Poté následuje další hráč v pořadí. Fáze akcí takto pokračuje, dokud se všichni hráči nerozhodnou pasovat.
  • Po fázi akcí nastane v každé oblasti boj, za který můžete získat odměny a runové kameny.
 
Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 2500
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Dream Home
Dream Home
Akt. cena: 22 €
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas