Autor: StevensonJunior | 11.11.2017 | 0

Red Aurora je hra pro jednoho hráče, nabízející možnost znovu prožit dramatické historické události v říjnovém Petrohradě roku 1917. Jako člen Vojenského revolučního výboru se hráč snaží o svržení ruské Prozatímní vlády. Herní proces se odehrává na dvou mapách Petrohradu s historicky přesnými lokacemi jednotek posádky, důstojnických škol, mostů, klíčových budov a samotného Zimního paláce. Hráč se ujímá kontroly nad vojáky, námořníky Baltské flotily a Rudými gardami ve snaze přemoci vládní jednotky junkerů, kozáků a úderné pěchoty.

V průběhu hry hráč chystá převrat, organizuje jednotky Rudé gardy, agituje vojáky petrohradské posádky a shromažďuje revoluční oddíly s cílem zabránit vládě dopravit do Petrohradu věrná vojska a utnout rebelii v zárodku. Revoluční hlídky obsazují klíčová místa Petrohradu – vlaková nádraží, komunikační centra a elektrárny – a zápasí s provládními silami o nadvládu nad městem. Zápas vrcholí v okamžik, kdy revoluční oddíly obkličují Zimní Palác a pokouší se ho zmocnit silou za tmy říjnové noci.

Hra obsahuje 58 historických události s částečně náhodnou chronologii a (díky krátkému hernímu času) nabízí skvělou znovuhratelnost. Udrží se Prozatímní Vláda u moci anebo výstřel Aurory předznamená novou éru ruských dějin?

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Offcanvas