Autor: Lapin | 3.4.2015 | 0

Bronzová těla navyklá těsnému kontaktu s přírodou bojují stejně oddaně, jako lvice a lvi, všichni pod vedením Abua Meiry, který je Shi nejen svého kmene, ale nyní již všech. A v jeho rukou se tak sbírá vláda nad životem i smrtí každého, kdo si troufne vkročit do jeho teritoria. Divokost jeho věrných nezná slitování!

Frakce Pralesních elfů vyniká silou a rychlostí. Hráč je schopen pohnout velkým množstvím jednotek (díky Lvici či Chorálu rychlosti) a to na vzdálenost překonávající často i možnosti Rebelů (jako Jezdci na lvech hýbající se o 7 polí v přímém směru). Navíc (drahý) hrdina Miti Mumway dokáže procházet jednotkami a samotným pohybem tak zraňovat. Na lučištnici zase neplatí ukrytí cennější jednotky za jinou.

Zvláštní kapitolou jsou pak Vyvolávačova kouzla: sjednocené jako „chorály“ dokáží (kromě zmiňovaného pohybu) zbavit soupeřovy jednotky jejich speciálních vlastností, vyměnit jednotky na bitevním poli či si najít libovolnou kartu v balíčku nebo dokonce ubrat 2 zranění za 1 bod magie.

Pozoruhodný kontrast k divokým manévrům tvoří hrdinka Makeinda Ru, která získává bonus 2 k útoku, pokud se nepohne. Nevýhodou frakce je malý počet životů běžných jednotek i Vyvolavače. Jeho schopnost posilovat místo útoku útok jiné jednotky však koresponduje se straněním se přímých střetů s nepřítelem a vše tak dohromady dobře funguje.

Hráč s Pralesními elfy má dobrou šanci dostávat pravidelně množství jednotek na překvapivá místa a zraňovat nepřítele za cenu pravděpodobné budoucí ztráty jednotek (a posilování soupeřova magického balíčku). Frakce proto rozhodně není příliš složitá na strategii.

Pralesní elfové jsou rychlou frakcí s přímým útokem a snaží se protivníka vyvést z míry. Balíček Pralesních elfů je závislý na rychlém spádu hry a často využívá jednotky na boj z dálky.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Vybíráme z Bazaru

MLEM: Vesmírná agentura (CZ) NOVÁ
MLEM: Vesmírná agentura (CZ) NOVÁ
Akt. cena: 243 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas