Autor: Ondřej Podavka | 2.1.2024 | 0

Rozšíření Magic přidává k základní hře Trůn, resp. Trůn 2 tři nové frakce, které mohou nahradit kteroukoli frakci o 10 kartách ze základních her, a novou herní mechaniku v podobě artefaktů.

Čarodějové: Při přípravě hry se na dosah hráčů položí karty lektvarů, které představují modifikátory hodnoty zahrané karty. Vždy, když hráč vyhraje štych kartou čaroděje, vezme si jednu kartu lektvaru a položí ji před sebe, aniž by se na ni podíval. Při hraní kteréhokoli příštího štychu může spolu s vynesením karty otočit některou svoji kartu lektvaru; po zahrání je karta lektvaru odhozena.
Druidové: Pokud hráč ve fázi 1 prohraje štych, v němž zahrál druida, místo jeho odhození si jej položí před sebe a otočí o 180°. V příštím štychu přidává +3 k hodnotě hráčovy karty, poté je druid odhozen.
Shapeshifters: Je-li jeho karta zahrána ve fázi 1, vymění ji hráč za kartu, o kterou se mělo hrát, která je tak považována za hráčem vynesenou kartu. V tomto štychu se tak hraje o kartu shapeshiftera.
Artefakty: Na začátku hry každý hráč obdrží náhodné tři artefakty, které mohou během hry jednorázově využít. Každý artefakt má zvláštní schopnost včetně určení, kdy má být zahrán.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Offcanvas