Ztracené dědictví: Létající zahrada

xxxxxxxooo hodnoceno 51x (Seznam vlastníků)

Ztracené dědictví: Létající zahrada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Hayato Kisaragi
Seiji Kanai
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Jedná se o osvědčený a oblíbený mechanizmus, jaký najdete ve hře Milostný dopis. Neodolali jsme a vyrábíme českou verzi, která bude k dispozici v září.
18.5.2015 12:25:35

dopis
mě baví víc. Tohle je málo konfliktní a víc o náhodě. teda po těch několika hrách co jsem testnul.
Teď do mě

10.10.2015 16:47:05

Kartička Strážce
Pěkný den, potřebovali bychom poradit. Když dostanu do ruky kartu Strážce je napsáno, že se má vybrat od všech hráčů ruka a zamíchat, pak po jedné vracet. Znamená to, že beru i své karty a míchám je nebo se to týká jen ostatních hráčů a mé ruky ne, ta zůstává strážcem nedotčená a nemíchám ji? Vztahuje se ten pokyn i na mou ruku? Míchám i své karty společně s kartami ostatních? Patřím mezi všechny hráče nebo míchám jen karty ostatních? Mate nás tam to slovo "všech"... ještě dopisuji, že zatím mícháme všechno, tedy i ruku toho, kdo si kartu vybral na tah.

6.1.2016 20:35:53 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Zkusím se na to ještě podívat, ale soudím, že obecně termín "všichni hráči" zahrnuje opravdu všechny včetně aktivního hráče. Pokud by to měli být jen ostatní, spíš by tam bylo napsáno "ostatní hráči", "všichni soupeři", "všichni spoluhráči" nebo tak něco.
EDIT: Potvrzuji, je to tak.

7.1.2016 00:02:13 | Upraveno autorem (porovnej)

to Jarmuk
Zkus si spíš zahrát s Hvězdným korábem - ten je mnohem konfliktnější. A pokud ho spojíš se Zahradou dohromady tak je ta hra ještě lepší. Dopis jsem jen viděl a nehrál. Každopádně Létající zahrada je zrovna ta verze, která samostatně funguje prostě mnohem hůř.

6.10.2016 14:04:13

Vybíráme z Bazaru

Marco Polo
Marco Polo
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 2 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas