World Without End

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

World Without End - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: není
Vydavatelé: Galakta
Kosmos
Mayfair Games
Autoři: Michael Rieneck
Stefan Stadler
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ken Follett without end

Dovoľte založiť pri tejto hre vlákno, ktoré by mohlo sprehľadniť, aké všetky hry podľa románových predlôh The Pillars of the Earth a World without End spisovateľa Kena Folletta už boli vydané, resp. sa plánujú v dohľadnom čase vydať:
Názov hry/vydavateľ (proritne český-anglický-nemecký)/orientačná cena/poznámka

1. Pilíře Země/Albi-Mayfair Games-Kosmos/299 Kč/akciová cena vo vybraných predajniach Albi v čase tohto príspevku

2. The Pilars of the Earth - Expansion Set/Mayfair Games-Kosmos/25 EUR/cena orientačná z BGG, bez nákladov za dodanie

3. The Pillars of the Earth - Builders duel/Mayfair Games-Kosmos/20 EUR/cena orientačná, samostatná kartová hra

4. The Pillars of the Earth - Card Game/Kosmos/6 EUR/predpoklad vydania august 2010, samostatná kartová hra

5. World without End/Myfair Games-Kosmos/35 EUR/cena orientačná

6. World without End - Card Game (?)/Kosmos/cena neznáma, tipujem okolo 20 EUR/predpoklad vydania k jesennému veľtrhu v Essene

Je ešte niečo, prosím, čo bolo k tejto téme vydané, príp. sa chystá byť vydané? Doplňte, prípadne sprehľadnite môj zoznam, ak sa niekomu chce, prosím vás.

Vopred vďaka
23.3.2010 00:31:02

Rozšíření k pilířům země ...
... mám doma už víc jak rok a ještě jsem to nehrál :).

23.3.2010 08:51:19

RE: Rozšíření k pilířům země ...
Ja po nom siahnem pri 4-6 hracoch, podla mna zakladne Piliere su same o sebe pri 4 hracoch zle hratelne...a to rozsirenie je fajn, paci sa mi najma inspiracia v St.Denis alebo ako to je:)

23.3.2010 22:40:52

rozšíření pilíře
Jo Pilíře pouze s rozšířením a ještě ho hrajem s postavama ze Spielboxu. Ve čtyřech je to vážně ok. V šesti už je to ale moc dlouhé.

24.3.2010 00:39:56

Vybíráme z Bazaru

Válka o Prsten + Playmat + Rozšíření a promo
Válka o Prsten + Playmat + Rozšíření a promo
Akt. cena: 7000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas