War of the Ring (first edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 100x (Seznam vlastníků)

War of the Ring (first edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Devir
Fantasy Flight Games
Nexus
PHALANX
Tilsit
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyplatí se pořídit?

Ahoj, mám možnost pořídit si tuto hru, vzhledem k tomu, že druhá edice není nikde k sehnání. Má tedy smysl si pořizovat první edici nebo ne? Moc děkuji za případné rady.
7.11.2020 11:04:55

Reprint

Je plánovaný reprint -

https://www.aresgames.eu/upcoming-products

takže nedostupnost je jen dočasná. Navíc pokud nechceš čekat da se koupit i na BGG Marketu...

https://boardgamegeek.com/geekmarket/browse?objecttype=thing&objectid=115746&pageid=1

7.11.2020 16:17:31

Ne
Karty jsou opravdu malé, obsahují chyby a nejsou kompatibilní s rozšířeními. Dá se koupit upgrade pack s většími kartami, ale zase jsou to peníze navíc.

7.11.2020 20:31:32

Herald
Já upgrade pack mám, je to hezká kovová krabička :) Ale mám pocit, že už ho ani nedělají.

7.11.2020 22:56:24

upgrade pack
Na stránce, na kterou odkazoval GeneralX, píšou, že už ho nedělají.
Navíc pokud jsem to z té stránky pochopil, tak reprint už byl kolem srpna. Ostatně jsem sám hru kupoval na konci září, když v Planetě naskladnili nové kusy právě z tohohle reprintu. Docela mě překvapuje, že to vyprodali takhle rychle.

8.11.2020 09:33:28

Lukikata
Reprint do obchodu ještě ani nešel.. to že je tam napsaný plánovaný srpen hned neznamená že byl. Při téhle situaci ve světě se ani nedivím.. Až bude reprint tak to bude v obchodech.. Co jsem koukal na zprávy tak teprv na konci září dorazili do skladu v USA. Ta distribuce do Evropy prostě chvíli trvá. Já bych kontaktoval nějaký dobrý deskový obchod a nechal si zjistit plánovanou dostupnost u dodavatelů...

8.11.2020 10:39:27 | Upraveno autorem (porovnej)

GeneralX
Tak to by mě teda zajímalo, kde teda z ničehonic vzali v Planetě těch pár kusů, ze kterých jsem jeden koupil. Protože já taky řešil, kde to sehnat, vzhledem k tomu, že to bylo všude vyprodané, a když jsem zjistil, že to znovu mají na skladě, myslel jsem, že to bylo právě z toho srpnového reprintu...

8.11.2020 11:30:08

Froggery
Já ho mám taky, o to nic:) Ale do 1. verze už bych teď stejně nešel.

8.11.2020 21:38:01

dostupnost
zkus napsat obchodníkům, podle mě to jen není v CZ shopech, ale není u výrobku status nedostupného zboží.
Něco nově muselo přijít, protože jsem asi měsíc zpět kupoval dlouho vyprodané rozšíření Lords of Middle Earth.

9.11.2020 10:34:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Příšerky ze skříně od Granna s obaly karet
Příšerky ze skříně od Granna s obaly karet
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas