Vampire: Dark Influences

xxxxxxxooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Vampire: Dark Influences - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: White Wolf
Autoři: David Raabe
Michael Miller
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

o com to je?

Preco to ma male a malo hodnoteni?:) ..je to az take zle? resp. ako je to hratelne? (pozeral som k tomu nejake video a prislo mi to celkom zaujimave, rozmyslam nad tym)
dikez!
6.10.2010 18:39:41

tak po ruznu
nejcastejsi komentar na BBG je tusim dicefest
mam odehranych par her ve dvou a ve trech hracich a sic je to hodne o kostkach, ale umi to byt zajimave. kostkovou nahodu trochu nabouravaji karty a jakou zvolis taktiku
co mne sedi nejvic je atmosfera. holt bili vlci zapracovali. takovy prijemny navnadous na jejich RPG
no a pomer cena vykon je neocenitelny

6.10.2010 19:49:01

ndru
hmm.. na bbg pisu v mechanizmoch Auction/Bidding ale z videa som ten dojem praveze vovbec nemal..
ad dicefest:) nejak mi prestali vadit kostky pri oddychu..a spojemie s kartami by mi bolo cosi nove..tak asi neodolam (nasiel som to za echt dobru cenu) ..a ked pises, ze hratelne aj vo dvoch..(ale asi cim viac hracov tym lepsie ci?:)

Prave ta atmoska ma celkom dost laka, napr. taky Vampire: Prince of the City mi na dicefest pride casovo uz moc, ale atmo to isto ma..
A ako je to pls s 'ohratelnostou'? ta pyramida sa tvori 'nahodne' - vzdy ina.. udalosti sa tahaju asi tiez po zamiesani.. ma to cele velky vplyv na vyber strategie?
(a co ak by bol hit nie 8+ ale 7+?:))

Vdaka Ti za koment (+isto uvitam dalsie;)

6.10.2010 20:16:46

.klopčík
Pyramida se tvoří náhodně. Karty nazvané jako Events jsou spíše něco jako akční karty, které hráč získá poté co se posune do vyšší řady nebo vyhraje souboj o upíra nad jiným hráčem. Házečka je to teda velká, bude to chtít určitě více jak jednu kostku co je ve hře :-)
Obrázky jsou skvělé.
Jedno z mínus během hry je, že si hráč musí zapamatovat k jaké lóži patří, protože se to volí podle prvního vampýra, kterého získáš, ale na BGG jsem myslím viděl nějaké homemade kartičky na připomenutí.
Hráli jsme to několikrát v různém počtu lidí a hra moc nezaujala. Mi teda nevadí, ale spoluhráči chybí.
Taky mi připadnou nevyvážené schopnosti klanů. Myslím, že vždycky vyhrál Nosferatu.

7.10.2010 06:33:08

a dalsi
mno. nerekl bych, ze vyhraval pouze jeden klan. ono s ubyvajici krvi a blizicim se koncem nabyva atmosfera na hutnosti a prvni hrac musi celit utokum ostatnich stran (pokud tedy nema za sebou i nejakeho kingmakera). Nosferatu ma vyrazne skodici disciplinu, ale to mu nepomaha ziskavat cleny koterie (vetsinou ma velmi krusne zacatky)

event karty jsou spis vyhoda. taktika je ruzna. muzes pripravit soupere o krev (v blistrech sice bylo po 21 zetonu na klan, ale implicitne mi z pravidel porad vychazi, ze se hraje tusim max s 16 a kdyz muzes mit 13, ale mas jen 10 tak mas jen 10), sam obetovat nektere upiry ci rady, nebo jit po bonusu za klany ci konventy, nechavat si hodne volne krve nebo spis si vic zavazat cleny sve koterie

a urcite cim vic hracu tim lepsi. uz od tri to zacina byt atmosfericke maso a hodne o taktice

da se hrat s tou jednou kostkou, ale 10 k10 je 10 k10 (e;

7.10.2010 08:29:02

Vybíráme z Bazaru

Sada obalů na karty - různé druhy a výrobci
Akt. cena: 111 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas