Twilight Imperium (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 207x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 480 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Dane Beltrami
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyjde rozšíření v češtině?

Tak nám FFG oznámili rozšíření... co na to Blackfire? Můžeme se těšit na českou verzi?
30.7.2020 08:43:48

CZ
nuž ja mám rozšírko už objednané ENG a na preklad kartičiek rád prispejem - obaly to istia :)

28.10.2020 19:06:49

karty

Pokud to někdo bude dělat, aby to mělo úroveň, tak jsem ochoten taky přispět (respektive koupit, pokud to bude prodávat) Rozhodně bych řešil i karty akcí a agendy. Pokud bych si tikl doma překlad z netu a vložil do obalu, tak by bylo poznat, kdo má v ruce akční karty z rozšíření a kdo ze základu. Ta kvalita bude jiná. To samé pro úkoly, ať už tajné, nebo veřejné.

27.11.2020 20:21:07

Moor8
Pochybuji, že tady bude někdo prodávat překlad. Možná se najdou nějaké dobré duše, které to přeloží, nasází do grafiky a dají sem, aby ten, kdo chce si to stáhl a vytisknul.

27.11.2020 20:51:10

Překlad - prosba

Ahoj, už mám domluveného člověka, který naskenuje komponenty s textem i brožury do editovatelné formy.
Já bych se rád postaral primárně o lore (sešit, texty na kartách ras, .. apod...) a flavor (flavortexty u hrdinů, akčních karet), jako u TI4.

Pokud by někdo měl čas a chuť, uvítám pomoc s pravidly a s herními texty, nějak bychom to zkoordinovali. Ozvěte se mi prosím, pokud máte zájem, na honzadam@gmail.com

Jelikož jste mne někteří za některé aspekty překladu čtyřky ztrhali, uvítám případně i nabídku korektury mé práce.

1.12.2020 14:52:54

Aj verze
Tak co? Uz mate nekdo doma? Potvrdila se ta rozdilna velikost hexu oproti ceske edici?

7.12.2020 21:53:00

Rozsirenie
Mam to uz doma a dilky z rozsirenia su rovnako velke ako zo zakladnej hry, ale zakladnu hru mam v AJ. Kazdopadne farby mechov nesedia na farby zvysnych jednotiek. Postoval som fotky na FB do skupiny twilight imperium cz/sk

8.12.2020 07:51:44

zaklad cz - rozsireni
hexy nastesti stejna velikost. pokud by bylo treba pro ucely prekladu rad pomuzu se scanovanim.

..DeskoHerky Teplice..

8.12.2020 09:01:56

Vybíráme z Bazaru

Sid Meier's Civilization:The Boardgame 2002 ENG/CZ
Sid Meier's Civilization:The Boardgame 2002 ENG/CZ
Akt. cena: 1250 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas