This War of Mine: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 500x (Seznam vlastníků)

This War of Mine: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jakub Wiśniewski
Michał Oracz
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy atd.

Hra mi včera přišla. Je to opravdu poctivě odvedená práce - komponenty, balení, dárky pro KS backery. Pokusil jsem se obsah nějak roztřídit, ale hlavně kvůli strech goalům je toho neuvěřitelně moc! Snad se k tomu co nejdřív dostanu. Už někdo hrál?
10.6.2017 17:31:49

Llano
Niektore moduly kru zlahcuju, ako napr. Farmari ti davaju moznost obchodovat ked sa na lokaciach obchodovat neda. Stoky ti davaju moznost ist na pruzkum aj cez den, ale tak isto sa ti tam moze prihodit hocico dobre, ale aj zle. Pridava sa 13.ta postava. Je tam 5 scenarov ktore ked prejdes odomknes si odmeny do zakladnej hry. Odmeny su super. Takze urcite odporucam, ale az ked ma clovek nahrany zaklad. Lebo hru to aj preduzuje, ale dava aj viac moznosti.

26.12.2019 21:42:48

jahmansvk

dík moc. TWOM som raz hral a som maximálne uchvátený. Bál som sa, že poviete "tri krát super, potom stále to isté dookola". Idem do toho a kupujem!

28.12.2019 19:47:16

Nadšení

Já mám hru asi 14 dní a hrál jsem zatím sólo asi třikrát. Pokaždé jsem měl jiný vývoj hry,zkouším jiné a jiné postupy, stavím si vždy něco jiného, abych postupem času zjistil co je nejlepší. Za mě super hra, která zabaví na dlouho :).

Bohužel zkušenosti s hraním ve více lidech zatím nemám.

23.2.2020 19:03:30

Nevím kam to napsat. Omylem jsem si smazal konverzaci s uživatelem, který po mě chtěl tisková data na home made hráčskou desku, ale už nevím jméno. Snad se ozve. Pokud to tu bude někomu vadit, klidně to smažte. 

5.3.2023 19:27:13

@ManlyGuy 

5.3.2023 20:45:16

Vybíráme z Bazaru

Witchstone
Witchstone
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas