Terraforming Mars: Ares Expedition – Foundations

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Terraforming Mars: Ares Expedition – Foundations - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mars: Teraformace – Expedice Ares
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: FryxGames
REBEL.pl
Stronghold Games
Autoři: Jacob Fryxelius
Nick Little
Sydney Engelstein
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ

Jak to vůbec s těmi rozšířeními je, vydá je MindOK?

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

2.4.2023 11:47:22

Neni to moc jisty, zakladni hre se nedarilo jak cekali. Mluvili o tom tusim v poslednich Mindok dotazech.

2.4.2023 14:04:50

viz diskuse u základní hry:
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/mars-teraformace-expedice-ares-11277/diskuse/rozsireni-discovery-foundation-crisis-31194/

 

//edit: Spíše to nedopadne. Je to škoda. Já sám měl jak původní MT, tak Expedici Ares. EA jsem přenechal synovcovi, protože téma je úplně totožné a neviděl jsem důvod mít obě hry, byť mi EA přijde malinko lepší, nebo se mi líbí více mechaniky a přijde mi svižnější.

Jenže podobně to asi bude mít více lidí - s tím, že je to “stejná” hra. Stejná značka, stejný design, jen jiné mechaniky. A na to je tu asi malý trh. Uvidíme, třeba se to podaří. Ale berme to tak, že MindOk na tom potřebuje rozumně vydělat…

2.4.2023 22:46:17 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash já bych si moc přál, aby vyšlo alespoň Crisis, když už ne celý balík všech tří. Do Mindotazů to píšu každý díl (minule jsem to teda výjimečně nebyl já :D) a pořád na to reagují tak jako nejednoznačně, spíš ale že nevyjdou…

Navrhuju, aby všichni fanoušci Expedice Ares o hře všude pravidelně psali/mluvili/reportovali a třeba se to fakt povede!

3.4.2023 11:05:28

Bodaj by táto hra zapadla prachom. Prehypovana záležitosť ktorá sa snažila zarobiť na sláve veľkého brata pritom to nie je vôbec nič extra a je to nuda, ani ta časová úspora tam  ie je taká úžasná ako sa hovorí. Rozšírenie by muselo byť veľmi inovatívne aby hru pre mňa spravilo atraktívnou.

Sám som podporil kampaň na ks ale hra išla z baraku.

3.4.2023 11:17:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Tohle neni TM, ale Dobyvatele vesmiru (Race for the Galaxy) v novem kabatku.

Velky TM jsem hral trikrat, ani jednou si to neuzil a uz ho nechci nikdy videt. Kdykoliv ho nekdo navrhne na herni vecer, tak rovnou rikam, ze se neucastnim. Maly TM je vyborny.

3.4.2023 11:28:38

Vybíráme z Bazaru

Osadníci z katanu karetní hra pro dva hráče
Osadníci z katanu karetní hra pro dva hráče
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas