Super Dungeon Explore

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Super Dungeon Explore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Soda Pop Miniatures
Autoři: Deke Stella
Chris Birkenhagen
John Cadice
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chcete, máte, hrajete?

Plánujete někdo koupi této hry? Nebo už ji máte? Jaké to je ?
Tahle hra mě dosti láká, hlavně kvůli miniaturám od Soda pop, ale mám trochu strach aby to nebyl jen další dicefest.
15.11.2011 07:36:47

Micc
Objednáno mám od srpna a čekám, že snad tento týden, možná dnes dorazí.
Zahrál jsem si demo a na základě toho jsem objednával. Dice fest to je, protože se tam háže dost kostek. Ale je to manévrování na herním plánu, obsazování a držení pozic ... prostě taktická hra. Něco jako Heroscape, Invasion from outer space atd. Prostě figurky a kostky. Co se týče taktiky, z toho dema jsem měl dojem, že to sem patří a že je to vyvážené, na rozdíl od Descentu, kde mi soupeření Overlorda a hrdinů vadí a kde o vyváženosti pochybuju.
Pokud vydržíš, až slepím figurky, určitě pak napíšu víc :).

15.11.2011 08:46:10

Tangram
Určitě napiš. Taky se mi libi miniatury a zatím počítám, že o ni napíšu ježíškovi :).

15.11.2011 09:09:58

Tangram,tomasV
Určitě vydržím :-).Taky přemýšlím, že bych zaměstnal Ježucha - buď tohle nebo Cyclady (pokud se do vánoc objeví).

15.11.2011 09:50:39

rbx

Micc
uz mam nabarveny prvni pytlik, kde byli dva dark priesti, 4 ruzni dracci a dve zubate truhlicky. Moc se s tim neparam, je toho tam hodne a chci si to v dohledne dobe zahrat.
Miniatury jsou nadherne, v dalsim pytliku jsou dva obrovsti trolove s kyjem jako muj palec. Pak jsem jeste lepil draka, jehoz podstavec se sklada ze 4 dilu a samotny drak ze sedmi.

A kdo je perfekcionista i u takoveto hry, at si pripravi hodne tmele na spary. Me osobne to nevadi, neresim to. Pravidla jsem jeste necetl, ale je tam dost moznosti, jak postavicku naboostrovat. Muzete postavickam dat az ctyri karty ruzneho vybaveni, vzdy od kazdeho druhu jednu.

Vcera jsem patral, ze si na to cele asi koupim strikaci pistoli, abych to namaloval rychle a pritom to bylo hezke. Preci jen jsou nektere figurky tak velke, ze by to stalo za uvahu. Ted to strikam ruzne barevnymi spreji od Army Painteru.

15.11.2011 10:38:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Micc
já koukal na krabici v planetě a vypadá to vtipně (ujetě) :) Na Bgg to má velmi slušné hodnocení, ale je jich jen pár. Každopádně to budu sledovat :)

15.11.2011 10:42:04

barvení
Tak mě krabice dorazila před hodinou. Už se na to těším. A protože k barvení se asi tak rychle nedostanu, tak mě právě napadlo, že přijdou na řadu figurky D&D (jako v při demo hře) ... aspoň než to slepím dohromady. Prostě nevydržím a zahraju si už o víkendu :).

15.11.2011 10:53:47

Tangram
máš dost hráču na první test full verze? Hlásím se!! :-)

15.11.2011 11:30:16

kody
S nikým jiným na první hru ani nepočítám :)). Demo jsme už viděli, tak doufám, že teď od čtvrtka do neděle najdeme čas an full verzi.

15.11.2011 11:33:44

to Tangram
Tak co, hráli jste o víkendu?
Jaké jsou dojmy?
Jak vychází herní doba?
.... a vůbec všechno

22.11.2011 10:00:22

tomasV
No přiznám bez mučení ... nehráli :(.
Poslední dobou prostě bojuju s časem a prohrávám :(.
Sám jsem si dnes jenom četl první dojmy lidí na BGG. Vlastní zkušenost z kompletní verze tedy nemám a protože jsem to nevzládl tenhle víkend, tak se k tomu dostanu až 3. prosince.

22.11.2011 10:10:10

hraní
Tak co, už to někdo hrál? jaké jsou dojmy ze hry?

14.12.2011 12:14:04

tomasV
Tož na rovinu ... seděl sem na překladu Dreadfleetu a všecno ostatní šlo stranou.

Druhá věc, co mě zastavila, sou ty neslepny figurky ... chtěl sem je slepit, ale pak mi došlo, že se některy z nich budou hodně špatně malovat, pokud budou v celku. Takže to mám v krabici a uvažuju, jak si rychle zahrát a nečekat na barvení ... stejná patová situace jako u Dreadfleetu. Takže snad teď mezi svátkama o dovolené bude klid a dostanu to na stůl aspoň s figurkama z DnD.

14.12.2011 12:18:05

Tangram
Tomu rozumi, ja mám tady na Vánoce naplanovanou kompletaci Dreadfleetu. Kor když jsi uděla tak skvělý překlad, to budu chtít co nejdříve hrát :).
Tak ja odložím tohle až na narozeniny :).

14.12.2011 13:16:38

rbx

tomasV
nebude trvat dlouho a budu mit namalovane vsechny potvory, jde to celkem rychle. Pak si to zahraju.

14.12.2011 13:24:05

SDE
nehral :(
stale sa "hram" s figurkami: zacistujem, lepim a pripravujem na malovanie.

Je to vazne problem udrzat nadsenie na uzde a zlepit iba drobne veci, inak by sa to blbo malovalo. Takze rovnaka dilema ako Tangram: zahrat alebo poriadne namalovat?
Ale tesim sa moc pravidla su jednoduche, vcelku pochopitelne a vyzera to byt skvela zabava.

14.12.2011 13:54:10

Překlad
Uvažuji o pořízení S.D.E. ale moje ehm angličtina.... Uvažuje, nebo tvoří někdo překlady?

17.1.2012 14:40:22

dojmy se hry
Už to někdo hrál? Nějaké dojmy ze hry? Pořád o tom uvažuju, ale nikdo nic zatím nenapsal.
Dík

10.5.2012 23:14:33

Vybíráme z Bazaru

Sladká tečka
Sladká tečka
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas