Studená válka 1945–1989

xxxxxxxxxo hodnoceno 545x (Seznam vlastníků)

Studená válka 1945–1989 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická, diplomacie
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Ananda Gupta
Jason Matthews
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DELUXE versus STARÁ edice

Protože se už konečně rozhoupávám si hru pořídit (vzhledem k tomu, že jsem si dal tolik práce s lokalizací karet), tak jsem se chtěl kompetentních a znalých hráčů TS zeptat čím se liší nová a stará hra. Nejde mi teď o kvalitu zpracování komponent (mapa na tvrdé desce, silnější žetony atd.), ale hlavně:
1) O pravidla - jsou tam nějaká rozšiřující pravidla proti překladu od Sasy, který je zde ke stažení?
2) O karty - jsou tam nějaké další karty, které v základu nejsou, eventuelně změna původních karet oproti lokalizované sadě, která je zde ke stažení?
3) Jestli mapa, kterou jsem lokalizoval a je tady ke stažení odpovídá mapě z Deluxe edice? Vím, že v Deluxe edici je mapa mírně jiná, ale jde mi spíš o to jestli na mé lokalizované mapě nechybí nějaký výrazný prvek pro hru s Deluxe edicí.

Jde mi o to jestli budu potřebovat v lokalizaci něco dodělat.
A jestli ve zde zveřejněných pravidlech bude třeba něco dodělat.
Pokud se ve hře vyskytují nějaké nové karty, tak bych prosil o jejich naskenování v rozlišení tiskové kvality (300 - 600DPI). Kdo by to naskenoval, tak by mi to mohl poslat, abych soubor lokalizovaných karet doplnil o ty nové (pokud tam teda nějaké nové jsou).
29.1.2010 11:45:39

sjone
Já kupovala delux edici někdy loňské léto a už byly přiloženy opravené karty.

31.1.2011 12:58:55

sappho
Paráda, moc díky :)

31.1.2011 13:01:45

sjone
nedávno jsem si hru kupoval a na krabici je dole napsáno Deluxe Edition. V krabici nalezneš původní i opravené karty.

31.1.2011 13:23:40

to Sjone
ja som dostal deluxe edíciu z tohtoročného essenu a len potvrdzujem, že je tam všetko a to myslím že úplne všetko. aj zlé, aj dobré karty. kupuj a uži si túto vynikajúcu hru! :-)

31.1.2011 13:54:52

monkeyml & brko
Díky moc :) Jestli se zadaří, tak bych si pro ní zítra nebo ve středu rád skočil. Moc se na ní těším.

31.1.2011 14:00:32

Vybíráme z Bazaru

Zboduj město + promo
Zboduj město + promo
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas