Runebound (Third Edition)

xxxxxxxxoo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

Runebound (Third Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Lukas Litzsinger
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

3. Edice vs. 2. Edice

Dokázal by někdo shrnout, v čem jsou základní rozdíly, popř. která edice je lepší? Díky..
16.10.2016 11:04:26

PM

Rozdíly
Svobi: Pokud to zvládnete v angličtině tak tady jsem rozdíly sepsal a jsou tam i komentáře dalších lidí.
https://community.fantasyflightgames.com/topic/193914-2nd-edition-vs-3rd-edition-comparison/

pokud ne, tak napište, zkusím to přepsat do češtiny až budu mít chvilku.
Za mě bych doporučil v3, zvláště pokud budete hrát ve 2, jelikož tam budete hrát oba dva skoro pořád, jeden za hrdinu a jeden za příšery pokud bude souboj, s tím že ten souboj je mnohem strategičtější než jen součet čísel ve verzi 2. Někde jsem slyšel že ve víc hráčích je to pomalejší, protože se musí čekat než hráč na řadě popřemýšlí, ale to myslím bylo stejné i u předchozí verze. Ale jak říkám přečtěte si rozdíl na těch verzí, pokud to nedáte v angličtině, tak vám to sem přepíšu do češtiny.
To k porovnání základních verzí, samozřejmě v2 má výhodu v rozšířeních, zima, poušť a pod, které tu hru ozvláštňují, ale ty rozšíření už stejně myslím neseženete a předpokládám že k v3 budou do budoucna nějaké podobné také, takže já bych rozhodně šel do v3.

16.10.2016 23:21:59 | Upraveno autorem (porovnej)

PM
Díky

17.10.2016 18:12:38

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Harrowdeep
Warhammer Underworlds - Harrowdeep
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas