Rune Age - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

som
som - avatar

Hlášení chyb překladu

Ahoj, na uložto (http://uloz.to/xWs92Zu2/rune-age-karetni-hra-cz-karty-58x88-mm-print-pdf a http://uloz.to/xec69ptg/rune-age-karetni-hra-cz-karty-58x88-mm-opt-pdfjsem) jsem nahrál přeložené karty ke hře. Pokud (neboi spíš až) najdete nějaké chyby, napište prosím sem a opravím je...
13.1.2014 11:14:26

...
ahoj, v prvom rade vdaka za tvoju pracu, no ako som pisal vo vedlajsej diskusii mas tam chyby a i nejake preklepy
Chybne preklady kariet:
kostlivy lucisnik
bojovnik Darnati
Carodejnik

PS: karty som porovnaval len s textami uz tu prelozenych e nie podla originalu

13.1.2014 13:15:34

som

icinko
Zkontroluju, jen dotaz: Čarodějník myslíš Černokněžník?

15.1.2014 12:14:34

som
myslim Carodeja (mea culpa, vtedy som karty nemal po ruke a nebol som si isty ci sa vola Carodej alebo Carodejnik - co je vlastne to iste len po slovensky)
Cernoknaznik je napisany spravne

PS: este ma teraz napadlo - ak to budes opravovat, tak ak sa da je tam chyba v tych ruboch kariet udalosti. (scenar Koniec sveta "Apokalypsa" ma 3 karty udalosti tretej urovne)

15.1.2014 18:49:12 | Upraveno autorem (porovnej)

som

Opravy
Díky připomínkám pozornějších než jsem já, mám seznam známých chyb:

1) Rub 06 - tři karty mají špatný rub, neboť jsou 3. úrovně (mají mít 3 červené kuličky, ale mají jen 2)
2) Karta BOJOVNÍK DARNATI (Darnati warrior, Líc 11) má být správně text: "Při vyložení: pokud použiješ 1 bod vlivu, můžeš zničit 1 nepřátelskou jednotku." (původně ... použiješ 2 body vlivu...)
3) Karta KOSTLIVÝ LUČIŠTNÍK (Skeleton archer, Líc 15), správně: "Při vyložení: Znič 1 protivníkovu jednotku se silou stejnou nebo menší než celková síla všech zůčastněných KOSTLIVÝCH LUČIŠTNÍKŮ." (původní text patří na jinou kartu)
4) Karta ČARODĚJ (Sorcerer, Líc 16) správně: "Boj: pokud zničíš 1 kartu z ruky, získá čaroděj +2 k síle." (opět původní text patří na jinou kartu)

Nic jiného se ke mě nedoneslo a ani jsem sám nic neobjevil. Pokud se tedy neobjeví další připomínka, zítra večer soubor zaktualizuju a nahraju znova...

2.2.2014 14:58:08

som

Opravy karet hotové ...
... takže hurá na hraní :)

22.3.2014 07:37:10

ruy

ulozto
..pod prispevkom na stranke je stale komentar, ze bude dodana oprava listu 6
..kedy planujes nahrat finalnu verziu?
..inak fakt dobra praca :)

..ostatne v ss :)

22.3.2014 09:08:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Neuroshima Hex! ( EN / DE ) 2nd Edition - 2007
Neuroshima Hex! ( EN / DE ) 2nd Edition - 2007
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas