Resistance, The

xxxxxxxxoo hodnoceno 60x (Seznam vlastníků)

Resistance, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 5 - 10
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Web published)
Heidelberger Spieleverlag
Hobby Japan
Homo Ludicus
IELLO
Indie Boards & Cards
Portal Games
Wargames Club Publishing
Autoři: Don Eskridge
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Tak Resistance vyjde v ceske verzi, ovsem s nazvem Mafie. Bude jej delat Mindok;)
9.3.2011 10:28:04

škoda
toho tématu, i když mafie asi z komerčního hlediska líp potáhne (návaznost na městečko palermo). Jsem zvědavý, za kolik to bude, jestli se jim to povede dát za tři stovky, tak by to bylo skvělé. Uvídíme, taky jak bude vypadat grafika...

9.3.2011 11:44:26

kandelabr
Do tři stovek? Co by tam všechno museli dát, aby to prodávali za tři sta korun. To je jako ta hra, jejíž obrázek máš jako avatara. To přeci nemůže stát tolik. Když jsem se díval na počet karet v těch vlkodlacích, byl to docela šok. Čekal bych alespoň 35, aby se to dalo hrát ve velkých skupinách. Ale je jich snad 15. To je opravdu směšné. Tak uvidíme. Já myslím, že 200 je už více přijatelné cena. Ale ani to bych za to nedal.

9.3.2011 14:06:21

Překlad?
snad jen pravidla, dyť na kartách neni ani gram textu :-)

9.3.2011 14:08:59

ozzy
Jsou tam jeste pokrocile karty pro rozsireni, na nich text uz je;)

9.3.2011 14:22:46

Stepan
Tak s ohledem na to, ze doporucenej retail v USA je 20 dolaru, tak s dvema stovkama fakt nevim;)

9.3.2011 14:24:49

Cena
Já vám nechci kazit iluze, ale ve Státech se Resistance prodává za v přepočtu 350,- Kč, nevím, jestli to u nás bude levnější. S ohledem na obsah mi ta cena přijde trochu přemrštěná, ale když se prodávají i Černé historky, což jsou příběhy, co si pamatuji z dětských táborů, jenom je někdo sepsal a vydal... no, nechám to na vás. ;-) Tím ale nechci srážet hru, rád si jí zkusím, ale Lifeboat vypadá přeci jen o něco zajímavěji.

EDIT: Aneken byl rychlejší.

9.3.2011 14:25:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Stepan
jak napsali přede mnou, ta hra není levná ani v originále. Ale poměr cena/výkon bych nepoměřoval jenom materiálem. Máš hry, kde je tuna žetonků/figurek/kravinek a nechtěl bych je ani zadarmo, protože mě nebaví. Tahle hra moc komponentů nemá, ale připadá mi skvělá, hrál jsem ji už aspoň 30x a těším se až si zahraju znovu. Pro mě dobře zainvestované peníze (a to mám ten "drahý" originál).

9.3.2011 15:17:00

Re
S Kandelabrem se shodnu.
Zmršení tématu je holt úlitba prodejnosti, upřímně bych tuto hru od Mindoku rozhodně nečekal.
Co se ceny týká, poměr komponenty vs cena je skutečně otřesný. Nicméně nápadem a zážitkem mě tahle indie hra dostala natolik, že jsem do ní bez rozmýšlení vrazil necelé čtyři stovky. Ano, hra se dá skutečně velmi snadno vyrobit s minimálními náklady, ale takovéhle věc si podle mě zasloužila podporu...

9.3.2011 15:27:07 | Upraveno autorem (porovnej)

re
V Essene som za Resistance dal 16 eur a vôbec toho neľutujem, hra priniesla omnoho viac zábavy ako niektoré iné za 50 eur.
Ak bude mať česká verzia aspoň tak kvalitné karty + pevný hrácí miniplán a drevené žetóny ako pôvodná verzia, tak 300 Kč mi príde ako veľmi rozumná cena.

9.3.2011 17:54:58

Česká verze
Česká verze bude pravděpodoně v červnu. Ano, téma je změněno. Je změněna i kompletní grafika, snad se bude líbit asnad také pomůže přehlednosti. Doporučená maloobchodní cena bude 299 Kč.

15.4.2011 13:05:11

pogo
Tak to je slusnej rozdil v cene oproti puvodni verzi. Jste sikulky;)

15.4.2011 13:07:18

Joe

Pogo
MindOK jede! :)

15.4.2011 13:29:48

MAFIE je tu
Tak mám v ruce první kousky Mafie a musím nás pochválit. Beru první kousky na Festival Fantazie do Chotěboře. Tak se tam třeba přijeďte na ně podívat...

1.7.2011 15:57:19

Mazec
Brouzdam si tak aukrem a co to nevidi oko me mr**ve O_O

MAFIE!?!?! on Mindoku
http://aukro.cz/mafie-i1720785206.html

a to ani na ofic strankach vubec nic O_o Krabicka zatim vypada k svetu ;)

18.7.2011 14:47:22

CZ verze
Pokud by měl nekdo zájem o novou verzi The resistance v CZ, tak tu https://www.dropbox.com/sh/hsne9t9wi7qlesv/ECeMUAFYN6 je komplet materiál v CZ co jsem dělal pro náš herní klub. Jinak překlady žetonů a karet spiknutí sem šoupnul i sem do sekce ke stažení.

1.8.2013 15:40:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Anno 1800
Anno 1800
Akt. cena: 710 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas