PORTAL: Nespolečenská hra o sbírání dortů

xxxxxxoooo hodnoceno 31x (Seznam vlastníků)

PORTAL: Nespolečenská hra o sbírání dortů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 15 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: desková hra, logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Hyra
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pomoc s nezapadajúcimi dielikmi miestností

Ahojte, nedávna akciová cena 3.8€ ma donútila kúpiť túto hru, aj keď ma nikdy nelákala. Odvtedy som už pochopil úžasný artwork krabice, špeciálne zadnej strany :D, a včera som ju dokonca aj skúsil hrať a prišiel som na to, že je to celkom zaujímavá hra. Minimálne na tú cenu úžasná. Mám s ňou zatiaľ len jeden problém, že kartónové dieliky miestností do seba nezapadajú presne, ako by mali, čo dosť kazí dojem z tejto ináč zaujímavej hry.

Chcel by som tomu nejak pomôcť, ale nie som kutil a mám trochu obavu, aby som nenarobil viac škody ako osohu. Zrejme by bolo najlepšie tie výčnelky trochu orezať. Samozrejme, pri najhoršom sa dajú výčnelky zrezať úplne, ale radšej by som ich zachoval.

Máte niekto skúsenosť s niečim takým, prípadne nejaký dobrý nápad, prosím?
20.6.2020 12:27:46

RE

Také jsme jí pořídili jen kvůli ceně a za tu stovku je skutečně parádní. Vaří se přitom mozkovna a stejně je po tahu hráč překvapen, co všechno mu nedošlo. Každopádně ty dílky do sebe nejlépe zapadají, když se zasouvají. Při pokusech shora vmáčknout to fakt jde blbě, či nejde vůbec. Ale pokud je dám oba na stůl a pak do sebe vsunu, jde to výborně. Horší je to s rozpojováním v prostřední řadě, ale většinou se to zvládnout dá. Radím však skutečně nasouvat/vysouvat, v opačném případě se to lehce poničí.

20.6.2020 17:35:46

eMenthal
Dík za tip, skúšal som aj tak, ale nie je to dobré ani tak. Možno mám ešte trochu horší kus, ale aj pri tom zasúvaní to niekedy ani nejde zasunúť úplne... chcelo by to skutočne orezať / obrúsiť / neviemčo... nejakého kutila :)

20.6.2020 19:09:28

Vybíráme z Bazaru

Inovace
Inovace
Akt. cena: 830 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas