Pax Porfiriana - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Sierra Madre Games
Autoři: Jim Gutt
Matt Eklund
Phil Eklund
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chci to v CZ :)

Dneska jsem si zahral tento Pax a zjistil jsem ze bych ho nutne potreboval do sbirky v cestine od lisky.

Davide? :D
29.1.2020 23:14:09

IN

Je to tak… předobjednávky jsou pro nás signál, že o hru je zájem. A nevybíráme platby předem, opravdu až těsně před dodáním. Jasně, že je tam nějaká úmrtnost (s tím i počítáme, nakonec táhne se to kolikrát více než rok), ale naštěstí (a za to také velké díky) není moc vysoká (v řádu jednotek procent). 

----------------------
Majitel liščí krabice

5.1.2023 11:31:24

@Kospin mysli si o mne co chces, ale uz niekolko krat som sa popalil na kupe macky vo vreci (nie len co sa hier tyka) a tak je u mna spominana zasada na mieste. Verim vsak, ze kvalita lokalizacie bude na najvyssej urovni a tak jeden zakaznim mimo predobjednavok bude isty

5.1.2023 11:49:41

@lesho 

nějak jsem nepochopil, jak můžeš srovnávat pochybnou akci Mačky vo vreci, kde vlastní blbostí (nemůžu najít jiný slovo pro zaplacení za hry, z níchž některý se ti možná vlezou do vkusu a necháváš výběr na někom jiným, kterej se chce většinou zbavit ležáků ve skladech, čili to žádný extra bomby asi nebudou) a předobjednání něčeho, co je léta prověřená kvalita, kde znáš historii vydavatele a i jak se ke svejm hrám co se trýče produkce, překladu a zákaznickýho servisu chová, a navíc za to nemusíš platit dopředu…a když navíc deklaruješ, že si hru nakonec koupíš…tvl, to je asi jinej vesmír tam u Vás.

A jak píšeš, že asi nejsi jedinej, kdo počká, až se to vydá, tak bych řekl, že asi jsi. Protože jestliže něco tak moc chceš, aby vyšlo, tak pro to něco udělám.

Ale budiž ti přáno, nic ve zlym, ale zrovna Liška je dle mýho názoru vydavatelství, který si tuhle formu podpory (minimálně předobjednávkou) zaslouží. Bez něj by tady byly většinou mejnstrýmový líbivý barevný ptákoviny s horou plastu a nebo průměrný eura se zmršenym překladem (čest vyjímkám).

5.1.2023 12:15:58

Tu by som obavy nemal,hra je preverená hráčmi aj rokmi na trhu,k novinkam ani Ja veľmi nedôverujem a radšej chvíľu počkám s kúpou.

5.1.2023 12:17:31

@Kospin Jen na vysvětlenou – to spojení je ve slovenštině obecné (jako u nás “zajíc v pytli”), takže tipuju, že @lesho tím nemyslí konkrétně tu akci Ihryska.

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB a REXher

5.1.2023 13:12:34

@Kew 

ok, jestli to tak je, v tom případě beru zpět tu část o Mačke, jinak ale zbytek zůstává.

5.1.2023 13:49:52

@brblo nemam obavy o hratelnost, temu, narocnost a pod. jedna sa mi vyslovene o kvalitu komponentov a prekladu. Trebars #Pán prstenů: Karetní hra by som si nepredobjednal ani so 100% zlavou. A aj ked FitB je z v tomto najspolahlivejsie, skusenosti mi vravia pockat.

 

@Kew spravne si to vysvetlil, dakujem

6.1.2023 01:02:00

@IN 

Tak to mi liška udělala velkou radost. Moc se těším!

6.1.2023 13:39:40

@lesho

srovnávat FitB s Blackfire by mohl David brát jako urážku, slovy klasika: to není stejný hřiště, to je úplně jinej sport

6.1.2023 19:10:46

@lesho  

Jedná sa Ti o kvalitu komponentov a prekladu.Tak môžeš kľudne objednávať.

6.1.2023 21:19:31

Zdravím vospolok! Nejaké novinky ohľadom hry? Neskutočne sa nato teším :)

14.2.2023 08:27:56

Tak odpočítavač je počet predobjednávok, ktorých chýba teraz ešte 22.

14.2.2023 13:10:39

IN

Už jsem tady psal dříve, že Porfirianu vydáme zřejmě tak jako tak. Pomalu na ni pracujeme (přeci jen, je to srdcovka). Akorát to nemá prioritu, takže nevím, zda klapne letos.

----------------------
Majitel liščí krabice

14.2.2023 13:16:36

21! Hodila jsem to tam, nez jsem si precetla, ze stejne bude, ale nelituju, naopak, tesim se. Jak rikam, mame dom zalozni Lisci sklad. Od kazde hry jednu (temer).

14.2.2023 20:54:04

Doufám, že to bude mít tu grafiku, kterou mám tak rád u starších sierra games (má ji starý High Frontier, BIOS: Megafauna 1e a taky např. Pax Pamir 1e,…)

22.3.2023 07:48:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Ľudia!! Ešte 7ks!! Lets gooooo!!!

10.5.2023 20:30:46

IN

Jiz jsem to tu psal. Na prekladu delame a Porfiriana bude.

----------------------
Majitel liščí krabice

10.5.2023 20:47:09

@IN  nejake novinky ohledne datumu vydani 😇?

 

5.1.2024 17:57:36

Vybíráme z Bazaru

Duna: Imperium - Vzestup Iksu (nová ve folii DE)
Duna: Imperium - Vzestup Iksu (nová ve folii DE)
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas