Onward, Christian Soldiers

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Onward, Christian Soldiers - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: strategická, válečná, diplomacie
Čeština: undefined
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Richard H. Berg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

1. krizova vyprava

Tak dnes mi to dorazilo a vypada to nadherne. Mapa moc pekna, obrazky na kartach tez. Jen jsou karty dost tenke.

Nicmene: nedame na Zelivi test? Prvni krizova je az pro 7 lidi. 2 frakce proti sobe, ale kazdy individualni hrac jede sam na sebe. Nejaci dobrovolnici?
16.11.2011 18:46:53

Ještě k té eliminaci celé armády při dobytí města..
Četl jsem si pravidla Kingdom of Heaven a je to tam stejné. Jakmile je dobyto, všichni uvnitř jdou ze hry.

Nějakou křižáckou hru si taky musím pořídit. Jenže kterou? :/

11.5.2012 23:20:31

Jezura
Máš přeciž Infidel, brachu:)

12.5.2012 00:09:55

ja jsem zvedav jak to dopadne, i kdyz to nehrajeme idealne tak se to vyvrbi zajimave. Nicmene momentalne ze hry nejsem vubec nadsen. Ani ne kvuli jednotkam co mi vychcipali (ale mel jsem si precist pravidla a nesyslit je tam) ale kvuli tem hroznym pravidlum a prostojum ve hre.
Za sebe se obavam ze radeji budu hrat narezy tipu Pax, ASL apod. Nicmene uz mam mnohem lepsi predstavu jak to zhruba za pany Turky hrat.

Uvidime kam se se hrou dostaneme, treba az pochopime vice souvislosti v kontextu cele hry tak to teprve zaklapne. (ale je to sulinarna [musel jsem alespon jednou rict sulin])

p.s.
koukam ze si tu piseme akorat pro sebe, to jsme meli radeji komentovat na spoluhracich.

12.5.2012 00:45:12

Falco
Na Pax nebo ASL to nema, o tom zadna. Ony by se ty prostoje i zkratily, kdyby ta pravidla byla srozumitelna si myslim. Ted jsem chtel napsat, ze jsi jen ubrecenej sulin, ale zas bych dostal facku z Olympu, tak to nenapisu.

12.5.2012 10:01:26

Vybíráme z Bazaru

Manila: The Savage Streets, 1945
Manila: The Savage Streets, 1945
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 17 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas