Onirim - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: Shadi Torbey
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znáte to?

Koupil jsem to tuhle v Tomovejch hrách, poněvač mi přišly dobrý ty ilustrace. Je to rychlovka a hrál jsem zatim je solitér a pokaždé jsem prohrál (asi 10 her). Nicméně mě to nutí hrát dál - právě kvůli tý časový nenáročnosti. Je to abstraktní hra. Hrál to někdo ve dvou?
8.2.2011 23:22:30

Lino22
Jj díky za rady;) Včera jsem to zkoušel dost volně, takže jsem nad tím moc nešpekuloval. Spíš jsem si chtěl zkusit, jak moc se budu muset snažit. Hned ta první hra mi nevyšla vyloženě o pár karet. U druhé partie jsem se zkusil schválně bloknout a čekat než mi přijde třetí modrá do ruky, ale ta samozřejmě přišla až ke konci, takže už jsem od půlky viděl, že to jde do kopru:) Měl jsem už oboje červený dveře, tak jsem schválně furt discardoval z ruky červený (jak taky píšeš) a čekal na to štěstíčko...jenže to někde chrápalo:) Rád to dnes zkusím znovu.

22.2.2011 11:59:04

tak jsem dneska
cast karet pouzil ve skole k rozlosovani na skupiny ve tride. priste zatavit do pulcentakoveho plexi

24.2.2011 11:03:39

Odulin
Prosím, kde jsi sehnal obrázky všech karet. Na tuhle hru jsem se těšil, bohužel teď není k sehnání, tak bych si taky udělal PnP.

Díky

24.2.2011 11:19:27

rozsireni
tak mam za sebou odzkouseni vsech rozsireni (zatim v lajtove variante). nejtezsi mi prijdou veze. asi zkusim hrat vsechno najednou (e;

9.3.2011 11:27:27

jak pokracujete?
dneska jsem dal zaklad a postupne za sebou rozsireni. projel jsem zaklad, veze a predtuchy /e;

14.6.2011 16:15:38 | Upraveno autorem (porovnej)

rozmery
Onirim karty jsou stejne velke jako karty k Arkham Horror, tedy nejspis standart usa (ale mne do ffg obalu moc vlezt teda nechtely)

7.8.2011 16:31:47

1. rozšíření
Poté, co jsem začal častěji vyhrávat základ, jsem se rozhodl vyzkoušet 1. rozšíření, ale ne a ne vyhrát. Dostal jsem se max. k šesti dveřím. Je to tak těžké a hodně závislé na náhodě, nebo je problém ve mně ? :-)

24.1.2012 21:34:21

to darwin
První rozšíření jsou věže nebo předem dané hledání pořadí dveří? Teď nemám krabku po ruce, tak nevím.
Věže mi nečiní větší problémy, pokud tedy opravdu nemám smůlu. U pořadí, alespoň v té jednodušší variantě, mi to vychází asi stejně jak v základu.

24.1.2012 22:03:20

1. rozšíření
Tak už se konečně zadařilo a 1. rozšíření je pokořeno. Teď to ještě vyzkoušet ve složitější variantě.

28.1.2012 22:38:13

komplet vsechno
mam za sebou par her se vsemi rozsirenimi (zatim jednodussi varianty). docela prijemne. zatim zadna vyhra. kazdopadne rozsireni se zajimave doplnuji. misty si pomahaji apod. zaklad hoodne dobre mezi hrami promichat (e;

29.3.2012 12:35:23

Plechova krabicka
Tak jsem neodolal a podle toho jak hru zde chvalite objednal Onirim v plechove krabicce.
Primarne bych si rad zahral sam - solitair. Doufam, ze pravidla pochopim rychle.
Karticky vypadaji jako kdyby autor pozil LSD :-)

28.5.2012 19:55:27

bladebrown...
nebudeš litovat a míchat karty budeš o stošest... :o)

28.5.2012 22:12:59

Onirim
Tak po prvnim seznameni, "zdeseni" a zahrani 1. hry (ktera urcite nebyla hned bez chyb), musim uznat ze hra je vazne zajimava. Zbyva me se naucit castecne strategii (co se vyplati zahrat atd).
Puvodni "neprijemny" pocit z grafiky karet se vytratil a ted uz mi vubec nevadi. Karticky by mohli byt trosku kvalitnejsi (srovnavam pouze s Bang! a Dominion), nemaji takovy ten povoskovany povrch. Ale jinak spokojenost. Samozrejme ze prvni hra skoncila prohrou 6 dveri z 8 :-)

29.5.2012 22:03:26

Dotaz na pravidla Proroctvi
Chci se zeptat, pokud pouziji, odhodim kartu klice a provedu Proroctvi, podivam se na prvnich 5 karet z balicku a 1 odhodim. Prepodkladam, ze dvere nemohu odhodit , ale co nocni mury ty mohu/nemohu, nebo je tim mysleno jen karty labyrintu?Diky za odpoved.

30.5.2012 21:17:19

Vybíráme z Bazaru

Legendary: A Marvel Deck Building Game
Legendary: A Marvel Deck Building Game
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas