Netrunner - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 1996
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

gev
gev - avatar

Je to tu!

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3272 :-)
10.5.2012 19:42:19

to Beholder
to je trochu otazka. puvodni Netrunner nema limit cetnosti karet. spodni hranice je 45 karet v baliku. a korporace musi dodrzet pomer poctu bodu z agend k velikosti baliku (minimum je 18 pri 45 kartovem decku). kazdopadne bych si tipl na 1/15 limited a tedy jak pises po 3 kopiich v packu

13.5.2012 13:59:32

Passe
Pro me je to tim padem passe. Nevim, jak by prosel ten kompetitivni mod, ale i kdyby, tak kupovat kazdy mesic paklik... Tohle mi presne vadilo u karetnich her, takze ja mam jasno. Ackoli to vypada moc pekne.

EDIT:
to ndru

Jestli do toho pujdes, tak bych si to urcite rad vyzkousel. :-)

13.5.2012 14:41:47 | Upraveno autorem (porovnej)

to Vojtech Musil
jdes s krizkem po funuse. mel jsem, udal jsem. na opakovane vyzvy po spoluhraci (alespon runnerovi) se de facto nikdo neozval. do androidi verze jdu za predpokladu (pokud to ffg nepodelaji), ze bude v okoli jasny alespon jeden hrac (idelane runner)

13.5.2012 17:19:38 | Upraveno autorem (porovnej)

pocet kopií
To je věc, která mě taky napadla - je už někde řečeno jestli to bude omezeno na 3 kopie nebo jestli to bude jako původní Netrunner? Nedovedu si představit runnerskej balík s 3x Jack and Joe, tam by museli přijít s alternativou jak se dostat k bitum. A to samozřejmě neni jediná karta, která se krála v 10-15ti kopiích. Jestli to ale nechaj a budou vydávat boostery se třema kopiema, pak to poleze do peněz.

14.5.2012 11:30:28

Lino22
Dalšímu LCG se chci držet na míle daleko, ale nebude třeba předělaný koncept původní hry? Limity karet do balíků, atd. Že použijí základní myšlenku, ale system bude jinačí vč. cardpoolu.
Článek jsem pravda moc nezkoumal, viz. první věta :-)

14.5.2012 11:43:10

to Lino22
neomezeny pocet ovsem pomohl ke vzniku i sahlym deckum. docela dost turnaju byla/je kvuli tomu v 1/15 (nekdy 1/10) limited formatu (1 kopie na 15 (resp. 10) karet decku). zkousel jsem 1/15 baliky jak pro korporaci tak pro bezce a bylo to v pohode

a v sealed nebo draft nehrozi ani ty 3 kopie

14.5.2012 11:55:25 | Upraveno autorem (porovnej)

ad omezení počtu kopií
Stejně jako Lumirius si myslím, že to FFG předělá tak, aby jim to sedělo do LCG formátu i s omezením karet. Prostě že nevezmou karty 1:1 ze staré verze, ale celé to nějak upraví. Kdyby zrušili omezení počtu kopií a vydávali pak jen packy se třemi kopiemi jedné karty, tak by je hráči sežrali zaživa.

14.5.2012 12:22:58

njn
ony i v puvodni verzi jaksi nevychazely boostry jen s Livewire's Contacts (http://www.netrunneronline.com/cards/livewires-contacts/) nebo jen Jack'n'Joe (http://www.netrunneronline.com/cards/jack-n-joe/) (e; ono docela zvlastnosti Netrunnera bylo, ze rare karty byly casto hodne specializovane - takovy Terrorist Reprisal (http://www.netrunneronline.com/cards/terrorist-reprisal/) mi je na prd pokud korporace nejede black ops agendy

jedna vec je nejaky turnajovy format a druha volne hrani

14.5.2012 12:41:21

android: netrunner
hra ma vlastni profil na bbg
http://boardgamegeek.com/images/boardgame/124742/android-netrunner

14.5.2012 13:44:13

nova verze
ja se obavam ze nova verze zmeni format a bude mene vhodna pro turnajove hrani (pro me vyhovujici a mam z toho celkovou radost). Sic jsem puvodni netrunner nehral tak se obavam ze pro hardcore fanousky to nebude ono (pouze ma domnenka).

14.5.2012 13:51:43

to Falco
mno. pro hardcore hardcore fanousky to samozrejme nebude ono. jejich superhypermegadokonalysystem preci neni treba nijak menit (e;

turnajoveho hrani bych se nebal. dokonce bych to videl opacne: bude jednodussi sestavit hratelny balik. bude vic hracu. vic turnaju. vic vydelanych penez. dokonala operace.... jedna z korporaci v androidovi by se mela jmenovat ffg (e; netrunner byl vzdycky plny ruzne primych narazek

14.5.2012 13:57:54

Falco
Urcite to bude hratelny na turnajich, tak se prece vydelavaj prachy na LCG. Kdo by si kupoval vsechny ty expanze, kdyby nebyly turnaje.

14.5.2012 15:31:03

jeste pocty karet
na druhou stranu dost karet se hraje jen jednou. 9 icebreakeru proste zabira misto a minimalne runner ma dobry system hledani a tahani karet z baliku

15.5.2012 07:38:28

nevěřím!
Tak se mi nakonec opravdu splnil sen? Pokusy o znovuoživení Netrunnera jsem sledoval už několik let, i k FFG jsem upínal jisté naděje, ale že by to vyšlo, to jsem opravdu nečekal...

To je zlé, velmí zlé. :D Ale kdyby bylo nejhůř, tak u kolejí je pořád ta benzínka, no...

15.5.2012 08:48:09

ndru
Jsem zvedavej jak to doresej s lizanim karet a bitama pro runnera. Kazdopadne to nejak urcite udelaji.

15.5.2012 09:04:22

to Lino22
jj. imho na kartach to zas tolik nelezi ty jde designovat do aleluja. hlavne aby nechali akce jako takove. postouraji se v tomhle a je to dokonale pohrbeno

na lizani jsou i veci jako N.E.T.O. a na bity Broker (e; ale treba bit engine byl vzdycky hodne o gustu

15.5.2012 09:27:15

Vybíráme z Bazaru

Quadropolis
Quadropolis
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas