Netrunner - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 1996
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

gev
gev - avatar

Je to tu!

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3272 :-)
10.5.2012 19:42:19

ty jo...
ještě, že jsem to nikdy nehrál :)

10.5.2012 19:44:21

Další LCG?
Tenhle formát jednou za měsíc není nic pro mě. Absolutní souhlas s Beholderem.

10.5.2012 19:48:24

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.5.2012 20:31:28

.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite_sec.asp?eidm=207&esem=1

10.5.2012 22:32:26

Uff
Právě jsem se dozvěděl tu novinu a... Jsem rád, že na to nebudu mít spoluhráče a že už jsem vyrostl z tvorby balíku, jinak bych do toho vrazil všechny svoje prachy... Netrunner jsem hrál kdysi dávno a byla to vynikající asymetrická hra. Myslím si, že FFG si s tím zadělalo na další velmi kvalitní dojnou krávu.

10.5.2012 23:27:39

Kadaver
"vyrůst z tvorby balíku"

Jak se to prosím dělá? Protože já jsem si už myslel, že se mi to povedlo, ale hned po tom co mi prošel rukama Warhammer: Invasion, už mastím doma sám se sebou a dvěmi balíky Lotra LCG a už mě delší dobu svádí temná síla Imperátora (chystané Star Wars LCG) :)

10.5.2012 23:33:03 | Upraveno autorem (porovnej)

re
všechno špatně...

11.5.2012 00:56:37

bezva
Teď jsem si to akorát u snídaně přečetl a hned jsem si šel vyndat starý album s původníma kartama. Tohle a ještě rpg Cyberpunk 2020 byly před mnoha lety moje srdcovky. Doufám, že to bude někdo v Praze hrát, bo bych si to z fleku pořídil, vlastně bych si zahrál i toho starého Netrunnera, kdyby někdo chtěl zavzpomínat:)

11.5.2012 06:18:05

to Beholder
Já Ti nevím, ono to tak nějak přišlo samo. Asi jsem zlenivěl u deskovek, kde je to všechno připraveno a nemusím další čas věnovat stavění balíku, což mě rozhodně už nebaví tolik, jako samotné hraní. Už mi doma nějakou dobu leží hromádka karet z Kingdom Hearts CCG a nějak se k postavení dvou balíků nedokážu odhodlat, abych si to vůbec mohl zahrát.
U Netrunnera bych ale možná mohl zkusit pořídit base set, kde balík nebudu muset stavět a vyzkouším hraní. Možná pak bude u LCG lepší jen tweakovat už postavený balík než něco dělat od píky.

11.5.2012 08:34:21

Vyrůst z karetních her?
Mno u nás se pořád hraje doomtroper sice balík sem už neměnil 100 let ale pořád si ho s chutí jednou až pětkrát do roka zahrajeme.. To je takový názor jako když kluk řekne nikdy si už nebudu hrát s autíčkama. Dopředu upozorňuji, že se nikomu nehodlám smát, ani to není útok. Jen si myslím, že kdyby ty karty byly na dosah ruky, tak bys podlehl.. Jako každý kdo kdy hrál nějakou zběratelskou a bavilo ho to..

A taky nikterak nechápu kdo nadává na LCG, pořád lepší než ccg.. Ty brali peněz.. A člověk pořád ne a ne získat tu potřebnou kartu o které si myslel, že by vylepšila jeho deck..

Náhodou je fajn že NetRunner vstane z popela a zapomenutých let. Třeba i upíři časem vylezou ze svých rakví..

11.5.2012 09:04:42

Netrunner
A do hajzlu...

11.5.2012 09:17:14

chmchmchm
rozvirily se zajimave diskuze. Wormhole Surfer (typek co jeste pred par tydny lanaril Wizardy a Garfielda k nejake forme reprintu) to vice mene nedal (doufejme ze se z toho vylize). ohlasy jsou zatim bud rozporuplne nebo pozitivni
kazdopadne je zajimave kolik (a jakych) spekulaci muze vzniknout kolem par karet a dvou vice mene stejnych clanku. si pripadam jako pred poslednim dilem matrixu

pokud to teda ffg nejak vehementne a vyrazne nesprasi (s cimz moc nepocitam), tak by to mohlo byt celkem nadejne. minimalne o hrace by mohla prestat byti nouze

11.5.2012 10:57:43

kazdopadne
minimalne pro mne si tim docasne (natrvalo?) pohrbili nakup Infiltration

11.5.2012 11:07:09

ffg
Vzhledem k tomu, kolik si FFG nabírá LCG her, se spíš bojim aby to zvládali všechno dělat pořádně. Už v případě AGOT dochází k velkým chybám ve wordingu, protože na hře pracuje několik autorů a před tiskem se jejich přístup k textům na kartách nekontroluje pořádně - což znamená, že nestíhají. SW:LCG se vrátila k testování, protože nefungovala. Osobně bych mnohem radši viděl reprint od Wizardů. Nicméně s tím je teď patrně konec.

11.5.2012 11:23:45

to Lino22
ohledne SW to spis vypada, ze se ozvali potencionalni hraci, zeby radi hrali i za imperium

z wordingem netrunnera meli problem i wizardi

holt hasbro rozprodava stary srot

11.5.2012 11:26:33

Surfer
Mne to spis prijde jako neustale opakovane frna i nekoho, kdo si doma na koleni bastlil nove expanze a snil o tom, ze mu to vyjde. Jak mluvi fakta (a v diskuzi to bylo podotknuto), Netrunner byl komercni propadak a i kdyz se Garfieldovi z jeho her libi nejvic, FFG urcite nechteji vyhazovat penize oknem. Takze ja se stale tesim a jsem zvedav, co z toho vyleze. K tomuto LCG bych se asi rad pripojil od zacatku, pokud budou spoluhraci.

11.5.2012 13:18:48

to sydo
mno co by z toho lezlo? bude to stejna mechanika, v jinem havu, modernim designu, jiny herni svet, pravdepodobne zajimavejsi (pro mne) karty, potencionalne vic hracu. uvidime jak dopadnou ty frakce (dost mozna o nic nepujde, nebo proste jedna frakce bude tag'n'bag, druha fast advance atd.) a hlavne drobne zmeny v pravidlech

11.5.2012 13:24:16

horko a zhavo
tak jsem zvedavy, co se jeste uda. posledni dobou si ffg nechava docela dost casu, ve kterem reaguji potencionalni hraci hry (strategie?)

wormhole surfer ochladl a androidi verzi vice mene podporil

12.5.2012 17:22:05

ndru
jako byl jsem liny tuto zalezitost shanet, nicmene me lakalo. Dostal jsem Expecting new Boardgame boner

12.5.2012 21:56:26

zatim nejlepsi hlaska
'minuly mesic jsem prodal svou sbirku za 500 euro. androidi verze vyjde na 39 usd. dokonala operace....'

12.5.2012 22:28:32

A to je
kompetitivni zalezitost jako MTG?

13.5.2012 11:57:16

Vojtech
Jak to myslis? Proste jeden proti jednomu.

13.5.2012 12:23:35

to Vojtech Musil
mno. zalezi od toho, co vsechno u tebe spada pod MtG. Netrunner je hlavne asymetricky. tj. karty jsou ruzne pro obe strany. lost conditions jsou ruzne pro obe strany. i ta zakladni winning condition se de facto lisi. v zaklade korporace stavi datove zakladny a obranu proti utoku. runner se snazi do zakladen proniknout. plus spousta moznosti kolem toho a krom toho (tag'n'bag, bad publicity, ....)

13.5.2012 12:53:36

Sydo
Presne to jsem chtel slyset. Ja myslel, jestli to neni jako LotR LCG, co ted vychazi od FFG. A vi se, jak casto tomu budou vychazet nejake sady a jak budou velke? :-)

13.5.2012 13:02:25

Vojtech Musil
je to LCG, takže podle mě klasika - jeden (cyber)pack :) měsíčně, 20 karet po 3 kopiích.

13.5.2012 13:13:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Summoner Wars: Základní sada
Summoner Wars: Základní sada
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas