Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ karty

Ahoj, omlouvam se za naprosto tupy a zacatecnicky dotaz - prosim o radu/nakopnuti od zkusenych. Tady na Zatrolenych hrach je u Nemesis ke stazeni PDF s ceskymi kartami predmetu a akci; ale v PDF nejsou ruby karet (ani jeden, ktery bych rozkopiroval). Jakym zpusobem se to ma pouzit – vytisknout jednostranne (na leskly karton ?) a vlozit do obalu k puvodnim kartam ? Jinak ?Delam to poprve…

4.11.2023 10:51:29

Já mám obaly se zelenou neprůhlednou zadní stranou a účel splněný.

5.11.2023 07:41:44

Ideální je to vytisknou právě na tenčí fotopapír když to dáváš do obalu s orig kartou (protože ti nabude objem). Já používám matný 90g/m2. Vždy tiskni na matný fotopapír je to míň rušivý a máš větší výběr. Hezky kartu vyřež ideálně na řezací podložce ulamovacím nožem na koberce a kovovým pravítkem s držátkem. Rohy je pak fajn zaoblit zastřihovačem ideál asi 5mm (pozor na trhu je jich plno ale většina jsou šmejdy s touhle mám moc dobrý zkušenosti)

https://www.davona.cz/e-shop/raznice-rohove/d-10-3-02-3/?gclid=Cj0KCQjw-pyqBhDmARIsAKd9XIM5OCaQHJpTaitlIJocGfPl_hONK3nxPZltg8RfLizwf09pb-x8DlwaAijwEALw_wcB

Pak je tu ještě druhá varianta přelepit si jen textový pole ale to je už piplačka. Zas u některých karet třeba ani na první pohled nepoznáš že jsou přelepené.

 

 

 

5.11.2023 08:56:49

Vybíráme z Bazaru

Kingsburg
Kingsburg
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas