Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čitelné karty nákazy

Jsem překvapen, že se to tu neřešilo, nebo jsem možná jen slepý (i když to bych asi neměl tento problém).

Při unboxingu Lockdownu (originál nevlastním) jsem se těšil na mechaniku, kdy se karta vsouvá do “skeneru”, tak jsem si to samozřejmě hned vyzkoušel. Problém je, že já tam ty slova prostě vidím i bez toho. Bude nutné karty asi obalit a červenou oblast překrýt nějakým papírkem. Je to super! /s

Trochu se divím, že to takto prošlo. A ještě i znovu v druhé hře.

25.1.2024 09:41:52

nemas si je totiz prohlizet z detailu, na prvni pohled to tam ale rozhodne videt neni a skener tak fuguje jak ma, samozrejme pri detailnim pohledu to uvidis i bez nej

25.1.2024 10:01:05

Teď jsem narazil na příspěvek že to byli v originále hůř čitelné a až Lockdown trochu změnil barvy. Ale to nemůžu ověřit. 

Jde o to že se spíš musím hodně snažit to nepřečíst - jelikož prostě nedokážu nepřečíst to co vidím. Uvidíme jak při hraní. Třeba planý poplach.  

25.1.2024 10:21:45

Keby si tu kartu dal do balicka normalne a nepozeral na nu zblizka a pozorne tak to nevidis.

24.2.2024 23:22:03

Problém je že to jde přečíst až moc snadno takže rada tak to nečti nic moc jinak hra je dobrá.

25.2.2024 00:58:05

To chceš u hry skoro za 3k

25.2.2024 00:59:32

Mám pouze první Nemesis(pro kterou je toto vlákno) a tam se mi nestalo abych bez skeneru přečetl co je na kartě, ale zase jsem to ani nikdy bůhví jak nezkoumal. 

12.4.2024 12:24:28

Vybíráme z Bazaru

Etherfields - Stretch Goals: Harpy & She-Wolf [EN]
Etherfields - Stretch Goals: Harpy & She-Wolf [EN]
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas