Massive Darkness

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Massive Darkness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Neplánuje někdo pořídit? Přidal bych se a šábli bychom se o poštovné.
12.6.2016 21:30:43

Late pledge
Tak ťažko sa bude late pledge posielať z USA, keď ešte nemali ani spustení pledge manager. Z USA sa to posiela len v prípade, že to objednávaš dosť neskoro. Teraz je ešte času dosť. CMON má momentále 6mesačné meškanie u každého svojho produktu.

Akurát ťa sklamem s tým poštovným. Nie je isté, že to poštovné vyjde lacnejšie. CMON má na to dosť vychytaný systém, ktorý ti priamo ukazuje, že v závislosti od toho, čo si objednal, tak aké je poštovné. Avšak toto sa bude vidieť práve až v tom pledge manageru. Ale je možnosť, že sa bude oplatiť podeliť sa, ale nemusí to tak byť. Veľmi záleží od celkovej váhy hry.

14.8.2016 23:55:31

late pledge
Zdravím,

co jsem pochopil, tak v tom late pledge jsou všechny figurky, cca 133 ks, na obrázku od late pledge "chybí" ty co jsou schovány v krabicích. Co jsem dál vybádal tak late pledge přijde o něco později než ostatním.
Docela rád bych se k někomu přifařil na ose Brno-Svitavy, pokud by někdo objednával. Můžete prosím někdo napsat jak vychází poštovné na jednoho/dva apod.?

Děkuji

16.8.2016 08:58:14

Poštovné
Poštovné se ještě neví, bude odhaleno později, ale bude se pohybovat okolo 20 - 30 dolarů. Late pledge by měl přijít později, ale co jsem tak vypozoroval tak to může být i opačně, že přijde dokonce dříve.

16.8.2016 11:47:39

late pledge
kedge ešte nie je k dispozícii pledge manager, ked teraz zaplatiš late pledge, dostaneš rovnaky link na manager ako aj tí čo normalne backovali a dodanie bude rovnako, keď budú posielať baliky do europy. Jedine ak by si sa spojil s niekym aby v manageri vyplnil 2 objednávky a jednu si zaplatil ty. Dokonca tam, môže vybrať aj všetky KS bonusy

16.8.2016 15:48:51

late pladge
Zdravím,
zajímalo by mě, jestli jde k late pladge dokoupit i další nabízený obsah a kdy? Ta možnost bude až v pladge manageru, tj nejprve se zaplatí core s kickstarter bonusy a až samostatně dokoupitelný obsah?

25.8.2016 00:37:59

Late pledge
Kulashaker: Přesně tak. Konkrétní věci, které chceš koupit, se vybírají až v pledge mamanageru. V pledge manageru se také zaplatí věci, které si přikoupíš nad rámec své původní pledge + poštovné.

Late pledge funguje úplně stejně jako standardní pledge.

25.8.2016 13:11:29

AmS

late pledge
Typický, zrovna, když jsem chtěl dneska poslat peníze na late pledge, tak ho uzavřeli než jsem se vrátil z práce. Kdyby někdo chtěl ušetřit na poštovném, tak se rád přidám.

1.9.2016 16:45:40

Pladge manager
Obdrželi jste už někdo email pro vstup do pladge manageru? A co všechno máte v plánu přiobjednat? =)

22.9.2016 21:21:08

Pladge manager
Hru som podporil hned na zaciatku a dokupil som si plastove dvere a sadu kociek ....toho bonusu je tam tak strasne vela ze si osobne pockam pokial budem mat hru doma a neodkusam ju ....pokial sa osvedci dokupim rozsirenia

22.9.2016 21:29:34

Pledge manager
Tak pledge manager mi dorazil právě dneska. Objednáno mám skoro vše, krom kostek, mapových dílků a figurek, které se kryjí se základní hrou. Pořád to ale bude běh na dlouhou trať. Už se těším. Poštovné nějakých 32 dolarů (800 CZK), přitom v kampani je psáno 15 - 30 dolarů. Máte stejně nebo to CMON má nějak na váhu?

22.9.2016 22:21:44 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Je to váhou. My jsme ve 3 lidech zatím na nějakých 60 USD a to tam ještě nemáme všechno.

23.9.2016 05:11:52

Propojení objednávek
Tak spojení více lídí až tolik neušetří. Je to podle všeho cca 10 dolarů. Pokud nejste ze stejného města, tak přeposílání nebo projetí benzínu rozdíl ještě snižuje.

23.9.2016 12:13:39

...
Závist! Já na svůj PM pořád čekám. Je to můj první kickstarter, tak jsem celej nedočkavej...

23.9.2016 12:56:14

Pladge manager
Chcel by som poprosiť o radu. Hru som samozrejme podporil a prišiel mi link na pladge manager. Na ten kliknem a prihlásim sa. Samozrejme nevedel som aké heslo mám dať a to s kickstarter nefungovalo. Hodí mi tam že základ stojí 120 + si môžem doobjednať niečo extra. Je toto vytvorenie úplne novej objednávky alebo je to len nejaké potvrdenie toho za čo som už zaplatil ? Nerád by som bol keby mi to opäť strhlo nejaké peniaze. Prečo je potom na konci na potvrdenie Pay pal ?? Aj tak to nepoužívam ....tak ako to vlastne je ??

23.9.2016 17:43:25

manager
ide o vytvorenie definitivnej objednavky. označ všetko čo chceš. Ak si vyplnoval predbežný formular niektore veci tam už maš označené ale môžeš si to upraviť lubovoľne. AJ odstaniť veci ktoré si predtým chcel kupiť

23.9.2016 18:12:34

DeskoFantaik
Základný pledge ak si zaňho zaplatil na kickstartery, máš automaticky pridaný, ten nevypĺňaš, stačí iba vypísať adresu potvrdiť a zaplatiť za poštovné.
Pokiaľ, ale chceš niečo navyše stačí zadať počet kusov dať save changes, potvrdiť adresu a zaplatiť za to.
Dokiaľ nezaplatíš tak sa môžeš kludne vrátiť a spraviť zmeny v objednávke.

23.9.2016 18:16:27

Pladge manager
Ďakujem Páni

23.9.2016 18:20:56

Konečně!
Paráda, objednáno! Přihodil jsem Enemy Box: Ratlings a Reptisaurians, Heroes and monster set: Warrior Priests, Black Plague Crossover Set a 3D Pack: Doors and Bridges. Nemůžu se dočkat, až to bude doma. Teď už jen vydržet ten půlrok...

23.9.2016 20:31:40

Conversion set
Chlapi (a dámy),

měl bych dotaz. nevzal někdo navíc konverzní set pro Zombicide: Black Plague? Rozhodli jsme se s přítelkyní, že Z:BP koupíme zatímco se čeká na MD a už by bylo škoda nemoct to zkombinovat.

7.4.2017 09:35:56

KS
Ahoj,

Kdyby chtěl někdo přenechat KS této hry, asi bych se nebránil :-)

29.7.2017 20:44:03

KS
Tak dneska konečne dorazil balík, takže se snad večer pustím do rozbalování :)

1.8.2017 14:54:15

KS
@Shadowinek - v Čechách?!?

1.8.2017 15:27:28

Štěstí
Tak tady má někdo štěstí. Já zatím čekám. Všiml jsem si, že lodě už jsou v evropě, ale na svém statusu mám stále jen Confirmed. Žádný track kod nic. Budu jen doufat, že taky brzy dorazí.

1.8.2017 16:21:10

KS
@Pepsson: v Německu :)

@D.A.M: Já nikde žádný tracking kód nedostal. Přišel mi až email od dopravce, že mi dovezou balík. Od CMON jsem žádné info nedostal.

1.8.2017 17:03:58 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
Tak to pak je jasny

1.8.2017 17:18:03

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Normandie Big Red One + Bloody Omaha
Heroes of Normandie Big Red One + Bloody Omaha
Akt. cena: 1525 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas