Massive Darkness

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Massive Darkness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Neplánuje někdo pořídit? Přidal bych se a šábli bychom se o poštovné.
12.6.2016 21:30:43

Kickstarter
Já o tom docela uvažuju..

12.6.2016 23:26:09

KS
Tez uvazuju,a usetrene postovne by e hodilo, u Inferna a Masmorry to dost prodrazilo cenu hry, takze pokud do toho nekde pujde, dejte plz vcas vedet, at to pripadne po domluve nekdo backne vcas .,,, diky
Na 100% jeste rozhodnuta nejsem, sice to vypada hodne dobre, ale hodily by se vice nastinena pravidla - hodne to srovnavaji se Zombicide jen ve fantasy prostredi a hodne lidi doufa v moznost propojeni prave se Zombicide ... hral nekdo a muze shrnout? Diky moc

13.6.2016 07:22:39

ks
taky bych se přidal v rámci šetření poštovného

13.6.2016 08:29:30

gameplay
Olie21: myslím, že Massive Darkness jeste nikdo z nás nehrál, takže těžko srovnávat :) Co se dá vypozorovat z gameplay videa: Vizulně je to hodně podobný (proto asi lidé očekávají crossroad variantu s Black Plague). Herní mechaniky jsou trošku odlišné. Boj vyhodnocují speciální kostky, které mají dva stupně kvality, ty určují míru zranění, obrany a spouštění speciálních efektů (podobně jako blesk v Descentu). Monstra mají HP - ne jen potřebnou míru zranění k tomu je na jednu ránu zabít. Monstra u sebe nosí předměty, které jim po jejich zabití hráči vezmou atd.

13.6.2016 09:59:52

Srovnání
Na mě taky MD působí jako Zombicide na steroidech, trochu jako kombinace Zombicide a Descentu.

13.6.2016 10:34:12

Kickstarter
Neustále to sleduji a koukám na to a přestože jsem před měsícem na kickstarteru objednal Dark Soul a MD má stejný datum dodání a hodně podobnou techniku hraní, přesto o tom uvažuji. Počkam na otevření více goalů a třeba se k vám také přidám. Nemít už DS tak do toho určitě jdu. Coolminiornot snad nikdy nezklame.

13.6.2016 12:13:00

kickstarter
Já jsem to backnul. Pokuď mě něčím nezklamou, tak do toho jdu. Trochu se mi zdá předražený add on Elementálové. Třeba přidají lepší add on.

13.6.2016 12:27:36

Gameplay MD x Z:BP
Myslela jsem samo srovnani MD se Zombicide, pokud nekdo hral Z:BP a precetl si KS kampan MD, tak aby dal dojmy :-)
Ja tam v tom nastineni pravidel nejak nechapu to pouziiti skillu - je tam neco o tom, ze se da pozit jednou az po postupu na dany level, ale v ramci kampane mi to nejak nedava smysl. Jinak me prvni napadlo srovnani s DaD (napr. Drizzt), jenze ted musim spis rict, ze MD vypada dost variabilneji, aspon co se boje a vybaven tyka, u Drizzta me mrzi, ze se neda levelovat vic jak jednou a i boj mi prijde omezenejsi.
Nevim jak moc se to ohledne komplexnosti boje/vybava da srovnat treba se zminovanym Descentem - co jsem cetla diskuse na BG a samotne KS strance, tak prevazuje prave nazor, ze je to ZombicideBP ve fantasy s tim, ze si tam prejou, aby byla moznost to propojit... uvidime.Prave proto me mrzi, ze z toho videa moc neni zrejme, jak moc to bude RPG a jak moc arkada ve smyslu akce/taktika.A proc brat zrovna tuto hru, pokud pominu nadherne figurky, ktere se daj pripadne pouzit jinde a pravidla/moznosti hry a znovuhratelnost s jinyma podobnyma hrama - at uz avizovanym DS, kterej teda take jeste nelze hondotit, pac neni venku, ale treba DaD, Descent, DarklightMementoMori,...
Prave zvazuju koupi ZombicideBP, tak nevim zda nepockat a nevzit radsi MD, pac fantasy je pro mne tematicky lakavejsi :-)

13.6.2016 14:54:37

Z:BP
Já jsem Zombicide:BP backnul a Massive Darkness mi, z toho co jsem viděl, přijde dost podobný. Opravdu to vypadá jako takové skloubení Zombicide a Descentu bez Overlorda. V některých aspektech mi to přijde zbytečně přeplácané právě při srovnání se Zombicide. Ty figurky vypadají super, ale nevím jestli se mi za to chce dávat takovej ranec jen kvůli figurkám.

13.6.2016 21:21:16 | Upraveno autorem (porovnej)

pravidla
Už představili i pravidla, je tedy to možné prozkoumat víc.

15.6.2016 10:54:19

back
taky backnuto, pokud by jste nejak resili hromadny shipping, rad se pridam. ale nevim, jak se to dela...

22.6.2016 13:10:38 | Upraveno autorem (porovnej)

hromadny shipping
mam pocit, ze je to tak, ze backer muze vybrat vice her v ramci sve objednavky (vcetne pripadnych addonu), takze je pak dodani na jednu adresu, ale pokud se pletu a jde to i tak, ze se nekolik backeru domluvi na stejne adrese, kam se to doda, bo jak jinak to udelat v ramci useteni postovneho, tak prosim dejte vcas vedet a backnu tez, diky moc

22.6.2016 14:30:15

olie21
Na jednu adresu ze zahraničí v rámci jedné objednávky (i více kusů her a addonů) jednoho backera a následně buď osobní předání, nebo pošta v rámci ČR.

Myslím, že to je nejjednodušší. Více backerů na jednu adresu asi nebudou řešit tak, že by to posílali v jednom balíku. Vem to tak, že to objednají dva sousedi z jednoho paneláku nezávisle na sobě a neví jeden o druhém. Jednomu přijdou dvě hry a druhý bude čekat a nic nedorazí.

22.6.2016 16:10:10 | Upraveno autorem (porovnej)

backers a doobjednavky
Je mozne tu nejak sesumirovat, kdo to teda backnul a kdo je ochoten vzit vice objednavek (vcetne volitelnych addonu) na sebe?

A potom koliko by bylo zajemcu o doobjednani.

Jen pro nfo , kolik by se seslo objednavek a zda je mozno to nejak rozumne rozdelit, pokud by byl velky zajem, aby pak jeden treba nebral 20 her :-D

A u backeru mozna i odkud jsou, aby pripadna domluva k doobejdnani byla i podle mista pripadneho predani,diky moc.

Cas kamppane se krati, tak at pripadne muzu backnout, i kdyz pak daj jeste LatePledge, tak je moznost i tam - ale to se musi hlidat, kdy to otevrou :-/
Jeste jednou diky

24.6.2016 11:44:46

Backer
Já se budu příští rok stěhovat (sice až po plánovaným termínu dodání, ale všichni víme, jak je na tom CMON s jejich dodržováním), takže by mi celkem vyhovovalo, kdybych se mohl přidat k někomu (nerad bych, aby mi hra došla na starou adresu).

Jinak jsem z Prahy, takže bych se ideálně přidal k někomu, kdo bude objednávat do Prahy.

24.6.2016 14:00:03

backer 02
ja backnul, jsem z Brna.

24.6.2016 14:11:55

Má niekto záujem o hru zo Slovenska?
mám Early Bird cenu, ak by sa chcel niekto pridať dajte vedieť

26.6.2016 13:04:06

luudva - Backer 02 - Brno
Tak pokud je zatim pouze jeden (ochotny) backer, tak bych se bud pridala, pokud to teda opravdu neva, pac pro me z Brna jedine preposlat postou, pac jsem ze sevenich Cech (pripadne Praha). Takze zalezi na tobe, zda to jsi ochotny udelat.
Jinak si to nesjpis backnu a pro pripadne zajemce z Prahy a SC doobjednam.
Ale jelikoz je, zda se, tak maloz zajemcu, tak by se to vice vyplatilo objednat na jeden ucet.
Jinak CMON a terminy,tam asi netreba pocitat s tim, ze to dodaji na prvni ohlaseny termin, zvlast, kdyz maj rozjeto uz toliko projektu a nestihaj uz ted ani s Infernem a podle me na to navaze i Masmorra...
Diky moc za ochotu a odpoved.

29.6.2016 08:18:02

back
My ze severní moravy jsme se domluvili přes PM. Taky jsme dva.

29.6.2016 08:40:30

Pledge Zlín
Tak mám backnuto skoro od začátku. Pokud by se někdo tedy chtěl přidat k mému backu stačí napsat. Zlín a okolí.

29.6.2016 08:52:37 | Upraveno autorem (porovnej)

pledge Hranice na Moravě
Já mám taky backnuto, pokuď se chcete přidat.

29.6.2016 11:17:00

Vsetín
Pokud by se to Vám dvěma (Hranice, Zlín), popř. někomu dalšímu v okolí Vsetína hodilo, tak bych to na sebe mohl vzít já. Mám EB.

29.6.2016 12:38:36

Late pladge
Ahoj, mohl by mi někdo poradit? Objevil jsem tuto nabídku

http://pledge.cmon.com/store/products/massive-darkness-late-pledge/

a nejsem si jistý, co vše za těch 120 dolarů dostanu....chápu to správně, že je to kompletní nabídka zakladni hry + tři další krabice s figurkami plus všechny zmíněné další figurky a materiál? Vše v hodnotě 500 dolarů? Neplánuje někdo objednávku? Že bychom si rozdělili poštovné?

14.8.2016 21:47:15

Je to tak.
Přesně když jim dáš 120, dostaneš to co je vyobrazeno. Údajná hodnota 500. Ještě k tomu bude později připočítáno poštovné. Nabídka bude tak dlouho pokud poběží Late pledge.

14.8.2016 22:11:18

late pledge
Jen bacha, že se může stát, že late pledge se budou posílat z USA, což vychází pekelně draze.

14.8.2016 23:32:37

Vybíráme z Bazaru

Marvel Remix CZ
Marvel Remix CZ
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas