Masmorra: Dungeons of Arcadia

xxxxxxxxoo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Masmorra: Dungeons of Arcadia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Daniel Alves
Eurico Cunha Neto
Patrick Matheus
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Backuje někdo? Za 65 doláčů se ta KS verze, řekl bych, dost vyplatí.
6.3.2016 11:46:24

tracker
Mě to taky pořád psalo to samé a dneska mi najednou volá z DPD, že má pro mě balík. Teďka mi to ukazuje, že je to doručeno :D
Jinak ty chibi figurky jsou fakt dost pěkné, hned jsem si je zamiloval. ;)

26.1.2017 20:44:38

tracker
JJ,vlastne take prisly dva maily, sry to jsem si neuvedomila, neporovnavala jsem cisla, automaticky jsem pouzivala to z druheho mailu.
DPD takze zavolal az kdyz byl u dveri, nechapu, myslela jsem, ze tahle sluzba da vedet dopredu a domluvi cas .. to u baliku u posty mam den dopredu mail i sms a muzu si to zmenit, na kdy chci. Tak snad dnes uz dorazi OK ...

27.1.2017 07:54:00

DPD
Já mám asi super chlápka, mě vždycky volá minimálně 10 min. dopředu.

27.1.2017 08:09:16

Monster Dice set
Pokud by někdo měl pocit, že by se rád zbavil "Monster Dice setu" budu mít zájem...

28.1.2017 11:55:49

Pořád nic
Je tu ještě někdo, komu to zatím nepřišlo?

Jenom abych měl vědět, jestli mám začít otravovat DPD nebo ještě počkat, jestli to nedojde později.

30.1.2017 14:05:00

taky
Mám track číslo už 11 dní, ale zásilka nedohledatelná :/

30.1.2017 14:53:43

TAKY
Tak to je nás víc. Kdyby aspoň ten tracker ukázal, že ti někde je, ale 11dní koukat na "Your parcel is forwarded from our warehouse ...." mě pěkně irituje...

30.1.2017 16:32:32

...
bohužel mám stejný problém, your parcel is forwarded...

31.1.2017 17:06:58

smůla no
Nezbývá než čekat a doufat, že bude obsah krabice v pořádku, některý komentáře na KS jsou dost šílený. nekvalitně provedený kostky monster, polámaný figurky...

31.1.2017 22:00:08

...
Na FB jsem viděl fotky těch kostek. Některý jsou zkosený, a monster kostky nesedí barva a občas chybí kousek obrázku, ale psal to jen jeden...
Na figurky si tam moc lidí nestěžovalo, asi to nebude horší než normálně.

Jsem zvědav co přijde dřív masmorra, nebo inferno....

31.1.2017 22:43:14

...
No a teď vám řeknu, proč jste na tom s tím čekáním ještě dobře....když to běželo na KS, tak jsem tomu odolal, navíc jsem měl backnuté nějaké jiné věci a tak...takže jsem si říkal, jak jde Masmorra mimo mě. ALE!!!! přítelkyně se párkrát prokecla, že mi dorazí překvápko...nic konkrétního...ale z původního data doručení, z dalšího předpokládaného data doručení, vzhledem k tomu, že to je jedna z mála her, o kterých jsme mluvil a nebacknul ji, tajemných mailů z KS....no...takže jsem se začal děsně těšit, sledoval jsem trajekt na moři, každý den několikrát KS stránky, jestli už náhodou nedoručují...a potom najednou pár postů z ČR, že už to máme...tak běžím z práce domů a nic...a já už s tím tak děsně počítal=D...teď jsem rád, že to ještě více lidem nedošlo, protože to ještě pořád může přijít i mně...ale taky nemusí=D

1.2.2017 08:53:09

čekání
Ještě se dá napsat buď na DPD nebo rovnou autorům kampaně, ať to popoženou. Protože, jestli některým v Česku to přišlo a některým ne...

1.2.2017 08:58:24

reklamace
Tych spatnych kostek a miniatur by som sa az tak nebal. Masmorra mi uz dosla a bohuzial som mal taky jednu figurku bez ruk, vyplnil som request na nahradu a uz na druhy den som mal mail, ze sa ospravedlnuju a poslu nahradu asap.

1.2.2017 09:28:13

Wolfsen
Tak CMON v mailu uvedli, že pokud nám zásilka nedorazila do 14 dnů, tak se máme ozvat na support. Ještě maj jeden den :)

Co se týče reklamací, tak náhradu ti pošlou, ale je to zase další opruz. Na druhou stranu těch hrdinů je tam díky KS tolik, že jeden chybějící člověka ani nijak neomezí v možnosti hraní.

1.2.2017 10:24:09

...
Těch špatných kostek a figurek se taky nebojím, při tom počtu vždycky něco bude a reklamace co čtu, funguje.

to Tysek: To ti nezávidím, to je snad horší než mučení :-)

1.2.2017 12:26:49

tracker
Tak se mi teď ráno konečně rozjel ten tracker... (Bloudí po Holandsku)

2.2.2017 07:20:33

Sláva
Jestli to chápu dobře, tak včera večer to vyjelo z Amsterodamu. Tak snad to do pátku stihnou :)

2.2.2017 08:52:09

Pátek
Doufám, že to do pátku stihnou. Rád bych si ji zahrál...

2.2.2017 10:36:17

Lepší sláva
Včera jsme ji hráli a super. Pár nejasností v pravidlech se samozřejmě objevilo. Držím palce ať taky brzo hrajete.

Btw. sháním ještě jeden kousek, kdyby měl někdo na prodej...?

2.2.2017 16:01:26

...
Došlo to někomu? Moje leží někde v autě nebo ve skladu DPD CZ. :-(

3.2.2017 18:50:59

je to doma
Večer po práci si udělám unboxing :)

6.2.2017 11:58:13

Konečně
Tak už mě taky podle všeho čeká doma, už aby byl konec pracovní doby :)

6.2.2017 12:24:13

první pokus
Dal jsem si večer jednu sólo hru, jsem s hratelností spokojenej. Je to zábavný a i s těma pár kostkama a kartama se daj vymýšlet pěkný kombinace. Hrál jsem za Zsa-Zsa a během jednoho kola jsem sundal klidně i tři monstra.

ALE. Ty pravidla! To je peklo. Spousta nejednoznačností, našel jsem i překlep, a co mě dorazilo, že pravidlo v coop / solo módu, že jakmile jsou hrdinové ve druhém patře, tak už se nespawnují žádná v prvním je pouze na referenční kartičce, ale v pravidlech není. Jako debil jsem to hledal asi 10 minut, protože jsem měl pocit, že jsem to někde četl a pak jsem to náhodou našel na tý kartě. Uf
Tyhle porodní bolesti brzo přejdou a předpokládám, že se brzo dočkáme FAQ, ale trošku mi to zkazilo radost.

7.2.2017 00:02:52

Koupě KS

Ahoj,

neválí se vám to někomu doma v poličce, nehrajete a rádi by jste hru třeba poslali dál? Předem díky za odpověď a přeji hezký den. M.

13.7.2020 21:57:53

Vybíráme z Bazaru

Lamaland
Lamaland
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas