Masmorra: Dungeons of Arcadia

xxxxxxxxoo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Masmorra: Dungeons of Arcadia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Daniel Alves
Eurico Cunha Neto
Patrick Matheus
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Backuje někdo? Za 65 doláčů se ta KS verze, řekl bych, dost vyplatí.
6.3.2016 11:46:24

moznost platby
Docela me to laka a sla bych do toho, nicmene plz nevite jestli je mozne na Kickstarteru platit pomoci paysafecard ? Diky moc za odpoved

7.3.2016 08:15:12

Kickstarter
Tak jsem neodolala a take prispela :-) Davala jsem asi 2 hodky pred koncem a to bylo kolem 970k, takze uz jsem ani nepredpokladala, ze se podari splnit i dalsi stretch goal, a vida povedlo se... neskutecne :-) Kazdopadne diky za nfo v novinkach, jinak by me to minulo... diky moc :-)

9.3.2016 07:25:37

zaver
Jojo, ten závěr byl monstrózní. Posledních 100k vybrali asi za 9 hodin :) S napětím jsem sledoval až do konce.

9.3.2016 09:01:07

pledge manager
Dneska přišel pledge manager, nemá někdo zájem o KS verzi? Jsem ochoten jich vzít víc.

19.5.2016 22:33:54

nabízím to samé
Předání v Praze :)

20.5.2016 10:31:19

Ak by sa chcel niekto pridať zo Slovenska a ušetriť na poštovnom tak môžem taky vziať niečo navyše, mám EB cenu

22.5.2016 14:52:57

Optional buy
Jen ciste ze zvedavosti + doporuceni - co vse si objednavate k zakladu? Trochu me zmatly stretchGoals a optioalBuy (ve smyslu, ze jsem nejak nepostrehla ty rozdilne sekce ;-), ale minimalne asi zvlast pokud mam ArcadiaQuest tak prikoupit AQ CrossoverKit, pak AdventurerSet, Monster Dice Set a mozna Promo Dice set (ale tady mi prijde ze je to jen vice kostek, ktere jsou uz v ramci splneneho jednoho strechGoalu? nebo je to vice ruznych monster?)
diky moc za tipy/nazory

23.5.2016 14:59:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Odbodnik mindlesSheep rika
Bez svoleni sem dam odpoved odbornika na tutez otazku, kterou jsem pokladal pres PM.

--- mindlesSheep rika ---

Já osobně si krom základní hry beru ještě určitě monster dice set. A přemýšlím nad arcadia crossoverem, což je minimálně 12 hrdinů navíc a i když nebudu tahat figurky z arcadie, tak prostě použiju ty z masmorry, to čí je která figurka stejně řeší barevné podstavce (osvědčilo se mi to už v arcadii kdy jsem si jen vytiskl promo karty hrdinů a jsem za vodou). A pak už je těžší, adventurer set je za 25 dolarů a je tam jen pár hrdinů navíc, ve hře je mrtě KS exlusive hrdinů a s tim crossover setem by to bylo dalších minimálně 12 navíc (nepamatuju si jestli v crossoveru jsou i KS exlusive arcadia hrdinové nebo hrdinové z rozšíření), víc hrdinů asi netřeba. No a potom je jednoduché, za jednu figurku nedám 10 dolarů, stejně jako nedám 15 dolarů za dalších 8 kostek monster, plastové tokeny ve hrách mě nijak nepřesvědčily, papír je papír a ten colored dice pack... bych chtěl, ale spíš si ho nevezmu kvůli ceně.

23.5.2016 16:57:07

Promo dice set
Pokud se nepletu, ten promo dice set by mel byt jen dvojnasobny pocet bonusovych monster kostek, takze v podstate strech goaly x2, za tim co se psalo si jinak stojim:-)

24.5.2016 00:14:12

...
Tak už nám to jede https://www.vesselfinder.com/?imo=9622605

30.11.2016 11:10:07

to si nemusel
Tenhle hororovej odkaz sis vážně mohl odpustit. To je jak poslat šneka pro pivo, sledovat plout loď tisíce kilometrů :D
Ale už se samozřejmě těším, prý nám přistane v Evropě na Nový rok.

30.11.2016 16:42:46

Odkup
Pokud někdo vzal něco navíc, tak rád odkoupím. Tento KS mě nějak minul.

9.12.2016 13:43:37

konečně
Lodička nám zaparkovala v Hamburku! Jsem zvědav, jestli už příští týden bude krabice doma ;)

31.12.2016 15:42:10

Yedle
Tak pokiaľ dnes lodička len zaparkovala, tak prvé krabičky sa začnú posielať tak cca. za 2 týždne. Aspoň tak to má CMON pri iných KS projektoch. Ono to totiž ešte ide na colnicu.

31.12.2016 17:56:23

info o doruceni
Plz, mam poprve backnuto a nevim jak to presne je, jak je to s infem o doruceni, prijde nejaky mail, ze je dana zasilka na ceste, bo bude az ve schrance listek od posty, ze je balik na poste? Jsem u Masmorry backer a obcas dojde mail o updatu na KS ohledne zprav, ale napr. u Inferna mam 'pouze' az late pledge a tam mi nechodi ani to, tak nevim jestli je to jen chybka bo zpravy chodi jen backerum a obecne o dodani asi ani to a je to na cekani az doda konretni zasilkova sluzba (u nas posta)? moc diky za nfo
a priapadne nemate nekdo backnute aj Arcadia Inferno, a nevite jak je to tam s dodanim? Podle KS stranek tam uz nahodili nejake terminy, ale jelikoz mi tam nechodi vubec zadne nfo tak nevim a take je otazka co vsechno pripadne dorazi, jestli vsechno, tj, vcetne bonusu(stretch goalu) a nebo jen zaklad s tim,ze to ostatni bude pozdeji (to se asi tyka i Masmorry, jestli uz to prijde komplet)
diky

16.1.2017 14:05:36

olie
Masmorra pro EU ještě backerům nedošla. Zatím to dřepí někde v Britu :/ Ale snad tenhle tejden. Jinak Marmorra přijde komplet, vše v jedný vlně.

O Infernu nic nevim, koukni na diskuzi přímo na KS, tam lidi píšou jestli jim už zásilka přišla atd. Máš tam i ty updaty, kde jsou většinou informace o produkci.

16.1.2017 14:10:45

olie21
Mám to jako ty jen obráceně. Pokud to bude jako u Zombicidu (Black plague) tak ti nejdřív příjde balík a pak mail, že je na cestě. Česká pošta to asi doručovat nebude, minule to bylo tuším DHL.
Dle komentů v diskuzi KS v Evropě ještě nikdo nedostal (Masmorra)
Inferno je ještě na lodi počítám konec února...

16.1.2017 19:00:33

mail
Tak mi dnes přišel mail, nicméně zatím se balík nedá najít.

18.1.2017 19:09:24

mail
Jj, u me to same - mail zrovna dorazil, ale balik zatim nenalezen.

18.1.2017 19:48:31

hm
Ukazuje ten tracker někomu něco jinýho než tohle?
Your parcel is forwarded from our warehouse to the distribution center of your post office. As soon as the parcel arrives at your post office, you will be able to track your parcel.

26.1.2017 15:27:44

dnes
ráno dorazila:) DPD

26.1.2017 15:57:52 | Upraveno autorem (porovnej)

stav
Me to uz v utery balik nalezlo a ukaovalo, ze je na ceste (Amsterdam tusim...) a dnes dopo volal z DPD, ze ma pro me bali, bohuzel nedal vedet dopredu, takze zitra snad (uspesne) repete a balik bude doma :-)

26.1.2017 17:48:54

olie
A to ti ukazoval ten tracker, co byl přímo v mailu od CMON?

26.1.2017 19:10:53

Yedle
Mě ten tracker taky ukazuje pořád jen "Your parcel is forwarded from our warehouse to the distribution center of your post office. As soon as the parcel arrives at your post office, you will be able to track your parcel. "

Takže budu doufat, že to bude jako obvykle, nejdřív přijde balík a pak pojede tracker :-)

26.1.2017 20:03:31

AmS

Tracker
Já jsem dostal dva e-maily s trackovacím číslem, první mi ukazuje i teď, to samé co píšete, tudíž je asi špatné. Druhé číslo mi od 24.1. ukazovalo, že je balík připraven k odeslání, 25.1. ho poslali z Amsterdamu a dnes dorazil zkrz DPD, které nedalo vědět dopředu, ale zavolali až když byli za dveřmi.

Tak koukněte jestli jste nedostali ještě druhý e-mail od CMONU se správným
trackovacím číslem.

26.1.2017 20:38:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Magic: Khans basic land set 2
Magic: Khans basic land set 2
Akt. cena: 30 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas