Mare Nostrum - Mythology Expansion

xxxxxxxxxo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Mare Nostrum - Mythology Expansion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mare Nostrum
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Cafe Games
Descartes Editeur
Autoři: Serge Laget
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyplatí se?

Mohl by někdo zběžně popsat toto rozšíření? Mám základní hru několik let, kterou hrajem velmi málo, protože z našich zkušeností je tato hra dobrá jen v plném počtu hráčů. V jiném počtu je hlavně díky uspořádání mapy hodně nevyvážená. Ti co vedle sebe nemají protivníka, z toho hodně profitují. Hru dát pryč nechci, protože pro mě má úžasnou atmosféru a rád bych ji hrál mnohem častěji, proto by mě zajímalo jestli hlavně po této stránce rozšíření něco přineslo. Je to lepe hratelné např. ve čtyřech?
17.5.2009 19:49:21

Mare Nostrum
ja jsem kdysi o koupi teto hry uvazoval, ale dal jsem prednost jine, bez nahody a se stejnymtematem arekl bych i obsahem - Antike, a jsem maximalnespokojeny, kdyu se vyuzije jen cast mapy, da se to hrat velmi dobre i ve dvou.

17.5.2009 22:41:43

jouda
ne, je to lepe hratelne v sesti :) v podsate zustava problem s nevyvazenosti v nedostatecnem poctuhracu ..cili hrajeme bud v 5ti nebo 6ti s atlantidou ... zbyla pravidla a komponenty ti nijak vypadle hrace nenahradi. Jeste je teda mozne hrat ve 3, s tim ze je prostor mezi vsemi hraci, ale nechapu jak by pak mohl nastat nekde nejaky konflikt, vsichni budou mit vic zdroju nez potrebuji.

18.5.2009 11:31:31

Siaron
Hmm škoda, doufal sem že si tu hru zahraju častějš protože je v podstatě hodně dobrá, ale kde brat ty spoluhráče? Jinak dík za info, radši půjdu do něčeho jinýho.

18.5.2009 16:47:46

jouda
no v podstate resime stejny problem .. taky si ji zahrajem jen kdyz je nas 5 nrbo 6 .. ale pri mem objemu her neprichazi vysledne na radu mene casto nez jine, tak to tolik nevadi

18.5.2009 16:49:25

Vybíráme z Bazaru

Zámky šíleného krále Ludvíka + rozsireni
Zámky šíleného krále Ludvíka + rozsireni
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas