Mansions of Madness

xxxxxxxxxo hodnoceno 119x (Seznam vlastníků)

Mansions of Madness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reprint -dostupnost

Ahoj, nemáte někdo info o reprintu? Momentálně neni hra nikde dostupná..

J
3.4.2016 09:16:05

BF-cena
Však to přece nemůže být dražší než SW:Rebelie

Edit: Aha, tak stojí to stejně 100 babek a SW je SW, takže rozumím, ale zase AH už taky není úplně no name (všechny zásadní AH hry vyšly v češtině)

26.7.2016 19:47:24 | Upraveno autorem (porovnej)

MoM vs Rbélie
MoM svý fandy má, ale ne tolik, jako Star Wars... Ale tak mě napadá, jak moc je nutný lokalizovat hru s aplikací, která Ti říká co máš dělat..., jestli by nestačilo zlokalizovat jen aplikaci... Ona to bude v podstatě celá hra včetně všech karet.... Případně v aplikaci udělat "slovníček" - našel bys originální kartu u který by byl překlad...

27.7.2016 10:10:19

martin.kdo
No karty v krabici budou (cca 200) a nemyslím si, že v aplikaci budou všechny, některý situace bych řekl, že jen aplikace řekne aby sis táhnul z toho a toho balíčku. A ty karty co budou v aplikaci budou dost možná bez pravidlového textu jako předměty u Road to Legend, kdy si stejně musíš najít fyzickou kartu. Ale uvidíme ve čtvrtek, to by měly být detaily k aplikaci.
Pochybuju, že by BF měli možnost při lokalizaci aplikace do ní přidávat nějakou další funkci jako je ten slovníček.

27.7.2016 10:28:35 | Upraveno autorem (porovnej)

co bude v 2ndE
Dle previews to vypadá, že nebudou bojové karty, protože se změnil kostkový systém. Místo zranění a hororů si hráči budou brát karty traumat, které budou fungovat jako počítadlo a zároveň budou mít na vyšetřovatele nějaký negativní efekt (podobné jako korupce v Relic). Karty předmětů a kouzel upravené pro systém 2. E. Všechny tématické karty jako stopy a události budou v appce. Stejně tak appka sama rozhodne, kde budou karty stop a po prozkoumání je pravděpodobně odhalí - na tohle jsem hodně zvědavý! Na obrázcích jsou žetony otazníku a lucerničky- ty pravděpodobně budou sloužit k označení místnosti, kde bude možné něco najít. Plus po průzkumu appka řekne dober kartu z toho a toho balíčku nebo najdi specifickou kartu výbavy, kouzla. Hádanky zřejmě budou mikrohry v appce - cool.
Dále to vypadá, že vyšetřovatele bude třeba zabít "dvakrát". Po nasbírání maximálního počtu karet bolesti a děsu si vezme kartu šílenství (to může dát hráči nový tajný cíl - peckaaaaa) nebo zranění, které vyšetřovatele výrazně zpomalí a oslabí. Poté co se nasbírá opět maximální počet karet je vyšetřovatel zlikvidován (eliminated) a pro hráče je to pravděpodobně game over :)
Jedna z figurek monster dost připomíná pana Cthulhu, konečně :)
Upřímně řečeno jsem napnutý jak struna, jaké to ve finále bude.

27.7.2016 11:03:10

Vybíráme z Bazaru

Hannibal
Hannibal
Akt. cena: 1855 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas