Mage Knight Board Game: Shades of Tezla Expansion

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Mage Knight Board Game: Shades of Tezla Expansion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mage Knight: Desková hra
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: WizKids
Autoři: Paul Grogan
Phil Pettifer
Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

První dojmy

Ahoj, Mage Knighty hraju rád, mám obě dřívější rozšíření (Lost Legion, Krang), tak zvažuju i toto, některé e-shopy to již nabízí. Hrál jste to už někdo? Jsou nové frakce hratelnější než Volkar? Hraju solo a Volkara dávám jen na nejnižších úrovních :-/ a co celkově, noví nepřátelé a nový hrdina?
8.9.2015 21:20:52

Prvni dojmy
Mam doma vsechny rozsireni. U teto hry me opravdu bavi ta cena hlavne v porovnanim s kvalitou komponentu. Bohuzel je tak dobra, ze ji nejde nevlastnit.Bozi novy hrdina, nove herni prvky,mohly pribyt nejake kouzla, akce a hlavne mapove dilky. Ale to uz by zas nebylo " male " rozsireni.

20.11.2015 15:14:09

pozor
Já si tohle rozšíření chtěl pořídit. Po přečtení několika fór na BGG to absolutně padá. Karty jsou světlejší. Budiž. Tokeny jsou menší - průser. Wizkids chce tuto hru zabít. Daří se jim to. Jsou to kreténi.

30.11.2015 07:35:15

Dojmy
Vsetci dobre vieme ako je to s kvalitou komponentov tejto inak v skutku nadupanej hry. Bohuzial nieje to inak ani pri tomto rozsireni, kvalita komponentov je na zaplakanie.. :(
Vydavatel to opat raz odflakol. Na druhej stranke ma to vsak neodradilo od kupy. V najhorsom pripade si das karty do obalov a tokeny do vrecuska, popripade hodis kockou..

V kazdom pripade po niekolko tyzdnovych hraniach ci uz solo alebo v spolocnosti znamych mozem toto rozsirenie len a len doporucit!

9.12.2015 01:13:25

Hodnocení
Rozšíření jsem nakonec zakoupil, protože Mage Knights mám tak trochu jako jednu ze srdcovek (vedle LOTRa a pár dalších :) a zklamaný také nejsem. Tvůrci hry nemohou za to, že mají karty jinou kvalitu, to spraví v pohodě obaly a stejně tak tvůrci asi nezamýšleli jinou velikost tokenů nepřátel. Na druhou stranou nové scénáře hru obohatily a kladně hodnotím jak nového hrdinu tak nápad s tokeny udělovanými za odměnu za zabití nových nepřátel :)

9.12.2015 22:05:33

Vybíráme z Bazaru

Válka o Prsten: Karetní hra + Proti Stínu + promo
Válka o Prsten: Karetní hra + Proti Stínu + promo
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas