Mage Knight Board Game: Krang Character Expansion

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Mage Knight Board Game: Krang Character Expansion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mage Knight: Desková hra
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Soudě podle situace s překladem Mage Knight Board Game: The Lost Legion, se asi nedočkáme. Jakkoliv je pro ledaskoho MK srdeční záležitost, tak chápu, že Rexíkům by v tom leželo hodně peněz a Wizkidy ČS trh asi zrovna nevytrhne.
Nebo můžeme doufat? Já jestli si toto "malé" rozšíření mám koupit rovnou v AJ a časem třeba počeštit jen karty...
2.1.2014 13:57:45

Nakonec jsem to "nevydržel" a koupil Kranga v AJ. Jednak budu rád, jestli vyjde v ČJ 1. rozšíření a tohle vlastně jenom figurka a pár karet. Jejich překlad nebude problém, počítám, že několik jich bude dokonce totožných s již vyšlými kartami.

4.2.2014 12:22:18 | Upraveno autorem (porovnej)

čeština
Já přiznám, že jsem vzdal češtinu v rozšířeních celkově, mám Lost Legion i Kranga, AJ mi nevadí, i když je trochu hloupé, že mám teď karty napůl české a anglické, ale variabilita hry hodně stoupla. Výběr ze 6 hrdinů a scénáře s Volkarem hru oživily, navíc jsem Lost Legion koupil za dobrou cenu zde na bazaru ZH (rozšíření přitom bylo nové zabalené ve folii).

4.2.2014 13:22:12

krag
sou všechny totožné krom jeho 2 speciálních..pak tam sou jen skilly v ang..ale po přeložení to skoro vůbec nezasahuje do hry
Ps: kragas je OP ovladaní potvor je proste mazec :D

4.2.2014 15:24:27

Vybíráme z Bazaru

Divočina Severní Ameriky Deluxe
Divočina Severní Ameriky Deluxe
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas