Labyrinth: The War on Terror

xxxxxxxxxo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

Labyrinth: The War on Terror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Volko Ruhnke
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

o hře

ukázka komponentů zde:

http://www.boardgamegeek.com/video/4097/labyrinth-the-war-on-terror/labyrinth-unboxing

konečně se GMT vydali i cestou kvalitnějších komponent. Doufám, že v tom budou pokračovat. Hra vypadá moc zajímavě a chválabohu deska je deska a ne cár papíru. vypadá to na wishlist, ach jo :)
12.11.2010 20:14:31

Myslim se, ze 12 let je malo na takovou hru. Pravidla nejsou nejak tezke, vzdycky je to karta a akce, a tech akci neni zas tak moc, ale je potreba vedet, co v te hre delat = mit nejaky dlouhodoby plan / strategii, jak se dopracovat k vitezstvi, a to je na tom ta slozitejsi cast. Tady si nejsem uplne jisty, ze 12-lety kluk bude 2-3 hodiny sedet a vymyslet jak to vyhraje, kdyz mu navic k tomu nebudou padat kostky a bude mit proti sebe soupere, ktery mu v tom bude branit. U te hry jsem se sveho casu vztekal i ja, tady kdyz vam nepadaji kostky a navic mate plnou ruku souperovych udalosti, tak to muze byt dost frustrujici.

Tematicky si uz pak samozrejme vyhodnoti kazdy sam, jak moc je pro 12-lete dite vhodna hra o teroristech… tim prosim nechci podnitit zadnou plamennou diskuzi :-)

5.10.2021 09:58:18

Já bych to zas tak černě neviděla, tedy pokud syn rád přemýšlí (bez toho to hrát opravdu nejde) a má aspoň pár zkušeností s komplexnějšími hrami. Co se tématu týče, já si naopak myslím, že jelikož teroristické útoky a následná “globální válka proti terorismu” náš svět výrazně ovlivnily a ovlivňují, není od věci, že se to díky hře naučí chápat. V každém případě by měl hrát za Amíky - americký hráč má hru víc pod kontrolou a méně mu do toho hází vidle kostky (za džihádistu je potřeba opravdu hodně pečlivě kalkulovat rizika, jinak je hra extrémně frustrující). 

5.10.2021 10:58:41

Co ho nejdřív podusit ve Studené válce? Tam ho asi ale odradí téma “dávné historie” :-D

"It´s all about the GAME." ... Sgt. Ernie Calhoun

5.10.2021 15:14:03

Asi fakt zacat Studenou valkou …. Az ju bude zvladat, tak potom Labyrinth. 

5.10.2021 19:10:46

Asi mate pravdu, Studenku doma nemam, ale mam 1989, tak to zkusime nejdriv takhle :) 

5.10.2021 20:30:55

Já si myslím, že ve 12 letech se Labyrinth určitě dá zvládnout po stránce pravidel. Otázka je spíš, zda se klukovi budou líbit ty kulisy, zaujmou ho texty na kartách a bude ho bavit řešit problémy reálného světa. Pokud ano, pak super a směle do toho!

-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

5.10.2021 22:06:25

Pedestrian. Sice po dvoch rokoch,ale odpovedam na Tvoju otazku ohladom rozsireni… Zasadne je to prve, tam mas vsetky komponenty, v druhom len nove karty,par zetonov udalosti a scenare. Posuva to hru o niekolko levelov hore,koly novym mechanikam hry, uprava botov pri sole a konecne moznost hrat solo za obe strany. A co je najlepsie … spojit vsetky 3 hry do jednej kampane. 

25.8.2023 13:39:58

Vybíráme z Bazaru

Dědictví
Dědictví
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas