Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 654x (Seznam vlastníků)

Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Korea Boardgames
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Opravená hrací deska

Ahoj, už se to tu v minulosti probíralo, ale chtěl bych se jen zeptat: Přišla už někomu poštou opravená hrací deska od FFG? Já to reklamoval v lednu a zatím vůbec nic... Je to docela škoda, protože to prostě není dokonalé...
30.4.2012 16:58:23

Mstrauss
mě napsal týpek 20.4. že do několika týdnů to pošlou...

30.4.2012 17:22:25

Beholder
Tak to moc nevychytali u FFG... Ono se dá hrát i s tou původní deskou, ale není to prostě ono. No nic, snad se teda někdy dočkáme.

30.4.2012 19:19:57

Mstrauss
Tak stane se. Hlavně že mají zájem to řešit, toho si cením. Dokonce ten co mi to napsal, mi psal před tím jak jsem si žádal o náhradní loď do Rexe, že mám příště kontaktovat přímo jeho, protože byl přidělen naši "oblasti" (nevím jestli tím myslel ČR nebo evropu, ale to je jedno) a bude to rychlejší a ještě více bezproblémovější. Takže moji věrnost k nim touto vadou na pláně hry určitě nesnížili :)

30.4.2012 19:27:13

To all
Souhlasím, taky čekám na nový plán...

1.5.2012 16:54:39

tak mi borec napsal...
We'll get another board out to you.

Takže desku v nejbližší době očekávám :).

1.5.2012 18:25:18

to beholder
takže si máme znovu napsat, nebo doufat že dorazí ta první zásilka?

1.5.2012 18:51:18

sasa
Mě napsal jistý Kalar Komarec, že se omlouvají, bla, bla, bla...docela dlouhý, omluvný mail. A že se chystají rozesílat mapy. Chtěl po mě (znovu) jméno, adresu a email + telefoní číslo (nutné dodat, protože ho musí uvést na zásilku nebo co).

1.5.2012 18:55:36

Beholder
Jo Komarec to vyřizoval i u mě (a nejspíš u všech ve střední Evropě). Tak to mu asi zase napíšu a uvidím...

Edit: Tak jsem poslal mail a snad se dozvím víc. Ale velice mě mrzí, že se to tak vleče. Je to první hra, kterou u FFG reklamuju a zrovna AGOT...
Tak snad nám to vyjde!

1.5.2012 19:34:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak toto mi přišlo...
Thank you for contacting us regarding your concern. Please be aware that your request is still in the queue and pending for processing. You haven't fallen in to or through any cracks!

Your ticket will be coming up in due order to be processed. I'm sorry that we can't offer you any specific timeframe for arrival. The boards will be sent out to each customer who requested one and we are working on getting them all sent out.

Takže jsem jenom ve frontě, sice už od ledna, ale alespoň jsem jim nikam nezapadl a snad se tedy dočkám. Přeji vám všem to samé: ať se taky včas dočkáte...

1.5.2012 20:33:44

Tak už to vypadá nadějně...
"Dobrý den,

Naše společnost je výhradním distributorem produktů firmy Fantasy Flight Games na našem trhu. Právě od tohoto výrobce jsme dostali náhradní herní desky pro hru A Game of Thrones, které mohou být distribuovány vám – našim zákazníkům.
Před tím, než začneme desky distribuovat, bychom se rádi zeptali, kde jste hru A Game of Thrones koupili. Ihned po obdržení této odpovědi Vám zasíláme informace o předání či poslání herního plánu.

S pozdravem a přáním pěkného dne"

11.5.2012 14:23:24

Vypadá to vskutku nadějně
Taky mi tento mail přišel, a hned jsem jí odepsal... Tak snad to dopadne dobře!

11.5.2012 14:25:52

konecne
taky dorazil ... jen nevim co tim chtel basnik rict :)

11.5.2012 14:26:40

Elnie
A od koho ti tento mail přišel? To nějak nechápu :)

EDIT: Jedině snad BF, ale stejně to nechápu odkud mají vaše maily a proč vám to poslali? Vy jste psali do BF?

11.5.2012 14:30:54 | Upraveno autorem (porovnej)

beholder
Asi od blackfiru ne ? nebo je vyhradnim dovozcem ffg jeste nekdo jinej? A taky ale nechapu proc to chteji vedet. Asi kdyz primo u nich... tak to budou resit jinak.

11.5.2012 14:32:42

Beholder
jo, přišlo to od BF, maily získali asi od FFG, já to pořizoval v Tomovkách, takže mail museli mít z Ameriky.

11.5.2012 14:34:44

mapa
já též dostal asi před 20 min e-mail od Blackfiru:
Dobrý den,
Naše společnost je výhradním distributorem produktů firmy Fantasy Flight Games na našem trhu. Právě od tohoto výrobce jsme dostali náhradní herní desky pro hru A Game of Thrones, které mohou být distribuovány vám – našim zákazníkům.
Před tím, než začneme desky distribuovat, bychom se rádi zeptali, kde jste hru A Game of Thrones koupili. Ihned po obdržení této odpovědi Vám zasíláme informace o předání či poslání herního plánu.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Edit - včera mi přišla po asi 24 hod odpověď od FFG podepsaná Kalar Komarec. Tak tomu říkám rychlost předání informací mezi FFG a Blackfire. Tady alespoň za mě palec nahoru pro obě firmy.

11.5.2012 14:34:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Elenistar
Tak já jsem psal přímo do FFG, takže čekám novou desku od nich :)

Pokud psali pánové do BF, tak tomu rozumím.

11.5.2012 14:35:39

Elnie
aha...divné. Mě zatím nic nepřišlo

11.5.2012 14:36:45

Jak jsem to pochopil já...
Jak to chápu já, tak zrovna s touto hrací deskovou mělo problém hodně lidí, takže to FFG vyřešil tak, že poslal všechny opravené desky hlavnímu distributorovi (v ČR BF). Spolu s tím poslal i maily na lidi, kteří to reklamovali, aby jim mohl BF napsat, že to mají...

Beholder: Je vcelku zajímavé, že tobě nic nepřišlo... Podle mě to BF rozeslali všem, takže na tebe zapomněly nebo jsi to reklamoval později, tudíž ti to přijde i později.
Jak jsem psal dříve: reklamoval jsem už v lednu, takže se snad po půl roce konečně dočkám :)

11.5.2012 14:59:05

Mstrauss
no buď je ten pořadník dlouhý a nebo na mě zapomněli (FFG nebo BF)

11.5.2012 15:14:14

Mstrauss
musím se Beholdera zastat, mě od Blackfiru také zatím nic nepřišlo - hru jsem pořídil již v Essenu a hned jsem reklamoval:) - takže pořadníkem to nebude, ale snad se také dočkám (raději se připomenu)

11.5.2012 15:33:21

to Beholder
To víš, na tebe kašlou, čtou si přece zatrolenky a vědí, jak o nich mluvíš :-)

11.5.2012 17:19:29

Merlin
jj, to mě taky napadlo. Tímto by jen potvrdili svoji neprofesionalitu :)

EDIT: A kdyby se ke mě nedostala originál deska od FFG ze zakoupené anglické hry na planetě her jen kvůli BF, tak to už by byl vrchol mé nenávisti k BF :)

11.5.2012 17:37:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Zatím jsem si o novou nepsal..
..takže když to udělám až teď, mohli by mi to poslat přímo, jako obvykle, nikoli krz BF nějakou hromadnou zásilkou (ta už je asi odbavená). Uvidíme, jestli bude to otálení aspoň k něčemu :-)

11.5.2012 19:03:35

Snad už tedy bude...
Takto toto mi dneska přišlo (poté, co jsem jim poslal potřebné informace):

Dobrý den,

Děkujeme za reakci na náš email ohledně nové herní desky ke stolní hře A Game of Thrones. Podle informací, které od Vás máme, jste si hru zakoupili u prodejce, který není naším obchodním partnerem. Z tohoto důvodu Vám bohužel nemůžeme poslat na naše náklady herní desku ZDARMA, jak je tomu u jiných zákazníků. Vážíme si nicméně vašeho zájmu o deskové hry našeho dodavatele a tak je pro vás herní deska k dispozici na adrese naší společnosti k osobnímu vyzvednutí do 30. června 2012.

S pozdravem

Tereza Zíková | Marketing

14.5.2012 10:42:49

Vybíráme z Bazaru

Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas