Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 654x (Seznam vlastníků)

Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Korea Boardgames
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Opravená hrací deska

Ahoj, už se to tu v minulosti probíralo, ale chtěl bych se jen zeptat: Přišla už někomu poštou opravená hrací deska od FFG? Já to reklamoval v lednu a zatím vůbec nic... Je to docela škoda, protože to prostě není dokonalé...
30.4.2012 16:58:23

Mstrauss
asi tak :/ Tomovky asi nejsou vyvolene :)

14.5.2012 11:30:20 | Upraveno autorem (porovnej)

hpy

Další info k vyzvednutí desky
Přeptal jsem se na podrobnosti a dozvěděl se od T. Zíkové tohle:

KDE?
Předpokládám, že jen na vaší adrese Novozámecká 4 a že nejde si ji nechat poslat do obchodu některého z vašich obchodních partnerů?

ano, pouze na naší adrese. Zaslání do obchodu není možné


KDY?
Lze i v sobotu nebo jen v pracovní dny? A od kolika do kolika hodin?

Jen v pracovní dny cca od 8 do 17:30 h.


KDO JAK?
Nejsem z Prahy, ale o víkendech se tam občas vyskytuji. Jestli ji ale nelze vyzvednout v sobotu, budu muset pověřit některého známého, bude pak stačit, že se na mě odvolá, nebo jak to funguje?

Ano, bude stačit, když se na Vás odvolá.

14.5.2012 11:31:46

hm
nepojede tam nekdo pro plan a nepojedete nasledne pres HK/pardubice? Co koukam je to totalni dira

14.5.2012 11:52:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Redukce customer support na službu pro zákazníka
V FFG si zjevně uvědomili, že Češi nejsou zvyklí na customer support v americkém provedení a v okamžiku kdy jim o pracovníci FFG odpovídali o víkendu a místo chybějícího tanku poslali všechny figurky z rozšíření (můj případ starý cca 14 dní), jim padali brady, z čehož mohl resultovat nepříjemný stomatologický problém.

V jejich vlastním zájmu tedy přehodili starost o zákazníky na BF a hned se nemusíme obávat brzké návštěvy zubaře.

Jo jsme sice distributor, který byl pověřen řešením téhle hromadné vady, ale kámo nekoupil sis to u nás v obchodě (utekla nám druhá marže), takže pěkně pojedeš 300 kilometrů aby sis vyzvedl kus kartónu, který sis už sice zaplatil, ale Tvoje chyba, že jsi měl ve hře vadný.

14.5.2012 11:57:34

Blackfire válí:) Nicméně jim to trochu znepříjemním:)
Dobrý den,

Děkuji za informaci.
Můžete mi jí prosím poslat v angličtině a zároveň o Vašem návrhu řešení informovat zákaznickou podporu společnosti FFG.
Budu požadovat dodání od nich na moji adresu, tak jak je to běžné u ostatních reklamací, které jsem s touto společností řešil.
Toto řešení mi bylo ostatně již pracovníky FFG podpory přislíbeno.

Děkuji
Petr Vostrý

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Tereza Zikova
> Předmět: RE: A Game of Thrones herní deska
> Datum: 14.5.2012 10:42:01
> ----------------------------------------
> Dobrý den,
>
> Děkujeme za reakci na náš email ohledně nové herní desky ke stolní hře A Game of
> Thrones. Podle informací, které od Vás máme, jste si hru zakoupili u prodejce,
> který není naším obchodním partnerem. Z tohoto důvodu Vám bohužel nemůžeme
> poslat na naše náklady herní desku ZDARMA, jak je tomu u jiných zákazníků.
> Vážíme si nicméně vašeho zájmu o deskové hry našeho dodavatele a tak je pro vás
> herní deska k dispozici na adrese naší společnosti k osobnímu vyzvednutí do 30.
> června 2012.
>
> S pozdravem
>
>
> Tereza Zíková | Marketing
>
> ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
> Novozámecká 4 | 19800 Prague 9 | Czech Republic
> phone: (+420) 281 930 282 | GSM: (+420) 737 279 101
> www.blackfire.cz

14.5.2012 12:04:05

:-)
nestacim se divit, co vsechno je vubec mozne:-)

14.5.2012 12:41:29

Marvin
Jsem na tom s kamarádem úplně stejně:) tak uvidíme - možná zvolíme podobný postup:)

14.5.2012 12:49:48

Marvin
zvolil jsem podobné řešení. Jsem to tak zběžně počítal když to přepočítám na čas tak by mě to stálo cenu celé hry.

14.5.2012 12:56:28

AGoT
No, zaplaťpánbůh, že jsem ji kupoval na Planetě. To je teda drsné, co tady čtu.

14.5.2012 13:08:33

aGoT
ja ji naštěstí kupoval z fantasyobrodu.cz a tam je to bez problemu. (teda zatim)

dnes mi přišlo:
Dobrý den,

Děkujeme za reakci na náš email ohledně nové herní desky ke stolní hře A Game of Thrones.

Můžete mi, prosím, sdělit adresu, kam si přejete desku zaslat? Zároveň Vás poprosím o telefonní kontakt (zásilky zasíláme přes přepravní společnost a je lepší, když se mohou spojit telefonicky ohledně termínu doručení).

Předem děkuji a přeji vám pěkný den.

14.5.2012 13:52:29

No co dodat...
Jak to tak sleduji, tak jsem rád, že bydlím v Praze... Sice do té BF centrály pojedu asi 1,2 hodiny hromadnou dopravou (zpět to samé), ale alespoň to budu mít...
Taky se mi ale nezdá ten přístup, ale co naplat, už jsem tomu dal až moc času a starostí, takže to chci mít doma...
Přeji vám všem, ať se to nakonec nějak vyvrbí!

14.5.2012 14:04:50

mapa
A kde jste to kupovali? Já dnes dostal od BF tento e-mail:
Dobrý den,
Děkuji za zaslanou adresu. Desky během toho týdne odešleme.
S pozdravem atd.....

Já bral od kluků z planety. BF jsem poslal teda navíc číslo proof of purchase, ale to by na to snad nemělo mít vliv.

14.5.2012 14:25:45 | Upraveno autorem (porovnej)

sasa
normalne tomovy hry a abych citoval
"Podle informací, které od Vás máme, jste si hru zakoupili u prodejce, který není naším obchodním partnerem."

Takze tomovky nejsou partner... planeta je partner ... wtf

14.5.2012 15:02:35 | Upraveno autorem (porovnej)

hm...
Mě fascinuje s jakou lehkostí v Čechách tydle věci firmám prochází :-) Nechci soudit dokud nemám dost informací, tak jsem napsal FFG z pozice zákazníke e-mail podrobně popisující situaci, s žádostí o vysvětlení...

Jarda: :D

14.5.2012 15:11:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Herní deska AGOT
Zdravím všechny. Dnes, po domluvě s výrobcem, jsme se rozhodli poslat všem zákazníkům novou herní desku – tedy i těm, jež si hru koupili od jiného „distributora“. Vše bude na naše náklady. Nemusíte tak cestovat až k nám do kanceláře. S pozdravem
Jaroslav Holý, ředitel marketingu ADC Blackfire Ent. s.r.o.

14.5.2012 17:55:35

Jarda-BF
Díky za tento tah :) už jsem trochu ztratil naději, jet zvlášť do Prahy by se vážně prodražilo,
takže ještě jednou díky:)

14.5.2012 18:02:33

Jarda-BF
Ahoj,
mockrát děkuju za tak rychlou reakci. Chtěl jsem se jen zeptat, zda si desku mohu u vás přesto vyzvednout. Nechce se mi čekat, až to přijde poštou a na návštěvu vaší centrály jsem si již vyčlenil čas...

14.5.2012 19:41:15

Mstrauss
Už jsem na to reagoval do SZ, můžete si klidně přijít a dáme Vám herní desku osobně. Díky.

14.5.2012 20:32:51

Jarda-BF
Jo díky moc,
hodil jsem to sem a pak mi došlo, že si to možná nepřečteš, proto pak ta SZ...
Jinak ještě jednou díky za rychlé řešení!

14.5.2012 21:05:32

Jarda-BF
Ahoj a díky.
Je fajn, že to vyřešíte ke spokojenosti všech zákazníků.
Chápu, že jste v tom nevinně, ale to jsme my také:)
PetrV

15.5.2012 09:29:43

Jarda-BF
Taky diky za reseni .... hned me to zlepsilo naladu :)

15.5.2012 11:54:03

?
Nejakou dobu jsem necet foraa nechci to hledat, takze - o co jde? Co je sptne na hernim planu?

15.5.2012 22:29:01

Pepsson
Pokud rozložíš plán tak, že obě strany k sobě lícují přesně a plán je rovný a nikde se nenadouvá, tak je v pořádku :)

15.5.2012 22:45:14

re
nno tak trochu nadouva ale ze by to nejak zasadne ovlivnovalo hru...hrali jsme hodnekrat a nevadilo to. vy nadelate, jsem myslel ze je to spatne vytisteny nebo ze tam jsou nejaky cipoviny

15.5.2012 22:53:45

Pepsson
nikdo tě nenutí to řešit ani reklamovat...

15.5.2012 22:57:51

Vybíráme z Bazaru

Hadara CZ (Mindok)
Hadara CZ (Mindok)
Akt. cena: 5 €
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas