Hobit - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Kosmos
Piatnik
Sophisticated Games
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hrál někdo?

Právě jsem si všiml, že ji mají rbx a sydo na skladě a docela by mě zajímalo, o co vlastně půjde. Námět je samozřejmě geniální, ale z fotek na BGG vypadá hra trochu chudě (tedy na poměry FFG :)). Na druhou stranu má docela slušný rating. Máte někdo nějaké zkušenosti s hraním této hry?
6.3.2011 22:40:16

danny
No ja kolem toho chodim uz dyl, ale dycky si reknu, ze Kniziu jako designera v posledni dobe moc nemusim a strcim to zpet do regalu...:)

7.3.2011 00:13:13

aneken
Taky raději při výběru hry vidím jména jako je Wilson nebo Konieczka, ovšem tady bych se rád zeptal jen čistě ze zvědavosti. Přece jen, Tolkienův Hobit je pro hru silné téma, a tak by mě zajímalo, jak se s tím hoši z FFG poprali. :)

7.3.2011 00:34:32

ICE Hobbit?
Zda se mne to nebo to je jen predelavka starsiho Hobbita od Ice Crown Entertaiment? Nekdy v 90tych letech vydala cesky Mlada Fronta. Bohuzel jsem koupil jen I.C.E RPG Pan Prstenu, ktere take vydala Mlada Fronta a po krachu I.C.E. zustala nedokoncena. Mozna se ale pletu. Hraci plan a komponenty vypadaji velice podobne.

10.4.2011 11:59:03

nepořizovat!
Dost odfláknutá hra, od začátku do konce hrozná nuda, nulová interakce mezi hráči, průběh hry ovlivňuje pouze náhoda - kostky, karty. Hráč je ve hře stejně tupý jako umělohmotné figurky...

26.12.2014 19:32:32

hráli jste tu verzi na jedinýho vítěze?
Pak to má totiž tu šťávu.

27.12.2014 00:05:09

Vybíráme z Bazaru

Slovoslet (CZ)
Slovoslet (CZ)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas