Ghost Stories - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
REBEL.pl
Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jake to je?

mohl by nekdo popsat jaka ta hra je? Me se dost libi namet, graficke zpracovani i herni napln, ale cetl jsem hodne komentaru, ze ta hra nejak nefunguje, ze ma spatne souboje a podobne. Tak by me zajimalo jestli se to zaklada na pravde nebo jsou to spise komentare hracu kteri se v tom moc staraji misto aby si uzili zabavy.
27.2.2009 06:34:29

HRA
Hra je naprosto super. Libi se mi, ze kdyz se nam nepodari Wu-Fenga porazit, tak nas to nuti hrat znovu. :-) Hral jsem to v jednom nebo ve dvou hracich a musim rict, ze ve dvoumi to prijde tezsi ...

24.6.2010 08:52:44


Souhlasím s Jumbem - nejjednodušší je to v jednom:-)

Pro Křena: a s rozšířením je to ještě horší - rozhodneš se poslat na smrt samotinkého chlapce a zachránit nesympaticky vypadajícího chlápka, jenom proto, že už je zachráněn jeho stejně nesympatický bratr a tudíž za záchranu dostaneš hodnotnější pomoc než v případě záchrany toho klučiny...

24.6.2010 09:21:45

to Křen
První hra GS je vždy frustrující, protože namísto koordinovaného potlačování duchařské hrozby většinou vypadá jako zmatené pobíhání po plánu a přicházení na to, jak tomu všemu zabránit. Opravdu vřele doporučuji dát pár dalších her, kdy už budeš vědět, co přesně děláš. Pak se z té hry stává opravdu adrenalinová záležitost, kdy s napětím očekáváš každý exorcismus, který se Ti bohužel nepodařilo už nějak vylepšit, aby jsi ho házet nemusel, a konec je velmi extatická záležitost plná šilených plánů a zoufalých kroků.
Nenech se odradit, stojí to za to.

26.6.2010 18:28:16

rychlovka
mňa ta hra nejako extra nechytila...je to dobra vec, keď človke nemá čo hrať a chce sa narýchlo zabaviť a ďalšie veľká výhoda je, že si ju môžem zahrať aj sám...tak isto ako napríklad pandemic :-)

26.6.2010 19:56:19

Dalsi zkusenost
Vcera jsem hral poprve hru ve ctyrich. Bal jsem se, ze po zkusenostech ve dvou lidech to bude jeste tezsi. Opak vsak byl pravdou. Kdyz tedy porovnam vsechny varianty co jsem hral (1, 2, 4 hraci), pak jednoznacne je to pro me nejtezsi hrat ve dvou lidech. Ve ctyrech jsme se do zadnych extra velkych problemu nedostali. Mozna to byla nahoda a uznavam, zejsme hrali jen tu nejjednodussi variantu, nicmene to bylo pro me velke prekvapeni ...

12.7.2010 11:10:13

tenkrat poprve
dneska tri hry ve trech. posledni zda se uz opravdu podle pravidel (otazka podle kterych). asi to chce hodne zkouseni a hodne hrani. celkem v pohode, ale porad pohoda pohoda a najednou konec

28.12.2011 19:09:24 | Upraveno autorem (porovnej)

srovnání
Má cenu uvažovat o GhS, když mám Arkham Horror?

6.8.2012 18:21:50

Olney
Hrál jsem obojí, jsou to úplně jiné hry. A osobně mě asi víc baví Ghost Stories.

6.8.2012 18:25:13

srovnáí
Také si myslím, že je to o něčem jiném a radši bych sehnal ghost...

7.8.2012 10:08:46

...
No tak dík, to zase asi časem neušetřím...

7.8.2012 18:56:58

Olney
Je to o něčem jiném, ale GS jsou určitě rychlejší hra, a dost lehká. Málo pravidel, málo komponent.

7.8.2012 19:06:18

dve verzie kariet?
zdar, nechcem zakladat zbytocne nove vlakno, tak som to dal sem. Dnes som si objednal tuto hru a moja otazka znie: preco su karty reinkarnacii v galerii od PJ a Pamira odlisne? Na BGG som cital rozdiely medzi prvou a druhou verziou, ale o kartach reinkarnacii tam nepadlo ani slovo, napada ma, ze by to mohla byt anglicka a nemecka verzia, Dik za odpoved.

5.1.2013 21:48:26

dajo26
Jelikož na fotce od PJ nejsou inkarnace všechno, jenom dvě černé vlevo ;).

5.1.2013 21:50:28

Ecan
Dik, tak to ma vobec nenapadlo, kedze som sa sustredil iba na tie reinkarnacie a na karty duchov som sa vykaslal. Som ja ale motak.

6.1.2013 10:25:42

Vybíráme z Bazaru

God of War karetní hra, NOVÁ
God of War karetní hra, NOVÁ
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas