Game of Thrones, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 65x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, intriky, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Pegasus Spiele
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

může hráč uplně vypadnout z boje o Železný trůn?

Tak máme za sebou první hru druhé edice a napadla nás (ne, že by se tedyk přímo stala) jedna situace, na kterou není vůbec v pravidlech vzpomínáno. Může nastat situace, že jsou hráči zníčeny všechny jednotky a dobyta všechna území? A co se v tuto chvíli děje? Díky předem za odpověď:)
2.12.2011 22:18:27

úplné vyřazení
Pjenkava: také jsem o tom dost často přemýšlel. Podle mě pokud by taková situace měla nastat, tak jedině ve chvíli, kdy by řekneme dobytím jeho hlavního města, kde byl měl poslední jednotku a některý hráč by tím ukončil hru získáním posledního nutného města.
Hlavně vyřadit hráče úplně ze hry je dost riskantní vzhledem k tomu, že tím dostane jeden z hráčů obrovskou výhodu vůči ostatním a to by ti ostatní neměli dopustit. Podle mě bohatě stačí dostat ho do stavu, kdy si "šušní" dvě, tři území a chvíli dá pokoj, než ho úplně vyřazovat ze hry pouze za předpokladu, který jsem napsal výše, ale tam opět může dojít k podporování od zbylých soupeřů.
Čili k takové situaci by správně ani nemělo dojít, závisí na hráčích.

11.12.2011 10:31:59

Souhlas s Alne
Tahle hra je samoregulační, pokud se hraje správně, tak by nikdo neměl chtít úplnou likvidaci jednoho se soupeřů a neměl by toho být ani schopný. Vždy by mělo dojít k nepřípustnému odkrytí útočícího hráče extrémně lákavému pro "třetí strany".

13.12.2011 16:13:13

Vybíráme z Bazaru

Lost Cities - The Board Game - Reiner Knizia
Lost Cities - The Board Game - Reiner Knizia
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas