Few Acres of Snow, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 38x (Seznam vlastníků)

Few Acres of Snow, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Treefrog Games
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Otazka k pravidlam

Rad by som sa uistil ako je to s koncom hry:
1, ked hrac umiestni zo svojej zasoby poslednu kocku, alebo disk skonci hra okamzite po umiestneni tohto komponentu?
2, pokial hrac umiestnil poslednu kocku alebo disk a stale prebieha nejake obliehanie skonci hra okamzite po vyhodnoteni tohto obliehania?

vdaka za odpovede
1.12.2011 09:38:46

DC

Tygr
Až něco zjistíš, dej sem prosím vědět. předem moc děkuji.

31.1.2013 11:03:41

odříznuté lokace
Hmm, tak má Lumirius pravdu. V rámečku v pravidlech na straně 6 (revised edition) je napsáno: Kartu lokace nemůžeš žádným způsobem použít, pokud lokaci neovládáš, nebo pokud není spojena s tvým "hlavním městem" nebo pokud tam probíhá útok.
Tak to je fakt docela drsný :o)
Omlouvám se za zmatky, které jsem tu s tím případně způsobil :o)

31.1.2013 12:29:22

DC

Tygr
Žádným způsobem znamená dle tebe i to, že ji nemůžeš použít ani na bonusy z ní (loď, osadník, lodka, peníz apod)??? Nebo ji jen nemůžeš použít jako místo??

31.1.2013 16:46:06

DC
Žádným způsobem = vůbec, takže vůbec na nic, úplně stejně, jako kdybys o tu lokaci zcela přišel. Můžeš ji jen zahodit guvernérem.

31.1.2013 21:45:13

DC

Tygr
Tak to je tedy dost přísný :-(

1.2.2013 06:45:14

DC

Tygr
Prakticky si to moc neumím představit, jak se to ve hře ohlídá :-(. To budou zmatky :-(.

1.2.2013 07:11:17

DC
No po pravdě, taky mi to přijde až moc. Ale ono to asi zase tak často nenastává. I když nevím, hrál jsem to zatím asi 3x.

1.2.2013 07:33:34

obsazení lokace
Tak už jsem narazil zase na jednu ne snad úplně zapeklitost, ale věc, u které si ani po konzultaci s pravidly nejsem tak docela jistý.
Když útočím na lokaci a napadený na začátku svého tahu vzdá boj a stáhne se. Obsazuju to město ihned, tj. na začátku jeho tahu, nebo až na začátku svého tahu? Z logiky věci bych čekal asi spíš ihned, protože v pravidlech je, že jakmile vyhraju, můžu obsadit lokaci, a jakmile se supeř stáhne, tak jsem vyhrál.
Narazil jste na to někdo?

2.2.2013 00:08:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Tygr
Tohle se mi ještě nestalo, ale vzhledem k tomu, že obléhání vyhráváš až na začátku svého tahu (i za situace, že nepřítel nemá čím posílit a celý jeho tah je už rozhodnuto), tady bych to viděl stejně.

2.2.2013 06:47:09

Kennebec
Jde se vůbec dostat z Port halifaxu do kennebecu, resp. opačně, když na kartě Kennebec není uveden žádný soused?

9.6.2013 20:04:43

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Akt. cena: 20 €
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas