Eldritch Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Nikki Valens
Richard Launius
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rozsireni

Prekvapilo to alespon nekoho?

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=4647
11.2.2014 07:10:20

Rozšíření už ne
Ahoj, lokalizace dalších rozšíření se už bohužel nepánuje.
...................................................................
Odvážný dobrodruh

10.1.2021 18:24:25

Rozšíření
Možná trochu OT. Ono asi nemá cenu dělat si iluze, že bychom se někdy v překladu mohli dočkat kompletního setu nějaké Lovecraft hry. Ale hodně se tomu blíží Panství Hrůzy, které je v aplikaci komplet česky a těch fyzických anglických karet tam zase tolik není.

Přijde mi to nejideálnější varianta pro fanouška Arkhamu, který chce mít nějakou hru česky.

A po porodních bolestech, kdy jsem hru chtěl prodat, to příjemně odsýpá a užíváme si každý nový scénář. Stačilo jen vyhodit figurky a hrát jen s jejich žetony. Mám už koupené všechny dostupné rozšíření a je to jízda!

11.1.2021 09:42:21

Rozšíření
MichyX :
hodně se tomu blíží, myslíš, jakože v češtině nyní vydali druhou ze zatím pěti expanzí pro Mansions ? (o poměru cena/výkon raději ani nemluvím) ...
Edit : už jsem pochopil tvůj příspěvek. Pokud je všech 5 rozšíření v apce opravdu v češtině, tak je to dobrá zpráva (pro fanoušky). Tady sice OT, ale info je to užitečné.

11.1.2021 10:23:02 | Upraveno autorem (porovnej)

app panstvi hruzy
v aplikaci nejsou vsechny scenare cesky, jeden ze zakladu furt neni prelozeny... a take cena samostatnych dobrodruzstvi za 150 kc me prijde vysoka, stejně jako samostatné Děsivé výpravy, které jsou v podstatě jen 3 další nové mise - to je za 1600 korun trochu málo, ne?

trochu offtopic, ale tyka se to zanrove podobne hry...

a aby to nebylo uplne mimo, Eldritch Horror pry uz zadny cesky rozsireni nedostane - hra se prodavala spatne, jsem zklamanej, je to moje oblibena deskovka a po Ztracenym vedeni bych alespon jedno velka rozsireni opravdu uvital :(

18.1.2021 22:01:47 | Upraveno autorem (porovnej)

PetrR
Každý, kdo kupuje hry od FFG, tak ví, jak je to s jejich prodejem a cenou rozšíření. Navíc hry v české lokalizaci jsou levnější než u originálu. Eldritch Horror je už kompletní hra a nečekám, že k ní už budou cokoliv vydávat. A kdo skutečně chce, tak už má stejně Eldritch s překladem do češtiny ve své sbírce.

18.1.2021 22:34:13

PetR
Tak nějak se fakt nedá čekat, že by tu BF někdy vydali nějakou z her tohohle typu, kde je víc rozšíření komplet. Proto jsem k Eldritchi udělal překlad karet ke všem rozšířením, aby si to mohli užít i lidi co neovládají angličtinu, je to u nich ke stažení, k většině jsem udělal i překlad pravidel, takže můžeš pořád koupit originál natisknout a vložit do obalů. Chápu, že to není tak pohodlné jako mít to rovnou lokalizované, ale je to řešení pro ty, kdo neumí anglicky a chtějí si to užít i tak.

18.1.2021 23:04:38

Aukce na bazaru
Kdyby někdo sháněl nějaké rozšíření tak teď dávám mou velkou sbírku do akcí na bazar. Rozšíření se už těžko shání a navíc prodávám i dřevěný herní věci do hry jako holdery a různý ukazatele a kostky koupené mimo EU takže vzácný. Takže mrkněte..

20.3.2021 14:29:47

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: karetní hra
Hra o trůny: karetní hra
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas