Eclipse (Gigamic)

xxxxxxxooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Eclipse (Gigamic) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Gigamic
Autoři: Gerardo Iula
Mirko Marchesi
Rok vydání: 1999
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gigamic

Ahoj, chystám se koupit nějakou hru pro 2, která se dá hrát někde v klidu v kavárně, na cestách atd. Líbí se mi tyto dřevěná hry od Gigamic a Eclipse asi nejvíce. Tak se ptám, kdo s tím má zkušenosti, jaká je hratelnost této hry, popřípadě nějakých podobných, dík.
19.1.2011 17:48:44

Gigamic
Osobně mám od Gigamic jen Quixo, takže k této konkrétní hře se nevyjádřím. Gigamic má opravdu krásně zpracované díly, poctivé tvrdé dřevo. Luxus i trvanlivost.

19.1.2011 21:12:03

Hive
Také logická lehce přenositelná hra Hive. Mám černobílou verzi s rozšířením beruška a komár. Hodně lehce naučitelná hra, která uspokojí i větší stratégy.

1.10.2014 10:09:00

eclipse
Trochu jako halma, rozhodně si myslím, že je to jedna z těch dobrých her od gigamicu. Já nejradši quarto a quoridor.
Pokud jde o hraní v kavárně, tak ještě zkoukni six a karo od steffen spiele. taky moc hezký hry a komponenty jsou poctivější než u gigamicu.
Jinak můj postřeh ohledně gigamic her. Albi je má vozit a kašle na to, takže pokud něco od gigamicu někdo chce, tak rychle. Předražili hry a vybrali jen pár titulů a zbytek nechtějí vozit. Myslím, že je to škoda, ale jsem trochu zaujatý.

1.10.2014 12:52:04

Quoridor
Ja hlasujem za Quoridor, podľa mňa je táto najlepšia :-)
Stiahol som si to a hrávam to na telefóne (android)

1.10.2014 23:21:48

pylos
z logických her od gigamicu mám Pylos, Quarto, Quoridor a Goblet. všechny s klidem doporučuji, ale největší úspěch u mívám u nových hráčů s Pylos.

2.10.2014 07:14:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Vesmírná loď Interstellar KS ALL IN pledge CZ
Vesmírná loď Interstellar KS ALL IN pledge CZ
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas